V bažinách u města Marais v Louisianě se děje něco neobvyklého. Když městečko zasáhne záhadná nemoc, je vyšetřovatelka CDC Abby Arcaneová vyslána, aby ji prošetřila. (HBO Europe)

garvon

Kde se berou takovyhle herci? Ty jsou prilis prkenny i do porna. Cely mi to prijde jak natoceny podle prirucky jak vyplnit 60 minut kdyz nevim o cem... Napeti vubec nefunguje, hudnebni podkres otresnej. Postavy uplne nezajimavy. Sceny prvoplanovy a vsechno pusobi neverohodne. Vydrzet na to koukat cely dil chce opravdu velkou sebekazen. Dam tomu jeste sanci jeden dil, pilot se casto dost lisi od zbytku serialu. Ale zatim mam pocit, ze to bude i horsi nez Doom Patrol, kterej se opravdu dokoukat nedal. ()

FOndra

Anorektická vědkyně s tváří top-modelky. Zatím to vypadá na promarněnou šanci na super hororový seriál :// ()

brasek

Nový hororový seriál? Potešil som sa, ale mal som obavy. Netvor z močiarov ma nikdy nejako extra nelákal. Pilot ma absolútne nepresvedčil a úprimne skôr odradil. Také nič moc a skôr to speje opäť k dajakému superhrdinovi. ()

jarmil8

Po nešikovně zrežírovaném úvodu se vyšetřuje šíření viru. Scénaristi si zjevně nestihli nastudovat, jak se mají postavy během hrozící epidemie chovat. To už dnes to ví (skoro) každý. Paní doktorka všem nařídí ochranné prostředky a sama je nepoužívá. Do domu údajné pacientky 0 nastoupí s baterkou a kamarádem policistou (to jsou vešekeré ochranné protředky). Dobře chápu, nebudeme to brát příliš vážně. Ta scéna a la "Věc" v laboratoři je povedená, ale bohužel hororové scény jsou spíše efektní, než děsivé. ()

hmyzovrah

Tak to vezmeme hned od podlahy. Tady nečekejte žádná herecká esa, dialogy jsou strašné. Já vím, teď jsem pár lidí asik odpudil, ale pak přichází na řadu triky, bažina, trošec hororového žánru a to už je jiná! To už jsem hltal a hltal a ve výsledku, se těším na další díly. Musím taky zahrnout tu eufórii, vidět tento kult po dvaceti letech, kdy jsem poprve jako dítě viděl bažináče. ()