• Nový Zéland

Sci-Fi / Akční / Krimi / Thriller / Drama

Velká Británie / USA, 2018, 94 min

• mzss1

(15%) Bože, to byla ale píčovina. Já od toho teda nic extra neočekával, ale aby mě to po celý čas tak nehorázně sralo a otravovalo? Foster zde hrála naoko totální starou krávu a Goldblum byl tak nevýraznej, že jsem si ho málem nevšiml. Jedině Bautista mě zde alespoň trochu bavil, i když to taky moc zrovna nevytrhl. Děj je takovej divnej, celé je to strašně nudné. Konverzace nehorázně uspávají. Skoro nic mě na tomto snímku nebavilo. Až 3/3 byla víc akčnější, ale i tak mi to bylo dosti ukradený, když jsem si nedokázal oblíbit postavy a vžít se do nudného děje. Odpad nedám, ale i tak to byla absolutní ztráta času.(11.10.2018)

Hotel Artemis je částečná vykrádačka Johna Wicka, kde se objevil hotel zabijáků, který fungoval na podobných principech. K mému překvapení se první hodina vyvíjí velmi dobře, kdy moc netušíte, co přijde. Zápletka nepůsobí zase tak předvídatelně, jak by se na první pohled mohlo zdát a především rozehrává zajímavé figurky v prostředí hotelu. Jodie Foster v čele perlí a nepamatuji si, kdy hrála zábavnější postavu. Bohužel je zde velké ale. Pokud se někdo těšil na akční jízdu, tak ji nedostane, neboť se v první hodině neodehraje jediná akční sekvence. Tvůrci se vše snaží vecpat do závěru příliš narychlo, ale scény jsou nenápadité, ničím nenadchnou a slibně rozjíždějící film tak směřuje do béčkových vod. Jeden z mále filmů, kdy jsem si říkal, že by delší stopáž nebyla na škodu pro lepší finále.......6/10(31.7.2018)

• choze

Miluju filmy odehrávající se během jedné noci a miluju obléhačky. A tohle mělo potenciál, ale Drew Pierce ho trestuhodně prokoučoval. A to jako autor nudně ukecaného scénáře, který má fajn námět, ale postrádá zajímavé postavy, napětí a akci, i jako režisér, který nedodal potřebný drajv nebo atmosféru. Což vynikne o to víc, že měl k dispozici luxusní herecký ansámbl, a že podobný motiv byl výrazně lépe zpracován už v JOHNU WICKOVI.(21.10.2018)

• Enšpígl

Ten film je neuvěřitelná vykecávka, ale postavy vyžvatlaj leda tak prázdnou bublinu. Hotel pro zabijáky, no to už mě od JW taky nepřijde moc originální, že ? A pokud jde o akci tak tady se vysloveně spláče nad vejdělkem, já si vybavuju vlastne jen jednu větší fight scénu v podání Sofie, která nám v červených šatičkách ukazující nožky rubě jednoho chlapa za druhým. No a když se ke slovu hlásí Dave Bautista, tak se udělá střih a jdeme si co ? Jdeme si povídat. Přemýšlím co vedlo stárnoucí Jodie po pětileté pauze zrovna do tohoto filmu ? Kdyby si víc zapracovalo alespoň na atsmoféře, mohlo to mít nějakej retro styl, který jsem z filmu chvílema vnímal, ale většina času mě bohužel nudila.(17.7.2018)

• Vyhy

Dokonalá myšlenka, jen zpracování hodně pokulhává. Skoro celou dobu se jen povídá a povídá. Nakonec se přeji jen pár zajímavých akčních scén najde, ale jsou tak slabé a krátké, že nestojí za řeč. Jediné, co se mi fakt líbilo, a kvůli tomu jsem dal i jednu hvězdu, byla Jodie Foster, která svou roli zahrála skvěle.(23.12.2018)

• - Hotel je pomenovaný podla gréckej bohyne Artemis, bohyne lovu. Artemis bola narodená potajme, aby sa uchránila pred Herou, podobne ako aj tento hotel vznikol potajme. (Astonko)

• - Hotel Artemis ponúka 4 izby: Honolulu, Nice, Acapulco a Niagara. Hostia nie sú oslovovaní ich skutočnými menami, ale menami ich izieb, čo zabezpečuje kriminálnikom úplnú diskrétnosť. (Astonko)