• otík
  *

  Toto chlapa snad ani nemohlo zaujmout. Příběh Slovenky, která po příchodu do Čech získá výtečně placenou práci, aby ji brzo ztratila a pak místo aby se jako mladá postarala o živobytí rozumným způsobem, stane se z ní děvka. Samozřejmě z toho zcvokne a skončí po nepovedené sebevraždě na psychině, kde postupně vypráví svůj příběh. Pozornost jsem vydržel tak 10 min., víc nešlo. Hrozné. Hudba: Lukáš Černý & Veronika Zaňková(7.12.2013)

 • raduna01
  *

  Podle samotného velkého autora bude mít celý cyklus 13 (slovy třináct) dílů a ukáže nám osudy lidí, kteří skončili na okraji společnosti. Myslím, že jeden díl úplně stačil a tuším, že se další díly ani netočí. Jinak nekoukatelné - jedna * snad jedině za úchylácké scény z bordelu a trocha erotiky v podání důchodce Niederleho a Bivoje Krytináře. 11/2014 - nakonec tu hrůzu natočil(3.1.2014)

 • Crocuta
  **

  Jó, kurvy, to je moje, takže první díl tohohle seriálu mi svojí tématikou padl do noty, byť je tu prostředí prostituce podáno tak, jak si jej asi představuje průměrný čtenář bulváru, včetně všech možných klišé a obehraných rekvizit a místo aby vzbuzovalo odstrašující dojem, působí značně komicky a některé figury proměňují "Dívčí sen" ve vyloženou veselohru (dědek s prostatou, Bivoj atd.). Herecké obsazení je více než slušné, Petra Molnárová je určitě sympatická dívka, která nepostrádá talent, ale režie je bez diskuze slabá a celý film působí jako něco mezi televizní inscenací divadelní hry a některým ze slabších dílů "Ulice". Žádné velké ovace tenhle počin zřejmě nečekají.(28.10.2014)

 • pidla
  odpad!

  Kdykoli vidím nějaké Magnuskovo "dílo" říkám si, jak je možné, že se něco tak neuvěřitelně hrozného dostane do běžné distribuce mezi profesionální (ať už dobré nebo špatné) filmy. A teď už i do televizního vysílání. Jak je možné, že ke spolupráci získá profesionální herce? Ten člověk, který o filmu jako o řemesle (natožpak jako o umění) netuší vůbec nic, musí mít hroší kůži a hlavně nekonečnou drzost. Ale asi je schopný manažer, když na ty svoje amatérské výplody dokáže sehnat peníze a pak je i dostat do kin a televize. Mimochodem tolik čtyř a pětihvězdičkových hodnocení o jeho manažerských schopnostech taky myslím svědčí, tohle se přece zdravému a normálně myslícímu člověku nemůže líbit.(7.12.2013)

 • Snake.Charmer
  *

  1 hvězdička pouze za to, že na rozdíl od předchozích Magnuskových počinů to není technicky tak velký hell - je vidět že minimálně za kamerou seděl svéprávný člověk. Jinak samozřejmě čirá hrůza, počínaje Magnuskovou režií, přiblblou hudbou a scénářem, konče některými parodiemi na herce - ve světle jejich výkonů jsem o to víc litoval ty skutečné herce, kteří se tomuto skvostu upsali.(28.10.2014)

 • - V seriálu se měl objevit v roli kamioňáka Michael Hofbauer. Těsně před plánovaným natáčením však podlehl rakovině. (Fenk)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace