Češi. V co by se asi mělo proměnit UFO nad Českým nebem? V sud piva nebo popelnici. CITÁT - Kam nás to poslali?......... Klasická česká sci-fi s povedeným hereckým obsazením, psycho hudbou a celkem slušnými triky. Ale nemá to ten správný náboj jako běžné komedie té doby. CITÁT - Jste naprosto průměrný bezvýznamný člověk. Blahopřeji!!.......... Prostě průměr.(24.4.2014)

Velice poutavý a originální film. Zajímavé zhodnocení zeměkoule lidmi, kteří nejsou odsud. Na konci se mi líbilo shrnutí , kdy se těší domů a musí zde na planetě zůstat, protože se řítíme do záhuby. Na tento film jsem se díval, když mi bylo deset let a velmi mě zaujal. Pamatuji si, jak dva mimozemšťany dvě holky z uklízecí služby zatáhli do křoví, kde je znásilnili a pak rychle odjeli. Nezapomenutelné. Pan Satinský a Lasica předvedli něco, co zde ještě nebylo.(14.7.2008)

Ať si říká kdo chce co chce, tento film patří ke klenotům české/československé kinematografie. Dvojice pánů Lasica a Satinský alias obludy v komedii provázané "Máme na vás jednu otázku,...", "Jsem křišťálová studánka,...", "Na Zemi žijí lidé...", "Neměl byste pro nás nějakou zasranou zkurvenou práci?" a dalšími humornými scénkami pod taktovkou pana Lipského. A jak napsal Iggy, pozornější si zde všimnou třešničky pro obdivovatele Járy Cimrmana.(18.12.2007)

Nechápu, proč některým tento film nesedl. Myslím, že hodnotili jen tak po paměti a ne po opětovném podívání po letech. Já si taky nejdřív říkal, že to zase taková bomba nebyla, ale pouze než jsem díky "novinové edici" film opět shlédnul. A říkám, že to je rovnocený kus dalším, starším, povedeným českým komediím. Jasná "pětka". Tedy hvězd, když je to Sci-Fi.(12.8.2008)

Parádní česká komedie se slovenskými herci v hlavních rolích. Skvěle jsem se bavil. Nebylo snad 5 minut abych se srdečně nezasmál. Komediálními scénkami se to jen hemží např. automaty na jídlo, návštěva samoubsluhy, návštěva rezervace. A těch hlášek typu : Neměl byste pro nás nějakou zatracenou zkurvenou práci? - Tady na tom zrnku kosmickýho prachu čepují znamenité pivo,. Poďte. - Jsem křišťálová studánka, napíte se prosím. - Jak byste reagoval na návštěvu mimozemské civilizace? Kopnul bych je do prdele. - Práce je na planetě zemi smyslem života. Prostě stará česká klasika. Hodnotím 91%.(2.10.2008)