poster

Psí veličenstvo

 • Česko

  Psí veličenstvo Corgi

 • Belgie

  The Queen's Corgi

 • Slovensko

  Psie veličenstvo

 • Velká Británie

  The Queen's Corgi

 • Austrálie

  The Queen's Corgi

 • Nový Zéland

  The Queen's Corgi

 • USA

  The Queen's Corgi

Animovaný

Belgie, 2019, 92 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Vxxx
  *

  Nepamatuji si, kdy jsem naposledy viděla tak neuvěřitelně nevkusný animák. Počínaje Trumpem a pokusem o znásilnění v prvních 10 minutách, přes šíleně nudné až trapné vtipy až k dost grafickému násilí. Ne jeden, ale dva různé joky s "pussy" pointou ("Don't be such a pussy....cat"). Ta "opravdová láska" je teda taky dost zvláštní. Fena Wonder nemá o Rexe nejmenší zájem, dokud nezjistí, že je to královský pes. Velice evidentně se chová jako zlatokopka, ale film na to úplně zapomene a snaží se to prodat jako lásku na první pohled. Do toho naťukne i téma domácího násilí na ženách. Já vím, že jde o animované psy, ale celý ten film je jedna špatná lekce pro děti. Fuj. 1*(7.7.2019)

 • zdeny99
  **

  Ten film mě zaujal jen tím, že jsem viděl obrázek, jak si dělá Trump s Alžbětou selfíčko. A tak jsem si řekl, tohle musím vidět. Mohla by to být dobrá dětská parodie na tyhle dva světové státníky. Bohužel parodie byla jen asi prvních dvacet minut, když Trump přijede do Londýna a chová se tak, jak prostě v Británii není žádané. Za to královna Alžběta to byla taková tady roztomilá babča s pejskem a ne to, jak ji známe. No prostě zobrazení státníků tak nějak v dětském duchu a tím to vše jakžtakž ucházející nějak končí. Protože od Alžběty a Trumpa se rázem dostává vyloženě do života malého pejska, který byl vychován coby největší mazlíček, jehož i služebnictvo muselo obskakovat. Pejsek se i přesto rozhodne utéct z Buckinghamského paláce a na ulici poznává úplně jiný život. Možná některým dětem by se to mohlo líbit, ale mě a dokonce ani mé osmileté dceři se tohle nelíbilo. [725. hodnocení, 30. komentář, 52%](15.3.2020)

 • Carollinee
  *

  Osobně si myslím že tento kreslený film je špatný vzor pro děti a navíc ponižuje Donalda Trumpa hlavně tím jak se zde chová ohledně te feny ani nemluvě chová se tam jako zlatokopka hlavně potom co zjistila ze hlavní postava je z královské rodiny a ohledně té zmalované a tlusté fenky tak tu bych tam nedávala hlavně proto že se tam snažila dvakrát někoho znásilnit i vtipi jsou trapné a nudné takže toto je me rozhodnutí a proto dávám 1/10(6.8.2019)

 • Lyli
  odpad!

  Veličenstvo mě otrávilo během prvních deseti minut...potom už to mám v mlze. Jen jsem se sama sebe ptala, čí je to asi agitka? Pak jsem si říkala, že bych si měla odlakovat nehty. Taky jsem si opakovala, že psy mám pořád ráda, protože oni za tohle nemůžou. A taky mě napadlo, že bych si měla vyžehlit roušky. Takže celkem produktivních 92 minut. No, a pak už byl konec. Haleluja!(24.3.2020)

 • Likan7
  **

  To se snad fakt ani nedá přirovnat k jednohubce. Teoreticky tu je všechno, co by animák měl mít. Jenže na prostoru hodiny dvacet je všechno tak šíleně z rychlíku, že si člověk sotva stíhá odškrtávat povinné položky pro animovaný film pro nejmenší. Psí veličenstvo je veselé, barevné, pro děti vtipné a i když z toho rodiče vyjdou s několika odřeninami a uzívanou pusou, přežijí to taky. Nic víc, nic míň. Jen kraťoučký animák pro nejmenší, s několika vtipy pro dospělejší publiku.(15.7.2019)

 • - Celosvětová premiéra proběhla 16. ledna 2019 na filmovém festivalu de l'Alpe d'Huez ve Francii. (Varan)