Pomsta

• Velká Británie Avengement

Během propustky z vězení za účelem návštěvy umírající matky v nemocnici zločinec Cain Burgess (Scott Adkins) unikne svým dozorcům a mizí v ulicích Londýna. Jde o epickou cestu krve a bolesti za dosažením vytoužené pomsty na těch, kteří z něj udělali chladnokrevného vraha. (kukkik)

agassi68

Scott čoby nesmrteľná mašina na drvenie kostí. Kto má chuť na drsné väzenské či krčmové bitky, toto je ono.. ()

fr3ak

Dost v pohodě. Na nic si to nehraje, všechno je jak má bejt. Adkins si odmlátil svoje. Tentokrát nedělá žádný akrobatický kousky, ale klasický souboje, kde se jede primárně na (aspoň ze začátku :D) vyřazení nepřítele z boje. V rámci žánru prostejch mlátiček určitě nadprůměr. ()

DAPDO

Klasickej béčkovej film, ve kterým Adkins předvedl naplno svůj potenciál v bojovým umění. Dívá se na to hezky, v akčních scénách přibývá brutality a krve až k závěrečný bitce v knajpě, která se fakt hodně povedla. ()

bararich8

Hodně okaté béčko, které nabízí jednoduché herecké výkony, ale výměnou nám dává solidní akci, která sice není choreograficky nejvymazlenější, ale je dobře brutální a film díky ní vůbec drží po kupě, protože jinak by tam nezbylo vůbec nic. Čisté 3* ()

maciii

Akční rubačka přesně podle mého gusta. Kombinace vtipného vyprávění v první osobě, retrospektivních prostřihů v ději, humorného nadhledu, rychlého tempa, skvěle koukatelných bitek a skutečně hrajícího scotta adkinse vystřelila tenhle film do áčkových vod....minimálně alespoň pro mne. ()

tomik99

Poctivá akční jízda a béčko od začátku do konce. Krásně jednoduchý příběh s prostřihy, kdy různě skáčeme do minulosti a přítomnosti, aby byl děj zajímavější a o malinko zamotanější. Scott Adkins si roli „dobrého“ psychopata náramně užívá. Bitek je ve filmu opravdu dostatek, choreografie je zvládnutá na jedničku, i když ke konci se už dost opakuje. Pokud chcete na hodinku a půl vypnout u filmu a užívat si akční kanonádu, tak je pro vás film jako dělaný. Víc se od něj asi čekat nedá, ale ve finále to bohatě stačí. ()

Razzor_82

"Jako kůže na kloubech, může mysl ztvrdnout a znecitlivět." Tohle je neskutečně brutálně krvavá odplata. Scott Adkins jede jako stroj zabiják v sofistikované akční jízdě. Snímek zdobí obrovská touha po pomstě a bravurní bojové scény až na krev. Přiměřená stopáž si drží perfektní tempo. 8/10 ()

AxelWers

Drsný a miestami aj dosť krvavý akčňák, keď sa potrebujete po náročnom dni poriadne odreagovať bez toho, aby ste veľa premýšľali. ()

kukkik

Výborný akční rampage, který eskaluje bez přestání a přitom příběh nezůstává vůbec pozadu. Přesně to, co od dobrého akčňáku čekáte. 4/5 ()

Kingjiri

Adkinsův hlavní hrdina sice moc sympatií nevyzařuje a obecně moc nemám rád retrospektivně vyprávěný příběhy, ale nakonec byl Avengement vcelku fajn béčko. Trochu jsem se při projekci vrátil do 80./90. let, kdy béčka často měly obstojný herce a byly pěkně nakroucený, což se dnes tak často neděje. S akcí jsem byl spokojenej a možná bych byl i nadšenej, kdyby se mimo vybroušenejch surovejch bitek dostalo na nějakou honičku a přestřelku. Třetí jistá hvězda za akci, hlášky a místama sympaticky nostalgickej oldschoolovej feeling. ()

bearmeedek odpad!

Zase mě nachytali. Prý to mělo být luxusně nabušené Béčko. Ale písmeno B od písmena C ještě poznám. Céčko a do septiku. ()

Nix

Stále je Boyka nepřekonán, ale díky zavěrečné scéně jsem musel přidat další hvězdu. V tomto filmu je Scott opravdu ve formě a po velice nepovedených filmech se blízká na lepší časy, uvidíme zda to vydrží i nadále, byl bych opravdu rád, já se bavil. A co je taky plus, Scott tu moc nekope, ale jen zuřivě mlátí a vypadá to fakt skvěle. Tohle se opravdu povedlo. ()

pushover

Zvláštní kombinace konverzačky a krvavýho akčního béčka. Obě polohy sestříhaný tak akorát, aby ani jedna moc nenudila. Co mě ale celou dobu iritovalo byl nepřirozeně suchej zvuk dialogů, ať se odehrávaly v jakýmkoliv prostředí. Skoro jako by celej film byl postsynchronovanej bez dalších úprav. ()

Shitonit

Pokud má někdo chuť na dokonale zpracovanej biják, kde se jeden týpek řeže a řeže, až všechny lumpy vyřeže, tak je to právě todleto : Nasranej hodnej chlapec, unavenej životem a vězením, se chce pomstít. A tak se všici sejdou v baru, kde se nekonečně pindá, ale docela to běží, a jak tam ten bobík pocucává to pivo, dostal jsem na pivo chuť taky,.. ale vo to tady neběží, prostě sem tam mezi douškama vychlazenýho, sundává pekelnejma způsobama všecky ty nešťastníky.. ()

Shanen29

Avengement si plně zaslouší vysoké ohodnocení už z důvodu hereckého obsazení tak syrovou realitou vězenského prostředí .Plně akční Adkinsův možná i návrat,ale i prekvapivý Johnsonův majsterštyk. ()

Duke90

Kromě Undisputed jsem toho s Adkinsem zatím moc neviděl a tenhle malý snímek o pomstě vůbec nedopadl špatně. Flashbacky z drsného vězeňského prostředí se střídají s pohledy na našeho zoceleného "vypravěče" v podobě časované bomby, která má ale v plánu vybouchnout v ten správný čas. Choreografie tentokrát nemají takové grády jako ve zmiňovaném Undisputed, ale souboje z blízka s mnohočetnou přesilou stále působí dost efektivně. S hodnocením jsem byl na vážkách, ale i když uděluji "jen" tři hvězdy (a půl), nejsem prakticky nijak zklamán a vzhledem k tomu, s jakým účelem se film natáčel, je to podle mě neurážející hodnocení. P.S.: Morriconeho jsem také registroval od prvních tónin hned na začátku. ()

Ex_Machina

Má to príbeh? Má. Má to tempo? Má. Má to surové a choreografiou našlapané bojové scény? Má. Má to Scotta Adkinsa vo vrcholnej forme so železným chrupom a popálenou tvárou napalmom? Má. Drží to diváka prikovaného po celý čas na gauči? Drží. Tak čo viac chcete. ()

HEED

Surová akce, vězeňské prostředí. K tomu nečekaná zápletka a Atkinsove pěsti. Tohle bylo docela jiné vykoupení. ()