Reklama

Reklama

Deadly Class

(seriál)
  • USA Deadly Class
Trailer

Epizody(10)

Obsahy(1)

Seriál Deadly Class sleduje rozčarovaného mladíka, který byl přijat na legendární střední školu pro zabijáky. Zachovat si mravní zásady, zatímco se snažíte zorientovat v krutém studijním plánu, mezi partičkami podlých studentů a ve vlastních adolescentních pocitech nejistoty, by mohlo mít fatální důsledky. Drama, které se odehrává na pozadí kontrakultury pozdních osmdesátých let minulého století, vypráví příběh o dospívání, jaký jste dosud neviděli. Natočeno podle stejnojmenného úspěšného komiksu od Ricka Remendera. (HBO Europe)

(více)

Diskuze

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

MINI SPOILER S01E09 SYNOPSE

After discovering Chester has taken over Shabnam's house, the heroes lay down plans to raid it.

Takže počítám že v téhle epizodě už dojde i k střetu.. a snad skončí epizoda stejně jako issue 11.

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Tak uz je zveřejněna synopse pro devátou epizodu. A bude to tak, jak jsem psal níže :-)

Uživatel Yoshitsune smazal svůj příspěvek.

Uživatel Yoshitsune smazal svůj příspěvek.

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

sugythesugar

Tyhle zásadní komiksové spoilery bych tu raději nepsal. Asi tuhle diskuzi moc lidí nesleduje, protože seriál stále naneštěstí nemá moc velkou popularitu, ale... pokud postupně budou diváci přibývat, ať si tu něco nepřečtou. :) Raději když tak napiš do pošty :)

sugythesugar

sugythesugar (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

Čo sa vernosti k predlohe tak to 100%. Super je že keď potrebujú predstaviť nejakú postavu viac ako napr Petru tak nemajú problém tam šupnúť flashback ktorý je síce v comicse síce až v 21. čísle, ale aby to fungovalo dôsledne tak ho tam dajú. A pôsobí to prirodzene. Som ale vážne zvedaví čo s Petrou. Spoiler Spoiler Spoiler - či bude mať po Maríjinej smrti niečo s Marcusom. Ale to sa podla mňa nestane, pretože je tu Billy. A som zvedaví či sa budú držať comicsu pri Willovy a Saye. To ma v comicse dosť dostalo... 

na příspěvěk reagoval TheDarKnig

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

sugythesugar

SPOILER 07 

Jo, místo aby z něho od začátku udělali takového mysteriózního ďábelského dědka, tak tam podle mě chtěli dát nějakej vývoj a pozadí. Sice tím Lin ztratil trochu toho kouzla, co má v komiksech, ale dokážu se s tím smířit, hlavně pokud nakonec opravdu začne být tvrdší :) Prostě televizní publikum potřebuje nějaké náznaky a odhalení neustále, aby si udrželo pozornost. To mě často mírně štve, ale to je prostě nevýhoda toho média. Deadly Class je ale podle mě asi nejlepší komiksová adaptace, co zatím vznikla, protože se snaží opravdu zachovat co nejvíc z předlohy. A navíc vypadá nádherně, design, barevná stylizace, do toho ten soundtrack a i přesně zvolení herci.

Doufám, že stejně kvalitní adaptaci dodá Amazon i geniálnímu East of West.

na příspěvěk reagoval sugythesugar

sugythesugar

sugythesugar (hodnocení, recenze)

Ja som včera po dopozeraní E7 prečítal posledné zošity #32-36. Remender sa s tým vážne nepáre! INAK gratulácia dnes Remender dal na Instagram že má Deadly Class dobré ratingy! Čož som veľmi rád a tak nenápadne naznačil že pravdepodobne bude 2. sezóna :) Inak stále som strašne prekvapený aký dobrý casting dokázali zohnať pre vcelku neznámu značku v mainstreamových vodách. 

