Harper (Zoey Deutch) a Charlie (Glen Powell) pracujú v rovnakej výškovej budove ako osobní asistenti. Okrem toho ich však spája aj niečo iné - obaja ich šéfovia sú nároční, náladoví a práca pre nich je úplným peklom. Kirsten (Lucy Liu) je editorka športového magazínu a Rick (Taye Diggs) pracuje vo finančníctve. Keď jeden večer pracujú Harper a Charlie dlho do noci, napadne ich dokonalá myšlienka: dať oboch šéfov dohromady aby trávili viac času spolu a oni ako asistenti mali menej práce. Podarí sa im zahrať sa na dohadzovačov? (Eawy)

VanTom

Karikaturně kodrcavý rozjezd (ponižující povinnosti přetěžovaných asistentů sebestředných primadon) mě dohnal k myšlenkám na vypnutí, závěrečné prozřívání, co se svým životem, zase již ztrácelo svou lehkost. Ovšem mezi tím měla tato oddychová romantická komedie šarmu a (chytrého i vulgárního) humoru na rozdávání, především zásluhou maximálně sympatické ústřední dvojice (snažící se dát dohromady své nesnesitelné šéfy kvůli troše volna). Spokojené 3 hvězdy, v rámci žánru i lepší. ()

Hollohlaway

Silný poctivý tři hvězdy. I když už tu všechno tohle bylo, v tomhle případě je to příjemně a neotřele podáno. Ústřední pár to táhne, ladí jim to a ač většinou chlapům v romantických komediích závidím nebo mě štvou, tady to bylo v pohodě. Zoey je rozkošná, a příjemná změna v třicítkách hrajících mlaďochy, protože jí je 24 a hraje dvacetiosmiletou, to mi přišlo humorný. Konec se trochu rozplizne, ale pořád je to milý nadprůměr. ()

Pat.Ko

Film sa pokúsil spojiť tradičný romantický príbeh s humorom, avšak nedosiahol plný potenciál, ktorý by z neho mohol urobiť výnimočnú romantickú komédiu. Pre fanúšikov tohto žánru by to mohol byť stále príjemný zážitok, ale očakávania by sa mali držať skôr v skromných hraniciach. 5/10 ()

Mimomisu

Prijemna romanticka oddychovka s fajn nametem, ktery stavi romcom klise trosku na hlavu. Skoda posledni tretiny, kde do tech klise zase snadno zapadne (i kdyz aspon trochu s pomrknutim), kdyz uz nic). Prijemne prekvapeni. Ty ctyri hvezdy jsou v ramci romantickych komedii, kde, stejne jako u jinych zanrovek (treba u hororu), mam tendenci trosku nadrzovat. ()

Silencia90

Je to hezké, ale nenadchne, přesto ani neurazí. Naopak, některé vtipy jsou neotřelé a svěží. Na víc jak lepší průměr to však není. ()

255085349

"You like because and you love despite." Je to tak očividné a přesto jsem to poprvé slyšela v tomhle nenápadném, ale o to lepším netflixovském snímku. Největší pravdy člověk nakonec může najít na těch nejnečekanějších místech:-) ()

haWranka

Taková ta komedie, kterou si užíváte, protože je prosta přitroublých klišoidních scén, hlavní hrdinové jsou sympaťáci a vůbec je to moc milá věc. A za měsíc si nevzpomenete, že jste to viděli. I když třeba jo, co já vím... :) ()

hazdrova

Sympatická komédia s neznámymi hercami sa mi veľmi páčila a musím povedať, že som bola príjemne prekvapená ako ľahko sa to pozeralo a ako málo to bolo dotieravé. 3* ()

Ikedar

Trochu som sa obával ďalšieho filmového nepodarku z produkcie Netflixu, ale našťastie sa tak úplne nestalo. Set it up je príjemná romantická komédia, ktorá síce nie je ničím vynímočná, ale ani neurazí. A v tomto prípade to úplne stačí, aby si film divák užil. ()

george82

Docela v pohodě romantická komedie. Hlavně šéfové mě bavili. Škoda jen, žecse to víc na konci u těch šéfů nevyjasnilo. Jinak v pohodě. ()

peeteno78

Překvapivě docela příjemná romantická komedie, na kterou jsem se původně díval kvůli mé oblíbené Lucy Liu. Ústřední dvojice byla taky překvapivě dobrá. Vlastně nemám co vytknout. ()

megajalec

Ďalšia z radu romantických komédií, ktorých je stovky. Set it up u mňa ničím nevyčnieva, či už príbehom alebo niečím iným. Nuda. ()