Přes hranici

Gloria (Gina Rodriguez) míří do Tijuany v Mexiku, aby navštívila svou nejlepší kamarádku, která se tu účastní místní soutěže o královnu krásy. Během večírku v baru ale její přítelkyni někdo unese a samotná Gloria se zaplétá do nebezpečné hry mezi CIA, DEA a charismatickým, ale bezcitným šéfem drogového kartelu. Gloria, která v sobě objevuje netušené schopnosti, musí ve snaze zachránit svou kamarádku všechny obehrát. Neobejde se bez lstí, vynalézavosti a síly. (Bontonfilm)

mira007

Mexičani natočili v roce 2011 skvělý film o účastnici lokální miss, která se připlete do přestřelky narco band, načež si ji přivlastní místní boss - syrové realistické, tíživé se skvělou Sigmanovou. A v roce 2019 přišli Američani a natočili tento imbecilní remake v béčkovém stylu a nakombinovali tam ještě DEA a celkově to přizpůsobili náctiletým divákům. Mám sto chutí dát odpad, ale beru, že kdybych neznal původní Miss Bala, tak bych možná dal i dvě slabší hvězdy. ()

petikacka

Žila, byla jedna americko-mexická vizážistka...Když jí unesli kamarádku, tak se z ní postupně stala agentka CIA ( přes mulu, krtka, spolupracující jak z mafií, tak s policií)...A to je milé děti konec pohádky, protože nic jiného to není...Za mě 28% ()

Bozvav

Mít to lepší herce, tak to mohlo být o level lepší. Takto velmi průměrná záležitost, jenž neurazí, ale ani nenadchne. Akce ušla, atmosféra dobrá. Za mne 45%. ()

BOURQUE

Film o žene, ktorá aby našla svoju priateľku, musí pracovať na obidvoch stranách (svetlá a temná). Z hereckej stránky primerané výkony s priemernými emocionálnymi prejavmi. O akčných scénach ani nehovoriac. Osobné hodnotenie: 71% (***) ()

Hapretor

Naivní, tupé, nereálné, hlavní představitelka není kočka, ale má charisma a je to i napínavé ... na zabití času ok ... ()

DAPDO

No, myslím si, že brzo tenhle film bude vysílat Barrandov, nebo jiná podobně kvalitní stanice. Nebyl to úplnej propadák, jak jsem si ze začátku myslel, našly by se i lepší scény, ale za ten závěr, kdy se celej film vysraná pipka chopí zbraně jak Rambo a chladnokrevně jde zachránit svou kamarádku, dávám hvězdu dolů. ()

bearmeedek

Toto není kvalitní Béčko a ta paní, co to natočila se měla nejprve podívat na nějaké filmy nebo se s někým poradit. Co mělo být akcí a hlavně napětím, tak to právě postrádalo to napětí. Snažila se to dohnat stále stejná "gradující" hudba, ale ta kombinace byla spíše úsměvná. A teď to hlavní: Celý film je vymyšlen a podán strašně dementně a naivně, no prostě ztráta času. ()

Shitonit

Vypni mozek a sleduj co se bude dít, tak nějak s tím jsem do toho šel. Je to dostatečně přiblblý, prázdný, však nutno uznat, že i tak to zabavit umí.. ()

Mamlas

Rádoby akční thriller, ale velmi blbý a slabý. Dvě přestřelky, jinak kupa blábolení, prostojů, nudy a dokonce hojné romantické prvky. V hlavní roli obtloustlá, prdelatá a škaredá afroameričanka, která ale vyhraje soutěž Miss (to bylo fakt k smíchu), a s ní řada dalších neznámých ksichtů, rádobyherců. Nestojí to za zhlédnutí. ()

Hemlock

Chtělo to najít veškerou odvahu, abych si pustil film, na kterém se podílela režisérka té ultrakokotiny Stmívání. Nakonec to bylo vcelku koukatelné a myšlenky na sebevraždu, jako u toho výše zmíněného, se nakonec nedostavily. ()

Ukrizku

Ano, je to neuvěřitelné, je to laciné, je to naivní a nemá to hloubku, ale není to nudné. Osobně mi svědčí mexické prostředí, svědčila mi Gina Rodriguez a velmi mi svědčily oči Matta Lauria. Co víc k tomu říct, prostě tyhle přičmoudlé typy jsou moje krevní skupina, to nemá žádný racionální důvod. ()

Jereme

No je to ,,béčko" ... ale co, to jsem věděl od začátku... Musím říct, že mě to celkem zpříjemnilo sobotní večer, kdy jsem chtěl prostě vypnout... Jsou zde logické chyby, je to klišé, jsou tu wtf momenty? Jasně! Ale pochybuju, že si to někdo pouští z očekáváním, že uvidí film roku s adepty na Oscara pro hlavní i vedlejší roli... V rámci žánru myslím, že příběh odsejpá a i ta Gina Rodriguez je v celku příjemná... takže co? No to co jsem od filmu čekal, jsem i dostal... nic víc nic míň... ()

Kimkong

Gloria se náhodou dostane do potičky mezi mafií a po únosu je využívána různými stranami aby zachránila svou kamarádku. ()

Hovadin

Neprůstřelná hlavní hrdinka a nějak moc hodný drogový kartel. Tohle se vážně nepovedlo. Nejsem expert, ale hádám, že Mexické drogové kartely se takhle k zajatým ženám nechovají.K tomu všemu SWAT který netrefí ležícího mafiána ani odstřelovačkou. ()

solisoli

Limonádová akčná dráma, kde bolo všetko možne, od korupcie, pokusu zvrhnutia režimu, voľby miss, kde boli až príliš krajšie, ako víťazka. Nakoniec šťasný koniec, ako sa patrí pre vyvolené akčné voloviny. ()

cernakus

"Ahoj, jmenuji se Gina Rodriguez a toto je můj příběh, jak jsem se vizážistky stala nejlepší agentkou CIA" Na otravné odpoledne dobrý, ale jinak od toho nic nečekejte. ()