Když se Arkadij (Ray Stevenson), bývalý vůdce revoluce v ruské Sukovii, dozví, že se jeho zrádný bratr Dimitrij (Pierce Brosnan) nachází v ochozech stadionu, na kterém právě probíhá evropské semifinále mezi týmy West Ham United a Dynamo FCC, společně se svými kumpány londýnský stadion Boleyn Ground násilně obsadí. Mezi diváky je i americký válečný veterán Mike Knox (Dave Bautista) se svou neteří Danni (Lara Peake). Když se oba do spiknutí nešťastnou náhodou zapletou, Mike musí zneškodnit Arkadije a jeho těžce vyzbrojený tým. Dokáže to dřív, než se Arkadij dostane k Dimitriji? Osud 35 000 diváků na stadionu – a mnohem většího množství lidí v Rusku – závisí jen na něm. (Bontonfilm)

ARI50

Uff konec hodně silný, tahle akční jízda plná bitek a přestřelek se povedla. Skvělé herecké obsazení, skvělý příběh a celý průběh, bomba neskutečná. Náramně sem se bavil. Podle mě zaslouženě dávám hodnocení. ()

Morholt

Nenáročné akční béčko, které splňuje všechno, co od něj člověk šeká. Rvačky, střílečky, jedna správně přepálená motohnička a samozřejmě velké bum. Humorný prvek tu zastupuje Faisal z pořadatelské služby a ten mi sem sedl. Ačkoliv v podobných případech na herce příliš nežehrám, tak tady udělám výjimku, protože Bautista je nesympatická opice a jeho postava navíc nemá ráda fotbal. Celkový dojem mi dost pokazil. 50% ()

Lacike

Nepriznany remake Van Dammovej Nahlej smrti. Len hokejovy stadion vymenili za futbalovy. To je teda velka zmena. Je tu bitka v kuchyni, nahanacka na strecha a finalny velky vybuch. Fakt prakticky uplna kopirka Nahlej smrti. Ale vysledne kvality su na rovnako nizkej urovni. Cele to prilis nedava zmysel. Akcnych scen vela nie je a su na mizernej urovni. V bitkach 90% uderov padne mimo zabery kamery, takze to vyzera tak, ze sa dvaja chlapici potacaju jak ozrati a predstieraju zapas. Pri nejakej ten nahanacke alebo skoku zo strechy sa dockame ocividnych trikov pred zelenym pozadim a CGi megavybuch je na urovni produkcii od Asylum. Nezachrania to ani herci. Bautista je sice namakane hovädo ale vlastne je uplne bez charizmy a hodi sa maximalne na nabuchanych poskovov. Hlavnu ulohu v ziadnom pripade neutiahne. Stevenson si vybral slabsiu chvilku a Brosnan je klasicky ojeb na divaka, aby mali nejake hviezdne meno na plagat. Ja som sa nudil rovnako ako pri Nahlej smrti. Koho ale bavila, tak snad si vychutna aj tento remake.Jednu hviezdicku davam za bitku vo vytahu, ktora je v komedialnom Chanovskom style, kedze sa pri suboji dvoch drsniakov snazi ich uderom neustale uhybat jeden ubohy chlapik. Pri tej scene som sa trochu zasmial. 2/10. ()

Dale

Niekto sa tu chcel hrať na Smrtonosnú pascu a výsledok je zúfalo katastrofálno hrozný. B-čko ako sviňa, do ktorého sa omylom primotal Brosnan, v ktorom nefunguje ale absolútne nič. Námet úplne dementný, originalita nula bodov, lepšie napísané postavy nájdete aj v každom druhom P-čku, akcia odfláknutá, Bautista a tá jeho neter, to je celé na facku, Rusáci čo sa rozprávajú medzi sebou anglicky, dokonca aj anglicky hrešia... A do toho Ind, ktorý sa má postarať o zábavu a odľahčenie. To sa mu raz aj podarilo (Allahu Akbar). Rovnaká úroveň ako väčšina produkcie Seagala, Lundgrena a spol. 30% ()

corpsy

Na nedeľňajšie popoludnie újde. No poviem vám, že tento 101. klon DIE HARD, sa mohol podariť lepšie, ale aj horšie. Drsná akcia ( plus ), je ale to jediné čo sa dá zniesť. Herci ( mínus ), ktorý naozaj mali možnosť predviesť toho trochu viac a dodať tejto zlátanine aspoň punc vyššej kvality, zostali pri zemi. Občas ide naozaj iba o nájom. ()

DEXTER099

Tak po delší době poctivý akční film s dobrou akcí,obsazením.Jen smysl obsazení stadionu pokulhává.Do tohoto typu filmu by se mi hodil i Sly a Arnie.Doporučuji.Za mě celkově 80% a čtyři hvězdy. ()

