Reklama

Reklama

Psí veličenstvo

  • Česko Psí veličenstvo Corgi (více)
Trailer 1

Obsahy(1)

Rex je nejoblíbenějším psem v britském královském paláci. Když ztratí stopu své vyvolené psí dámy, vydává se na dobrodružnou cestu, během které objeví své pravé já a pozná sílu opravdové lásky a přátelství. (Bioscop)

Videa (3)

Trailer 1

Recenze (52)

balcazar 

všechny recenze uživatele

Čudná grafika ľudských postáv (kráľovná, Trump) verzus vydarená grafika tých psích. Rovnako sa neviem rozhodnúť, či ma tá satira na Trumpa v úvode bavila alebo iritovala, či sa do filmu hodila alebo to bolo len zbytočné kopkanie do vulgárneho prezidenta USA. V konečnom dôsledku, vzhľadom na záver filmu, povedzme, že si to tam našlo svoje miesto. Inak celkom fajn humor, vďaka ktorému ma film nenudil, niektoré veci až lajdácky nedotiahnuté a spracované tak, že som nepochopiteľne krčil obočie. Fena Wanda o Rexa nemá záujem, no od momentu, keď zistí, že je to kráľovský pes, sa do neho zamiluje. Pôsobí ako zlatokopka, zrazu sa však film snaží presviedčať, že medzi nimi je láska na prvý pohľad a tvorcovia sa tým akurát tak zhovadili. ()

zdeny99 

všechny recenze uživatele

Ten film mě zaujal jen tím, že jsem viděl obrázek, jak si dělá Trump s Alžbětou selfíčko. A tak jsem si řekl, tohle musím vidět. Mohla by to být dobrá dětská parodie na tyhle dva světové státníky. Bohužel parodie byla jen asi prvních dvacet minut, když Trump přijede do Londýna a chová se tak, jak prostě v Británii není žádané. Za to královna Alžběta to byla taková tady roztomilá babča s pejskem a ne to, jak ji známe. No prostě zobrazení státníků tak nějak v dětském duchu a tím to vše jakžtakž ucházející nějak končí. Protože od Alžběty a Trumpa se rázem dostává vyloženě do života malého pejska, který byl vychován coby největší mazlíček, jehož i služebnictvo muselo obskakovat. Pejsek se i přesto rozhodne utéct z Buckinghamského paláce a na ulici poznává úplně jiný život. Možná některým dětem by se to mohlo líbit, ale mě a dokonce ani mé osmileté dceři se tohle nelíbilo. [725. hodnocení, 30. komentář, 52%] ()

Reklama

Futulama 

všechny recenze uživatele

Tak si to zhrnieme: Donald Trump, fekálny humor, pomočovanie, kecy o tom aká je fena nadržaná a ako sa rozpaluje, pokus o znásilnenie fenou, zrada ako v Levom královi, záchrana z vody ako v Spoločenstve prsteňa, pes Tyson ktorý vyzerá ako gorila a kentaurožirafopes Vanda (telo mi pripomínalo koňa, krk žirafí a hlava psia) ktorá bola zlatokopka. 1* za fight club ()

LadyLucrezia 

všechny recenze uživatele

Ať chcete nebo ne, jistá paralela s Lady a Trump se přímo nabízí, i když spíše politická, než romantická. Psí veličenstvo je hezký rodinný snímek, který pobaví, ale nenadchne. Možná jsem prostě jen čekala víc od snímku avizovaného dva roky dopředu. Nicméně musím pochválit uměleckou stránku filmu, neboť věrnost prostorám Buckinghamského paláce se nezapře a rozhodně bych ji tak kvalitně v animáku opravdu nečekala. ()

Honzeek95 

všechny recenze uživatele

Po zhlédnutí jsem si řekl, že se konečně jedná o animák, kterému jsem ochoten udělit pět hvězd. Když jsem přišel na csfd, nestačil jsem se divit velice slabému hodnocení. Poukazování na skutečné osobnosti mi přišlo úsměvné, od animáku jsem nečekal nějaký promyšlený příběh či scénář, takže ani zde jsem nebyl zklamán. Co se mi naopak líbilo, byly skvělé animace a pohyby postav, u kterých jsem se upřímně zasmál. V tomto smyslu zde bylo plno originálních nápadů. Snímek navíc není obrázkově a animačně přeplácaný, jak bývá u animáků poslední dobou zvykem. Upřímně nechápu očekávání lidí, kteří hodnotí u animáku sofistikovanost příběhu. ()

Galerie (110)

Zajímavosti (1)

  • Celosvětová premiéra proběhla 16. ledna 2019 na filmovém festivalu de l'Alpe d'Huez ve Francii. (Varan)

Reklama

Reklama