Chata

• USA The Lodge (více)

Mrazivá noční můra Chata od režisérů snímků Dobrou, mámo sleduje rodinu, která se vydává strávit víkend na odlehlé chatě v horách. Když je však otec (Richard Armitage) nečekaně nucen odjet za prací, zůstává jeho nová přítelkyně Grace (Riley Keoughová) se snoubencovými dětmi Aidanem (Jaeden Martell) a Miou (Lia McHughová) uprostřed zasněžené krajiny sama. A také se vzpomínkami na znepokojivou minulost. Psychologické drama je důmyslně zinscenovanou hrou o hranicích mezi realitou, vzpomínkami a šílenstvím. (Cinemax)

Pitryx odpad!

Po padesáti minutách nudy spadne ze zdi obraz!! Tvl to je nervák jako kráva!! Takto se mají dělat horory. Kecání, kecání a zase kecání. Nuda, nuda a zase nuda. Tak jestli se tohle někomu líbí, prosím. Mně teda ne. No, a ten konec to jen dorazil. ()

Hemlock

V tomto snímku hraje prim napětí a je to perfektní ukázka, že se solidní horor dokáže obejít bez hektolitrů krve a ohraných lekaček. Víceméně jsem spokojen a vyplatilo se téměř roční čekání. Škoda jen toho závěru - celou dobu jsem se těšil na vyvrcholení a najednou finito, takže toto překvapivé zakončení se podepsalo i na mém výsledném hodnocení, které se zastavilo na slušných 60ti procentech, ale i přes to mohu tento zajímavý kousek doporučit. ()

Mr.Ward

Takovej WTF film, ve stylu filmů matka!, Děsivé dědictví (HEREDITARY) a Slunovrat (Midsommar). Takže komu se “nelíbil” ani jeden z těchto filmů, nemusí s Chatou ztrácet čas. Pomalé tempo, zmatené halucinační scény, neustálé napětí, zvrat a dost tíživý konec. Neskutečná nálož myšlenek po konci filmu. Jednoduše ten typ filmu, kde jeden řekne že je to sračka a druhej dá plnej počet. Nic mezi tím. ()

Solverino

Velmi slabé a obrovská nuda... takový mix vše co jste už viděli 1000x... pořád čekáte na rozjezd a ono se to fakt nerozjede... konec takový nijaký, žádná pecka se fakt nekonala... a smradi dostali co zasloužili!!! (škoda Bradyho, toho jedinýho mi bylo líto) ()

BadassX odpad!

Krása a třikrát sláva Sevčovi s Verčou. Mělo to tu správnou umělecko-psychologickou sílu hlavně po stránce režijní a ta atmoška… super ()

a0001 odpad!

Zdĺhavá, nudná kravina so snehom, prievanom, "tajomným" pobožným obrazom a tupými kecami. Nepozeratelné, ten film nemá absolútne nič k videniu. 0% ()

J.Mayen

Zacatek vypadal velmi nadejne, psychozni hudebni doprovod pri kterym doslova naskakuje husi kuze, ale nic nemuze trvat vecne a scenar nebyl domysleny. Konec byl uz vlastne jen takova lacina fraska,ale i mnoha prazda mista, ktera by bylo potreba sestrihat. Skoda do poloviny filmu to vypadalo na lepsi nadprumer,ale jako vzdy i podle hodnoceni zde na csfd se clovek vzdy nachyta. ()

ScarFace_V8

Tak tenhle film byl opravdu zajímavý. Působil snad jako nějaký film z Thrillerů M. Nighta Shyamalana ještě předtím než začal točit srač**. Příběh obyčejného šílenství psychicky nestabilní ženy, která díky své minulosti beze svých prášků nedá ani ránu zažije naprostý psychoteror v očistci? Ve filmu nevystupuje moc herců a celé se to točí kolem otcovi nové přítelkyně a jeho dvou dětí na samotě v chatě na míle daleko od nejbližší civilizace. Film není tolik složitý a na většinu otázek dostaneme své odpovědi. Ty nás pak nasměrují k hodně zajímavému finále. Opravdu nechápu proč má tak málo procent. ()

MT_Y

Dle mě super snímek, jasně není nějak složitý a člověk, který tomu věnuje fakt aspoň 10 minut víceméně odhadne co a jak...Ale atmosféra funguje, prostředí ač bych v tom uvíznout nechtěl, tak úplně krásné a herci nezklamali, super odehráno a dětští herci za své role fakt říkám super 🤗 SPOILER (Kdo neviděl nebo nechce znát NEČÍST!)..... VÍCEMÉNĚ že se mamina zabila to už jsem nepochopil, takový sobectví nechat své dvě malé děti a prostě čau nevím no... No dál, po nějaké době (ne extra dlouhé) dětem je víceméně řečeno že pojedou na chatu, ale tentokrát s přítelkyní jejich otce, no to děti pomalu nevydýchají, ale budiž pojedou. Prostě na chatu dojeli a jeho přítelkyni prostě rádi ty děti neměli (Jasně chápu na jednu stranu, ale dle mě ji mohli dát alespoň nějakou malou šanci když už) každopádně otec musí do práce takže tam přítelkyni a děti nechá na pár dní že se pak vrátí oni ať mezi tím to tam přípravý na vánoce a tak... No, už od začátku děti dávají přítelkyni najevo že prostě je nezajímá, ona se snaží s nimi hovořit, nějak i zjistit proč s ní nemohou, alespoň trochu vycházet no marně, puberťák natož jak chce být velký v tomhle rozum asi moc nepobral.... No jenže pak jednoho dne nejde elektřina, mladé ženě zmizeli i léky, dětem oltář a oblečení , jídlo zmizelo a oni jsou odkázáni jen na to co je k dispozici (teď to popisují trochu asi divné ale nebojte nejde o kanibalismus 😄). Chce mladá žena dětem dát za vyučenou a postrašit je nebo v tom je zcela něco jiného? Něco co může vést k tragickému konci celé rodiny? ... Herci 👍 kamera 👍 Atmosféra 👍 Závěr 👍👍 Děj ač se to občas vleče i přesto 👍 K tomuto snímků nemám extra výhrady, samozřejmě kdo chce hledá něco najde, ale pro mě je snímek příjemný. 🤗 Takže já musím hodnotit následovně 5 hvězd 98% ()

Brodequin

Myslel jsem si, že to bude dobrý... tak na 4 hvězdy. Ale celou dobu jsem vlastně čekal na nic. Plus pár nesmyslných chování postav... nevím no. Atmosféra by byla, ale je to vo ničem. ()

rigby

Asi dvakrát jsem se lekl hluku, který přišel po tiché pasáži, ale tím to končí. Příběh úplně na nic, vlastně jsem ho ani nepochopil. A o psychologickém drama nemá smysl diskutovat vůbec. Film o ničem, zbytečná ztráta času. ()

Legendární britské studio Hammer čeká návrat

Legendární britské studio Hammer čeká návrat