Ellmariachi

Příjemné překvapení. Dave zde vypadá opravdu drsně a jeho postava mě bavila. Dokázal bych si představit, že bude ještě víc nekompromisní a "nezranitelný" , ale to je jen úhel pohledu. U Pierce by mě docela zajímalo, kolik si řekne za roli kterou tu měl a za to že dá obličej na plakát. Zápletka je prostě ušitá tak nějak aby posouvala děj. Jde o akční béčko, takže víc ani není třeba očekávat. Hodně slušná byla záporácká skupina, která je naprosto nekompromisní a to se jen tak nevidí. Akce je hodně o bitkách, které jsou bolestivé a intenzivní. Tu čtvrtou hvězdu nedám, protože si myslím, že za měsíc nebudu vědět, že jsem něco takového viděl. Ale na jedno podívání je to fajn 69 procent. ()

ben666

Náhlá Smrt ve fotbale , akorát místo Van Damma je tu Bautista toť vše. Je to koukatelné akční béčko , které ale ničím moc nepřekvapí. ()

dyfur

..........celkom dobré.....klasická schéma : pre nejakú príčinu sa bývalý vojak- samozrejme elitný dostane aj s nejakým rodinným príbuzným do uzavretého priestoru napr.vhodný je štadión a náhodou sa tam dostanú i teroristi......atd...... to už film s J.C.V.D. ---  https://www.csfd.cz/film/4639-nahla-smrt/recenze/  --- bol lepší,ale i toto sa dá.... ()

Martin741

Zeby Rymejk Van Dammovej Nahle Smrti - akurat + trochu konceptu Die Hard a spolu s hercami ako Dave Bautista a Brosnan. Kazdopadne brutalne to zhorelo, akcia samoucelna, bitky tiez ...... velky nepodarok . 5 % ()

Figu

Dave Bautista se snaží o něco podobnýho jako tenkrát kdysi jeho kolega "The Rock". Lepí se do akčních béček co to jde a není to na zmar! Je mu čistejch pade a asi už nemůže čekat zázraky kariéry jeho herectví a filmařiny, ale i přes to si střihl celkem solidní role od Marvelu ve Strážcích galaxie a teď nedávno miniroli v přetočeným kultu Blade Runner. No a teď tohle... Poslední zůčtování! No nevím, ale mě to prostě vrátilo zase zpět do 90ek a zase jsem byl hodinku a půl ten malej kluk co věřil na hrdiny! Akce, bitky, střílečky, cesta za vysvobozením, no prostě jako tenkrát KURVA KLASA! Chci ocenit i seskok na motorce ze střech tribuny, ten byl geniálně zachycenej, i když vlastně celá ta honička na mašinách byla supr! Prostě béčko za čtverku! 70% ()

bourec

Na Bautistu je ten film dost slušnej,ale to neznamená nijak velkou kvalitu.divná kopírka.40%. Přehráno dnes podruhé. Přidám jednu hvězdu. 50%. ()

Adaamos21

Naprostej souhlas s Wácou, stejnej filmek jako Náhlá smrt s Žánem, ale o třídu lepší. Kopírka, ale velice zábavná. ()

PROCESOR

Béčko od kterého nemůžete čekat bůhvíco. Splňuje všechny žánrové klišé. A řekl bych, že si neklade za cíl prorazit do první ligy, ale jenom pobavit. ()

laik_60

Kto vie akých "hrdinov" by si američania vymysleli, keby nemali vyslúživcov z afganistanu či iraku !!!! Celkom slušný akčňák, akurát valibuk bautista je "strašný herec" :( ()

dr.fish

Jojo, kdysi taky obsadili Arnolda, neuměl hrát a byl nevzhledný. Tak teď tu máme zase tohohle borce. Kdyby byl alespoň trochu sympatický a uměl zahrát jen to, že mu o tu jeho neteř opravdu jde, hned bylo o hvězdu víc. Spadlo to do průměru jen kvůli němu a nedostatku nadhledu. Poslední skaut to zkrátka není. 60% ()

Johnny.ARN

Takže našli sme súpera pre Bautistu. Martyn Ford veľmi dobrá voľba. Otázkou zostáva, súper pre Martyna Forda, lebo pri ňom bol aj Baustista ako trpaslik. Inak len ďalšia akčná tuctovka, s nalinajkovaným dejom, jednoduchými postavami a "neokukaným" prostredím. 3 z 5 ()

BROKEN_

Scéna Allah akbar mě rozesmála. Jinak je to vše předvídatelné, prostě už je to ohrané, a Dave Bautista není zrovna ten tahoun, kterého bych si v hlavní roli představoval. Ty největší mínusy jsou: fotbalové prostředí ( bylo to k smíchu), slabé akční scény, ten týpek co zařval Allah akbar, ten se fakt nepovedl. A hlavně co jsem nepochopil, proč v tom filmu hrál Pierce Brosnan, když tam skoro vůbec nebyl, ach jo, hlavně že byl na plakátech a trailerech, udělal tam pěkný hovno. A ještě musím zmínit ten směšný skok na střechu stadiónu na motorce, to bylo ...... až k nepochopení, proč to tam bylo? Stačilo aby v tom filmu byla aspoň jedna či dvě dobře vypadající akční scény, a nějaký blbosti jako skákání na motorce odpustit, pak by to bylo celkem slušný béčko. Takhle je to hodně slabý podprůměr. :/ ()

oveckaoa

Jsem rád, že díky tomuhle a filmu Mrakodrap ještě akční žánr žije. V době kdy do kin valí různé nereálné sračky jako Mission Impossible 50 a Rychle a zběsile 30 je tohle jako zázrak. Poctivě dělaný akční film , který sice body za originalitu nezíská, ale účel splní. Plusové body za jednu vtipnou scénu (alláh akbar). Lepších 60 procent. ()