Do Dne matek zbývá už jen několik dnů a několik rodin se musí vyrovnat s tím, jak tento velký den letos stráví. Ať už to znamená strávit ho s novou láskou, ztracenou láskou či úplně bez lásky, letošní Den matek se určitě nezapomenutelně zapíše do historie romantických komedií – a na několik dalších desetiletí i do povědomí diváků. Laskavý, starostlivý, vtipný a dojemný – stejně jako matky na celém světě. (Freeman Ent.)

blondboss

Nemôžem si pomôcť, ale ja jednoducho milujem podobné filmy. Oni sú síce dejovo, hodnotovo a intelektuálne jednoduché, ale zároveň hrajú na citovú strunu, príjemne sa na ne pozerá a človek naozaj vypne. V kombinácii so skvelými komediálnymi esami, ktoré sa tam stretli, to vyšlo naozaj super a ja som sa slušne zabavil. Julia Roberts síce asi v najzbytočnejšej roli svojho života, ale nevadí, slabé štyri hviezdy si to zaslúži. 70 % ()

megajalec

Tak toto celkom nevyšlo. Herecké obsadenie a názov sľubovali oveľa viac, ako som dostal. Sklamanie. Ako-tak obstál príbeh s Kate Hudson a samozrejme pohľadná Aniston. To však nestačí. ()

burton-ka

Hurááá Garry Marshall a jeho humor je zpět! Jestli se chcete zasmát od plic tak si to puste - nejlépe hned! Jestli seš máma nebo táta, tak to máš jako povinnost! Dlouho jsem se neřáchala v kině tak aby mě tekly slzy smíchu! Jedním slovem SUPER! Kate Hudson, Jennifer Aniston a Jason Sudeikis pro mě naprostý TOP <3 ! ()

oSiSko

Prvá čast filmu je menej záživná, ale nedá sa povedať, že zlá. Časom naberie film grády, baví, usmieva, možno aj dojme. Presne čo som očakával som aj dostal, možno si to niekedy pozriem dokonca ešte raz. Spokojnosť. ()

bonovox

Samotný film je za 2 hviezdy, tretiu dávam Garrymu in memoriam za celoživotnú tvorbu. Ako zavŕšenie mozaikovej trilógie je to ale v celku príjemná (aj keď zbytočne naťahovaná) oddychovka. Jennifer s Juliou nám ale už pomaly ale isto stárnu... ()

mstychov

Hvezdne obsazeni. Hezky zahrane. Celkove je to ale lepsi prumer. Kazdy mesic bych to videt nemusela. :) Od pulky filmu dal jsem se i dost nasmala. ()

Teachman

Námět a zápletka: 5/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 3/10 ... Celkový dojem: 5/10. ()

bigmatko

deň matiek ponúka trocha prehnaný pohľad na tento sviatok a keď sa vo filme sto krat nepovie DEN MATIEK tak asi ani raz. Neviem či film náhodou nesponzorovala asociácia amerických matiek, pretože nič iné sa vo filme nepreberá iba matky a deti a samozrejme den matiek, ktorý sa v amerike oslavuje asi rovnako ako vianoce. Celé by som to označil ako softkomediu s klasickými prehnanými životnými osudmi, situáciami, dialógmi, ktorá sa však vdaka Anistonke dá pozerať. určite Vás nezlomí od smiechu ale ani pri tom nezaspíte. ()

Mukade

miestami milé, miestami vtipné, dojímavé, ale filozoficky veci okolo Aniston a jej ex boli iritujúce a pathetic ()

Poga

V podstate jeden z tých filmov akých tu už bolo vela a akých aj vela v budúcnosti vznikne. Prvá polka je mierne rozťahaná, rozvláčna, druhá polka filmu to vyvažuje aj nápaditosťou, inerakciou postáv a v neposldnej rade aj humorom. Celkom obyčajný, no príjemný film na letný večer. 55% ()

Timonthy

Dost vtipná komedie. A dabuje tam žák z mé třídy. Kromě Anistonové tam hraje celá řada dobrých herců: J. Roberts, J. Lovitz a je tam i ten šéf z Posledního chlapa (šéf Tima Allena). Poslední půlhodina je jen přeromantizovaný moment (romantiku i silnou mám rád, ale tohle je spíš až moc), ale ty vtipy hlavně na začátku, nebo při tom fotbalovém utkání stojí za shlédnutí. ()

Sathine

Nejprve jsem viděla první polovinu filmu. Ani jsem vlastně nepochopila, co se děje, komu se co děje a proč tam vlastně někteří vůbec hrajou. Mám takové propletené komedie ráda, ale tohle bylo naprosto mimo. Pak jsem se rozhodla, že se dodívám na zbylou polovinu filmu a musím říct, že jsem ráda, že jsem si to takhle rozdělila, protože jinak bych se na to asi nedodívala. Začátek druhé poloviny (jak přijeli rodiče sester) byl naprosto otřesný, ale stačilo přežít pár minut a konečně se to rozjelo, že se člověk i zasmál. ()

Mark1983

Nejedná se o žádnou komedii, u níž se divák každou chvíli řeže smíchy. Je to spíše takový "jen pro někoho" oddychový snímek pro "třeba" sobotní odpoledne, když zrovna nemáte nic na programu. Občasně je to jakž takž úsměvné, pro někoho to asi bude film, na nějž za chvíli zapomene či se na něj ani nepodívá, ač má k tomuto žánru jisté výhrady. Jak se říká, tak hlavně záleží na vkusu aneb na úhlu pohledu, jak říkám já. Nic extra to není, ale úplný propadák to také není. ()

Kardio odpad!

Viděl jsem spoustu špatných filmů, ale tenhle je zdaleka ten nejhorší. Nic v tomto příšerném počinu za to nestojí. Herecké výkony hlavně ze strany naší oblíbené důchodkyně Jennifer Aniston, jsou příšerné. Julia vypadá s obervenýma vlasama naprosto otřesně. Režie děs. Kamera absolutně neoriginální. Střih příšerný. Měnění dějových linek je doslova na zabití. Vystoupení komiků je nevtipné a trapné. Dělohový vůz je zločin proti lidskosti. Konflikty, motivace a chování postav nesmyslé. Raději strávím den koukáním do zdi. Jestli vám tenhle film připadá dobře hodnocený, podívejte se na americkou stránku rottentomatoes.com ()

Zemřel Garry Marshall, režisér Pretty Woman

Zemřel Garry Marshall, režisér Pretty Woman