Kdyby neexistoval film Sunset Boulevard, bylo by zasloužených pět. Ale trocha nedotaženosti tady přece jen je. Ale ve starých hollywoodských filmech se All about Eve u mě zařadilo do horní vrstvy. Skvělí herci. Vzpomněla jsem si na film Božská Julie. Oba jsou to filmy o stárnoucí herečce, která je podle mě dvakrát krásnější a charismatičtější než její mladá sokyně.(4.4.2010)

• Frajer42

Dvouhodinové povídání o vychcané Evičce, která se při stoupání po divadelním žebříčku neštítila vůbec ničeho. Pochválil bych zejména to, že se jedná o velice věrné zobrazení. Takových "Eviček" chodí po světě spousta. A nejenom po divadelní scéně. Alespoň že tehdejší páni nebyli ochotni tak snadno podléhat volání čerstvé ciciny a byli věrní svým chotím nepřitažlivého zevnějšku. Takových pánů dnes už člověk moc nenajde. Dále mi bylo příjemné, že jsem měl dokonalý přehled v postavách, jejich jménech a jejich motivech. Nebylo jich ostatně mnoho. Scénář není vůbec marný a hercům nezle nic vytknout. Trošku by to ovšem chtělo pokrátit stopáž. Po chvíli se člověk přeci jen začne trošku kousat nudou. A bohužel se postupně kouše víc a víc. Celkově bych to viděl spíše na pěknější 2 kousky. Přestože se nejednalo o můj šálek kávy, tak se na to dalo místy koukat. Očekával jsem mnohem větší sračku. Člověk se minimálně dozví něco málo o zákulisí divadelní scény minulosti, která neznala slitování. Nepředpokládám, že se od té doby něco změnilo k lepšímu.(18.10.2016)

Všetko je tu o hercoch a o tom, ako na koho zapôsobia. Mne je napríklad herečka Bette Davis na pohľad nesympatická, no jej herecké kvality uznávam. Ani Anne Baxter nie je celkom podľa môjho gusta. Na druhú stranu však príbeh má čo povedať aj po rokoch - bacha na toho, koho si pustíme pod kožu a komu pomôžeme, nech vyzerá akokoľvek nevinne. Aj z krotkého baránka sa môže vykľuť vlk. A tam kde sú sláva a peniaze to platí dvojnásobne. Slušný nadpriemer. 80/100(5.3.2018)

Už štyri mesiace som žiadnemu, premiérovo videnému, filmu nedal plný počet hviezdičiek. Nejasne som si uvedomoval, že existuje nejaký film All About Eve, ale až po takmer 70 rokoch od nakrútenia sa mi ho podarilo vidieť. A som veľmi príjemne prekvapený. Mal som možnosť obdivovať réžiu majstra Mankiewicza, ktorý sa podieľal aj na scenári a precíznych dialógoch, ktoré majú leví podiel na vykreslení atmosféry showbiznisu v tých rokoch, veľmi presné a uveriteľné herecké výkony, a to nielen u dominujúcej Betty Davis, ale aj u vedľajších a doslova epizódnych úloh. Veľmi som si tento film užil a bez problémov ho zaradím do stovky mojich najobľúbenejších.(12.3.2018)

Docela obyčejný snímek o špíně showbusinessu povyšují na něco víc jednoznačně herci,kteří jsou všichni bez výjimky skvostní,nejvíc mi samozřejmě utkvěla v hlavě Bette Davis jako nezapomenutelná Margo.Byla by taky škoda nezmínit skvělého George Sanderse,který v roli kritika zosobňuje veškerý cynismus a hořkost divadelního světa. 85 %(14.5.2010)

• - Bette Davisová zvládla všechny svoje záběry za 16 dní. (džanik)

• - Film doposud (2008) drží rekord co do počtu (4) ženských hereckých oskarových nominací. (džanik)

• - Se 14 oscarovými nominacemi drží film spolu s Titanicem (1997) rekord Akademie. (džanik)