Hej aj jasom si užil tú animovanú minulosť  - ešte som si to aj potom porovnával s comcisom a ešte aj tú farebnú škálu dodržali vážne klobúk dole.SPOILER SPOILER SPOILER Podla mňa v E8 príde na to že sa Marcus vyspí so Sayou ako v comicse aj s neskoršími následkami (hnačka a tak dále) a potom vypátrajú FF epizóda bude končiť cliffhangerom ako inak :D a v deviatej časti sa FF dejová linka uzavrie a priamo bude nasledovať obrovská naháňačka s kartelom. Mne sa náhou páči že tam ukázali už teraz Chicovu rodinu (a koho lepšieho mohli zvoliť do castu? ja som mal úsmev od ucha k uchu keď som ho videl!) Ako píšeš už bude jasné kam sa potom posunie príbeh nebude to taká deus ex machina po úteku z FFsouho brlohu. Ale som zvedavý či budú mať gule na to zabiť Maríu. Pre mňa je to jedna z top postáv. 
Inak v comicse ma strašne nasrala Petra po tom čo urobila Billymu. A s dejovou linkou Linovej sesetri a dcéry mám aj ja dojem že to tam povedie a je mi to lúto pretože Linova sestra je tak strašne nesympatická postava a Linovej rodiny mi bude luto a aj jeho pretože v serialy pekne vykreslili jeho charakter už v časti keď mal zabiť svojho priatela...

na příspěvěk reagoval TheDarKnig

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

sugythesugar

Zbytečné to tu psát, čtenáři to vědí a ostatní diváci to nepotřebují vědět. 

Jinak sedmého dílu jsem se trochu bál, že už tam dají rovnou SPOILER SPOILER S07 zúčtování s FF, ale naštěstí ne. Zase víceméně fillerová epizoda, ale líbí se mi, že seriál jde s těmi postavami ještě víc do hloubky a jsem docela zvědav, jak dopadne vše kolem Lina a jeho sestry a rodiny. Stále mi to přijde trochu zbytečné, ale už jsem si skoro jistý, že to má účel vytvořit komiksovou verzi Lina už na konci první série (jak sestra řekla nahlas že je příliš slabej a citlivej, jako by jeho dcera nezemřela... tak jak to asi dopadne :)

Výborná byla skoro 100% animovaná adaptace Marcusovy minulosti, Scorpion Slasher mě po tomhle díle začal bavit, je vidět, že si to herec užívá.. ale je docela dementní, že při snaze zlikvidovat jednoho sériového vraha nechali utéct dalšího. Zřejmě to má ještě zvětšit všechny ty sračky, které je čekají ve finálových epizodách :)

Rodina Chica v pohodě, četl jsem, že některým vadilo, že je tam dali dřív a že to jejich objevení se po bitce u FF nebude mít takový dopad, ale to si nemyslím.. a zase, pomáhá to dát padouchům nějakou tvář, nejenom anonymní maso k utlučení. Závěrečná scéna v Yakuza baru s Marií byla badass :)

Bál jsem se, že Chester nebude mít tu partu naprosto zvrácených přepálených buranů, když se neobjevili minule, ale tvůrci mě ani tentokrát nezklamali. A teď všechny ty scény v jejich úkrytu byly přesně tak nechutné a šílené jako v komiksu. Mluvící hlava je ty motivační slogany fakt umí! :D

Uvidíme kam povede Willieho linka, zatím fakt netuším, pravděpodobně to ale nebude nic pěknýho.

Jsem zvědavej, jak rozloží ten děj do posledních tří epizod, preview další epizody vůbec nic neprozrazuje, buď je to schválně a bude tam už něco velkýho nebo to bude ještě další nadechnutí před posledními dvěma, kde dojde k těm událostem FF + Rodina (první sezona by podle mě měla skončit přesně 13. sešitem, ale možná tam dají nějaké věci i z 14. nebo tak).

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

sugythesugar

Jooo na to taky těším..jsem zvědav zda zemře ten...no nebudu spojlerovat...ale taky jsem zvědav na Velkou zkoušku a Petru... mimochodem herec co hraje Williho je sympaťák jako prase, už je tam i komiksový obchod, jestlipak se Marcus posere... poslední díl jsem ještě neviděl

sugythesugar

sugythesugar (hodnocení, recenze)

+ som zvedavý aké bude finále - takto to bolo  v comice SPOILER!!! Všetci nabehnú za Fuckfaceom tam je mega vela brutality a ked už odtial živý odchádzajú tak ich prepadne Chicov otec a začne sa obrovská akčná jazda. Všetci len tak tak prežijú ale keď prídu do školy tak María príde za Linom mu to vysvetliť a ten ju otrávy čajom.

na příspěvěk reagoval Ratemus, TheDarKnig

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

sugythesugar

Podle mě je to jedna z nejlepších space oper vůbec, má to dobře hodnocenou knižní předlohu a předlohy se dost poctivě drží. Má to správnou dávku politiky, mystéria vesmíru, detektivky, válčení a sympatické postavy :) Dějově to fakt stojí za to.

