Reklama

Reklama

Tajemství: Odvaha snít

  • USA The Secret: Dare to Dream (více)
Trailer 1

Obsahy(1)

Vdova, která má problémů až nad hlavu, potkává okouzlujícího profesora. Ten pro ni má zprávu, která jí může změnit život, ale zatím si ji nechává pro sebe. (Netflix)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (38)

hanazu 

všechny recenze uživatele

Jste vdova se třemi dětmi? Máte jen dluhy? Ale jste hodná, poctivá ženská se zlatým srdíčkem? Tak se nebojte, brzo vám někdo koupí jeep! A co jeep, brzo vám někdo zaplatí všechny dluhy! A děti přestanou odmlouvat! Život je super, fakt. Btw, když má chlap blondýnu v domě, tak je to jeho ségra! Fakt. Tak to vždycky je. ()

Kosi.. 

všechny recenze uživatele

I když myšlenku prezentovanou filmem "The Secret" nepovažuju za blábol, (naopak se totéž dá bez větší námahy vyčíst z učebnice kvantové fyziky a empirickejch dat) tak forma, kterou se to snažil film THE SECRET divákovi sdělit, byla přinejmenším odpudivá a tak nějak oplzlá ($$$). Tady sledujeme vlastně totéž, akorát je to zasazený do fiktivního příběhu o bezchybném osvíceném hezounovi, kterej rozsévá kolem sebe lásku a porozumění a samozřejmě i ňáký ty $. Přeslazený, naivní, podbízivý. ()

Reklama

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $21miliónovTržby USA Tržby Celosvetovo $3,184,114▐ Josh Lucas ešte v pohode, dá tomu nejaký rozmer, Katie Holmes vypadá riadne ošuntelo, z jej strany skôr trápenie. Andy Tennant je už nehorázne vyprchaný režisér, rovnako ako príbeh čo ponúkol. /40%/ ()

Tsuki 

všechny recenze uživatele

Filmy o síle víry, plnění snů, tajemně působících synchronicitách a podobných ezoterií zavánějících tématech asi vždy budou některé cyničtěji založené diváky odpuzovat. Já se za podobné filmy ale ráda postavím, pokud si myslím, že daný film má obsahovou hodnotu a zaslouží si to. Tento film mě mile překvapil. Čekala jsem spíš béčkový snímek, podobně jako má béčkové ztvárnění i jinak výborný dokument podle knihy The Secret, ale dočkala jsem se velmi příjemného, lehce romantického dramatu s poměrně kvalitním scénářem. Ne, film sice může působit trochu „ezo“ a pohádkově, ale béčko to není. Příběh je souvislý a dobře vystavěný, příjemně plyne a konverzace postav působí v rámci tohoto žánru velmi přirozeně. Scénáristicky jsem proto byla spokojená a herecké výkony taky byly vesměs dobré. Snad jen úplný konec filmu byl možná až příliš okatě pohádkový a skoro až kýčovitý (dokonalý happy end včetně poníka!), což může působit trochu přes čáru, ale na druhou stranu, proč ne… Krom cukrkandlového konce za mě působí film docela realisticky a postávám jsem fandila. Rozhodně palec nahoru za postavu Braye Johnsona (Josh Lucas), která ztělesňuje víru v běh života a přirozené načasování bez „tlačení na pilu“. Pokud jste člověk, který ocení pozitivně laděné snímky a dokážete z nich čerpat inspiraci pro život, sílu víry i všeobecné dobro podobně jako já, pak tento film doporučuju. ~(4,0)~ ()

megajalec 

všechny recenze uživatele

Z času na čas si treba pozrieť aj podobný film. Aj keď pre niekoho to bude klišé a gýč, mne sa tá pozitivná sila myšlienky páčila. Aj keď sa treba prekusať tradične na začiatku nepríjemnosťami, ktoré stretávajú hlavnú hrdinku (aj jej rodinu). Záver už bol trochu príliš podľa mňa. Myšlienku Secretu mám rád, myslím, že má niečo do seba. ()

Galerie (17)

Zajímavosti (3)

  • Keď začne hurikán, uteká Bray (Josh Lucas) z garáže dovnútra v daždi. Jeho oblečenie je však suché, keď vojde dnu. (megajalec)
  • Rovnako ako dej filmu, tak aj jeho natáčanie prebiehalo v americkom štáte Louisiana, predovšetkým v meste New Orleans. (MikaelSVK)

Reklama

Reklama