Do Dne matek zbývá už jen několik dnů a několik rodin se musí vyrovnat s tím, jak tento velký den letos stráví. Ať už to znamená strávit ho s novou láskou, ztracenou láskou či úplně bez lásky, letošní Den matek se určitě nezapomenutelně zapíše do historie romantických komedií – a na několik dalších desetiletí i do povědomí diváků. Laskavý, starostlivý, vtipný a dojemný – stejně jako matky na celém světě. (Freeman Ent.)

IvcaSammet

Svátek matek mě opravdu velmi příjemně překvapil. Do kina jsem se vydala hlavně kvůli Jennifer Aniston. Předpokládala jsem, že půjde o další romantickou hovadinu, které absolutně nenávidím, ale obsazení mě nakonec přesvědčilo o tom, že i kdyby to opravdu byla hrozná kravina, bude to stát za to. Nakonec se ale z filmu vyklubala opravdu velmi příjemná komedie, ve které se překvapivě skoro žádná romantika neobjevila ... Ze začátku jsem se ve filmu sice trošku ztrácela díky velkému počtu různých postav a taky mě trošku vadilo to, že některé důležité informace pro dokonalé pochopení příběhu byly vysvětleny až za polovinou filmu. Samozřejmě ani tady se scénáristi nevyhnuli rádoby dojemným a "inspirativním" řečičkám, ale naštěstí se ve filmu objevovali jen v malé míře. Na pět hvězdiček Svátek matek sice nevidím, ale čtyři jsou opravdu zasloužené. Herecké výkony byly úžasné, scénář povedený. A navíc mě opravdu velmi potěšil otevřený konec mezi Jennifer Aniston a Jasonem Sudeikisem. Tento herecký pár spolu opravdu můžu vidět v každém druhém filmu! :) ()

dee.n

Vcelku průměrná komedie s na můj vkus moc pomalým rozjezdem. Zasmála jsem se opravdu málo. Jennifer Aniston nezklamala a opět hrála nesympatickou a trapně se pitvořící osobu. Nicméně druha půlka filmu byla mnohem záživnější a dojemné zakončení osudu mnoha postav se mi velmi líbilo. ()

zdeny99

Vyloženě snobský film zaměřený pro ženské obecenstvo. Honosné domy s obrovskými zahradami, značková móda a ženy na mateřské, které jsou od rána do večera zaneprázdněni prací na instagramu, tweetováním a povídám si přes skype, že si ani nevšimnou, že jejich dítě jí písek s psími hovínky... I když je film právě pro ženy, tak bohužel takto ukazuje dnešní společnost. Teď je jen názor, zda v tom uvidí, že tohle je špatně anebo naopak se v tom ještě více shlédnou a zasní se, že by tak také chtěly žít. [4665. hodnocení, 128. komentář, 58%] ()

lemonova

Film ako vystrihnutý podľa osvedčenej šablóny spĺňajúci všetky kvóty americkej romantickej komédie. Odzbrojujúci počet postáv, mierne šibnutí rodičia, šťastná lesbická rodinka so šťastným dieťaťom zo spermobanky, rozbité manželské vzťahy, ktoré sú ale v podstate oukej, zopár "múdrych rečí", párty s balónikmi a na konci jeden krásny holywoodsky happyend.. ()

Faila

Z objektivního hlediska tenhle film určitě není kdovíjaký klenot, ale mně se prostě trefil do nálady. Pohladil mě po duši tak, jako už dlouho nic. Kdybych ho viděla v jiném čase a rozpoložení, možná bych hodnotila jinak, ale tak jako tak mi jeho zhlédnutí udělalo velkou radost. ()

BOURQUE

Podobných filmov tu máme niekoľko desiatok. Príbeh a scenár rovnaký, len situácia a charaktery sú iné. Každopádne však nezabudneme na to, že čo znamenajú slová „mama“ a „rodina“. Osobné hodnotenie: 70% (***) ()

Gaia.M

Budu se opakovat, ale já prostě miluju tenhle typ filmů, kde sledujeme několik dějových linek, vícero lidí a některé se třeba prolínají, jiné ne. Mám to prostě ráda. Kamarádka mi onehdy povídá, jak to všechno stíhám, že ona se ztrácí, netuší, kdo je kdo, kdo je s kým, co, proč, jak.. Já to miluju :) A když je tam ještě tak skvělé obsazení, tak je to pecka. Mně se to moc líbilo. ()

Olík

Léty otřískaný rutinér Garry Marshall a jeho další hra s postavami a jejich osobními příběhy. Opět nadstandardně obsazené, opět lehce nevyrovnané, opět žádné vyložené mistrovství, opět nekrytě syntetické, opět zcela neškodné, opět trefné pro určitou skupinu. Takže, co bude dál? Den vlajky? ()

Dm1tr1j odpad!

Skutočný odpad pre normálnych ľudí. Pre USA a ľudí, ktorí spadajú tiež do kategórie hlupákov je to len ďalší nudný návod ako sa správať v bežných životných situáciách aby ste sa zbavili nálepky dement a vyzerali trochu normálne. ()

chrispe

Strašně neoriginální a ve výsledku nudné. Vzhledem k zajímavému obsazení jsem se těšila, ale u těšení zůstalo. Plusy - Jennifer Aniston tu byla vážně sympatická, Kate Hudson krásná a Julia alespoň jednou nasadila svůj "pretty woman" úsměv. ()

Zemřel Garry Marshall, režisér Pretty Woman

Zemřel Garry Marshall, režisér Pretty Woman