na příspěvěk reagoval sugythesugar

sugythesugar

sugythesugar (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

presne! :D Ale aj tak o pár rokov sa už bude všetko zverejňovať naraz :D dúfam :D podla mna to pomáha tvorcom ucelit pribeh. The expanse mi už pár ludí odporúčalo ale ešte som nevidel. Bojim sa že budem sklamaný po tom hajpe.

na příspěvěk reagoval TheDarKnig

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

sugythesugar

Jo, to čekání je fakt otrava. Člověk si někdy skoro neuvědomí, jak moc už navykl na Netflix, Amazon apod... než přijde nějakej dobrej HBO (např. Westworld), SyFy (mimo Deadly Class hlavně The Expanse!) či jinej seriál na kabelovce :)

na příspěvěk reagoval sugythesugar

sugythesugar

sugythesugar (hodnocení, recenze)

 Len je škoda že to DC nerobi netflix - pretože čakať na každú časť týždeň je pomerne náročne :D

na příspěvěk reagoval TheDarKnig

sugythesugar

sugythesugar (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

Mne sa páči, že narozdiel od Ubrella Academy to nemuseli ani moc prekopávať (vzladom k predlohe). Ubrella sa spája s predlohou iba v úplne základnej premmise a postavách a aj to je často pomenené. Podla mňa je dobré že oba serialy vyšli v tú istú dobu, pretože sú pre podobnú cielovku, oba sú podla slavnej (nie sice u nás) comicsovej predlohy a oba seriály nemajú prepálenú štylizáciu.

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Ratemus

Je to o několik tříd výš než třeba takoví Runaways apod. komiksové seriály herecky, režijně a samozřejmě i skvělými postavami a námětem, příběhově to už ukázalo sílu předlohy v několika momentech, snad budou dobré i ty originální věci, co tam přidávají (jako pozadí školy, ideologické spory vedení apod.).

na příspěvěk reagoval sugythesugar

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

Jj líbí se mi že vybrali pěkný herečky a třeba na mě to vůbec nepůsobí jako young adult CW tvorba.. tak celkově adaptovat jeho díla jako Low, Black science nebo Seven to eternity by bylo nad síly téměř každého...to by musel být kurevsky dobrý scénář a autor a Low je přesně téma pro Camerona

na příspěvěk reagoval TheDarKnig

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Ratemus

No a takovej LOW bych si zfilmovaný vůbec představit nedokázal. To by museli přetočit celej příběh o dobrých 170 stupňů aby to pro diváky bylo snesitelné :D

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

No v Black science se jedou úplně jiné bomby tam mi přijde že se Remender utrhnul ze řetězu, to kdyby udělalo HBO nebo Amazon s velkým rozpočtem...

na příspěvěk reagoval TheDarKnig

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Ratemus

 No ono ty vnitřní monology postav v komiksech.. třeba v Black Science mi to ze začátku přišlo taky zdlouhavé až otravné.. jak každá jedna část začínala úvahami o tom jaký ztroskotanec v životě McKay byl atd. Ale jinde mi to nevadilo a od toho Godworld se to značně zlepšilo.

na příspěvěk reagoval Ratemus

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Ratemus

Jak říkám, já na Remenderovi tyhle úvahy o smyslu bytí plynoucí z úst mnohokrát hodně depresivních a poškozených postav, které se snaží získat zpět to co ztratily miluji nejvíce. A myslím že je to na jeho komiksech to nejpodstatnější, čím se i on sám vyrovnává se svými problémy (párkrát o tom psal, třeba u LOW, že měl/má problémy s depresí atd.)

na příspěvěk reagoval Ratemus

Související novinky

Tvůrci Avengers a krimi plná drog

Tvůrci Avengers a krimi plná drog

27.08.2018

Režiséři posledních dvou Avengers filmů Joe a Anthony Russo se v posledních měsících nenudili. Kromě postprodukce na čtvrtých Avengers totiž makali taky na nově vznikajících seriálech Quantum and… (více)

Co chystají tvůrci třetích Avengers?

Co chystají tvůrci třetích Avengers?

12.07.2018

Bratři Anthony a Joe Russo se díky dvěma velebeným marvelovkám Captain America: Návrat prvního Avengera a Captain America: Občanská válka dostali rychle do povědomí většiny filmových diváků. Za… (více)

Reklama

Reklama