poster

Ženy v běhu

 • Slovensko

  Ženy v behu

Komedie

Česko, 2019, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • TominoLa
  ****

  Měl jsem možnost tuhle komedii vidět už koncem listopadu. Pokud mám být upřímný tak od jména Horský jsem toho moc neočekával. Rozhodně jeho režisérký debut příjemně překvapil a dopadl lépe než jeho scénáře. Herecké obsazení je fajn. Takhle dobře jsem se bavil naposled u Teorie tygra. Myslím si, že to není film jen pro ženy, ale pro všechny co chtějí vypnout a jen se bavit. Jako vždy vévodí Ondra Vetchý. 8/10(25.1.2019)

 • Marsik
  ****

  CineStar Anděl - Mám silné nutkání dát 5*, protože tohle byla paráda. Velmi příjemný nenásilný humor a skvělé herecké obsazení. Na české poměry to je opravdu kvalitní snímek a pan Horský se tímto zapsal opravdu skvěle a více takových filmů. Vsadil bych se, že díky komerčnímu úspěchu se do 5 let dočkáme pokračování, za což bych se vůbec nezlobil. 84% (with J.)(4.2.2019)

 • Chrustyn
  ***

  Film, který nijak nevyčnívá, ale překvapivě na české poměry ani neurazí. Po celou dobu divák ví, co se stane v příštích minutách a nikdy nedojde k žádnému překvapení. Vše jde tak, aby to nakonec mohlo dopadnou, jak nejlépe to jde a pokud přijde nějaká menší krize, divák ví, že bude zažehnána. Je to jednoduchá, nenáročná zábava, na kterou můžete vyvést ženu a nijak Vám to neublíží a jí zároveň potěšíte.(11.2.2019)

 • Ampi
  ****

  Do krásného prostředí Vyšehradu byl zasazen ladný běh čtyř půvabných představitelek Kovářových (Věra, Marcela, Bára, Kateřina). Příběh filmu je lidský, příjemný a odpočinkový. Přesto ne nudný. Postava Ondřeje Vetchého mi připomínala Jirku Luňáka z Okresního přeboru, postava Martina Hofmanna zase Luďana Říhu z Mostu!. U Vladimíra Polívky podobně jako u jeho sestry Anny platí, že jablko nepadá daleko od stromu.(3.3.2019)

 • dee.n
  ****

  Ženy v běhu. Co s Vámi? Hodnocení českých filmů je vždy trochu nevděčné a nefér vůči ostatním filmům. Je to takový subžánr. Hodnocení tedy v rámci své vlastní kategorie. A zde si vskutku zaslouží 4 hvězdy. Je tam dobrá hudba, nenudí to, příjemné herecké obsazení, některé příběhy (malá Rozárka), chytnou za srdce. Ale, je to komedie a nutno říci, že některé vtípky byly neskutečně laciné a šly najistotu a také to vyšlo.Např. Vděčné publikum v kině hýkalo smíchy, náročnější divák jen udiveně pozdvihl obočí, jak vtípek, kdy pojmenujete svého psa Kolík, funguje. Film má vysokou návštěvnost, lidem se líbí, vysoké hodnocení a asi ano, zaslouží si to. Ale nezapomeňme, jak nízko je nastavená laťka u českých filmů.......Kdo viděl film Zoufalé ženy dělají zoufalé věci, asi chápe, o čem mluvím.(11.2.2019)

 • - Komedie Ženy v běhu se stala filmem, který v historii české kinematografie od roku 1992 viděl miliontý divák v nejkratší době od jeho premiéry, a to již za 42 dnů. Pro režiséra a scenáristu Martina Horského se podle Unie filmových distributorů zároveň jedná o nejúspěšnější filmový debut od roku 1992, který překonal v této kategorii dosud vedoucí Účastníky zájezdu (2006) Jiřího Vejdělka. [Zdroj: ceskenoviny.cz] (Bioscop)

 • - Filmové partnery a rodiče tří dětí ve filmu hrají Tereza Kostková a Ondřej Vetchý. Dvě z těchto dětí hraje syn Kostkové a syn Vetchého. (bearmeedek)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace