• brasek
  **

  Nepútavá dráma bez veľkej zápletky a pointy. Dnes sa opiješ a zaspíš do práce tak ťa vyrazia, vtedy si dostal verejné pokarhanie na nástenke.(11.7.2019)

 • sator
  **

  Udernicka agitka...do poloviny filmu pak teprve se otevírá lidský příběh...(19.11.2015)

 • vitekpe
  ****

  Ja mam rad filmy z pracovniho prostredi, klidne z prostredi delniku, chcete-li. Agitka? Jako kde? Ze chlapi delaj, a ze chtej delat dobre, lip? Ze chtej pomoc kamaradovi v nesnazich? A ty dve tri vety...proste natacelo se na prelomu padesatych a sedesatych let, tak to asi jinak neslo...ale jiste to neni prioritnim tematem tohoto podareneho filmu. Navic je tam puvabna Eva Blazkova a sympaticka Bela Jurdova.(29.11.2015)

 • Gekacuk
  *

  Stačila ta narážka od starého Kostky na takzvaný "Čihošťský zázrak" a měl jsem po náladě. Čistá propaganda. Rozsíval si nezadá s Černobílou Sylvou. Je to tak kladný stachanovec-úderník, že mu snad ani nelze přát záchranu. Filmy 50. let byly otevřeně zpolitizované. Zde v roce 1961 je propaganda už šikovněji skrývána. Zřejmě proto se také film více líbí divákům.(19.11.2015)

 • GIK
  ****

  Pěkně autenticky natočený film z pracovního prostředí s vynikajícím Martinem Růžkem. Umně přimíchaná citlivá milostná linie v hlavní roli s půvabnou Evou Blažkovou. Hlavní hrdina je opravdu pořádný smolař - sám sebe zavalí dvoutunovým balvanem, načež následuje napínavá záchrana obětavými parťáky. Děj filmu a výborní herci spolehlivě nechávají zapomenout na několik málo budovatelských průpovídek.(9.7.2016)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace