Když se Arkadij (Ray Stevenson), bývalý vůdce revoluce v ruské Sukovii, dozví, že se jeho zrádný bratr Dimitrij (Pierce Brosnan) nachází v ochozech stadionu, na kterém právě probíhá evropské semifinále mezi týmy West Ham United a Dynamo FCC, společně se svými kumpány londýnský stadion Boleyn Ground násilně obsadí. Mezi diváky je i americký válečný veterán Mike Knox (Dave Bautista) se svou neteří Danni (Lara Peake). Když se oba do spiknutí nešťastnou náhodou zapletou, Mike musí zneškodnit Arkadije a jeho těžce vyzbrojený tým. Dokáže to dřív, než se Arkadij dostane k Dimitriji? Osud 35 000 diváků na stadionu – a mnohem většího množství lidí v Rusku – závisí jen na něm. (Bontonfilm)

DonBraso

Vcelku podařený filmek s Bautistou.Ten námět na fotbalovým zápase je doopravdy vynikající.Prostě tady by vše šlapalo jak hodinky,kde je prostě Dave a hromada Rusáků,který musí z kola ven.Do toho securiťák Ind,jedna ztracená neteř a odpálení stadionu v napínavém segmentu.Jenom to prostě všechno ruší ty blbosti.Občas se prostě nemuselo točit inferno a aspoň malinko zapojit hlavu.Takže přestřelka nad stadionem s vrtulníkem,kdy jako diváci neslyší vůbec nic je prostě úsměvné.Samozřejmě zapojení digitálních triků je na celém stadionu a víte,že ten zápas s v tom okamžiku nehraje,což vlastně sere nejvíc.Bombový dýchanek na konci je fakt už hell a opět je zbytečný jen na oko.Snímek má svoje kouzlo,výborná akční vložka ve výtahu a vlastně jede hned co se koupí Hot Dogy,dva prosím.Pro někoho možná ta slza je na místě,kdy v 90 letech tohle jelo,ale ruku na srdce,Bautista je pořád spíše v očích wrestler než super herec.70% ()

koza3

Taková reinkarnace Smrtonosné pasti se svalnatějším Bautistou, Brosnanem hrajícím druhé housle a hromadou rusů na odstřel. Celkem dobrá jízda, ale po půlce to mělo až moc zvratů, moc míst, kdy to mělo skončit, ale z nějakého důvodu to dál pokračovalo. Každopádně jsem se celkem bavil a škoda, že ten opravdový závěr byl tak zmršený. Vždyť se přece měli ti parťáci z vysílačky osobně potkat a usmát se na sebe. Když už vykrádáš, vykrádej pořádně! ()

Saxos

Celkem nadprůměrné béčko, které má vše potřebné - okopírovaný námět, pár známých hereckých ksichtíků, směšnou zápletku, jednoho bijce proti houfu postupně likvidovaných tupců, multikulturní doplňky i motohoničku. ()

Kushina

Nevím proč, ale u tohoto filmu jsem měl tak hrozně velké deja-vu, že jsem ho už někde viděl, až to bylo nesnesitelné. Film jako samotný nebyl špatný, ale Bautista mě v něm přišel jak novodobý Arnold. Příběh podprůměrný. 45% ()

Goumen

Klasické béčko, které dává vzpomenout na akční filmy 90.let. Kdo ví, co čekat, zklamaný asi nebude, ale určitě se nejde mnoho lepších filmů tohohle typu. ()

hrdygay

dobry akcny film, pekne suboje, najviac sa mi pacil suboj michael knox (dave bautista) vs tatiana (alexandra dinu), to bola parada, ako mu zenska nakopavala zadok, vo filme bolo zopar emotivnych momentov 7/10 ()

notozjano

Pohodově odsýpající akčňák s občasnou dávkou vtipů. Jen je škoda, že je Brosnan jen postavičkou a vlastně není ani vidět, ale Dave Bautista to podle mně zahrál taky dobře. Bitky nejsou vůbec špatné, docela i přehledné a mě to bavilo. ()

Sa.sa

Na podívanou to stačí, ale jinak nic moc... Prostě Béčko jak vyšité... A stejně od toho nikdo víc nečekal ()