poster

Killing Hasselhoff

 • USA

  Celebrity Death Pool

  (pracovní název)

Komedie

USA, 2017

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ScarPoul
  *

  Páčil sa mi fakt že si Hasselhoff dokáže so seba robiť srandu. To mi na ňom prišlo vždy sympatické. A tiež ma potešila účasť Jim Jefferiesa. Ale ako film je to neoriginálne, nudné, a bez vtipu. Pre mňa neskutočná strata času.(30.8.2017)

 • Gogo333
  **

  Na film jsem narazil náhodou. Zaujalo mě, že tam hraje Ken Jeong, který mě bavil v Community a v The Hangover, a taky Jim Jefferies, takže to vypadalo na pěkně ujetou komedii. Bohužel začátek je dost suchý a film zachraňuje prakticky až posledních 30 minut. Baviči bohužel nezaujali a spíš nudili. Kdo vynikal byl David. Ten pobavil, potěšili narážky na Pobřežní hlídku, Knigh Rider a Nicka Furyho. Mohla to být zábavná střelená komedie, ale bohužel to zůstalo u nudného pod/průměru. Aspoň tu potitulkovou scénu s Bieberem si mohli odpustit.(30.8.2017)

 • kaylin
  ***

  Jasně, je to hrozná píčovina, i když dějově to nemusí vypadat na první pohled až tak tragicky, ale prostě díky Hoffovi jsem se docela dobře bavil a všechny odkazy a narážky byly výborné. Kdo neviděl nikdy ani "Knight Ridera", ani "Pobřežní hlídku", nejspíš mu to nic neřekne, ale já na tyhle ptákoviny jsem.(11.10.2017)

 • Wacoslav1
  **

  Sakra to bylo slabý. Hoffie jako každopádně rulez a za něj ty 2* jinak nevtipná nudná a zbytečná blbost.25%(22.9.2017)

 • M.i.k.e
  **

  nebýt Hoffa,tak je tahle srágora nekoukatelná.Humor tu nefunguje,děově to moc nedává smysl a nebo nepřináší nic nového.Naštěstí je tu ale Hoff,který si evidentně nemá problém dělat srandu sám ze sebe a film tak dokáže udržet v koukatelné rovině...a teď Fuck Hoff!...30%(18.11.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace