Soukromý detektiv se nechal najmout na rutinní případ zmizelé osoby. Vše se však záhy zkomplikuje. A když se ukáže, že hlavní podezřelou je jeho dlouho ztracená dcera, začne boj o čas... (TV Prima)

Trailer 1

Eliott

Nebylo to úplně zlé, ale žádná paráda se zde také nekonala. Celý film je opravdu velice nudný a případ který řeší není nijak zajímavý a teď po pár dnech už ani pořádně nevím o co tam vlastně šlo. Každopádně film byl výborně obsazený a myslím, že všichni byli naprosto skvělí. Jen škoda že si zahráli zrovna v takovém filmu. PS: bylo mi skoro až líto vidět toho sympatického lovce mumií v takovém stavu. ()

Marze

Nic zde v tomto neonoir kousku nedává smysl včetně názvu což je smutné. Přes solidní hereckou podporu od Morgan Freemana, Roberta Patricka a Petera Stormareho. Přestože tato záhada vraždy rozdmýchává nějakou atmosféru, nevytváří dostatek podezření aby mě to ve výsledku vtáhlo emočně. Travolta se chlubí, že má celý život šťastnou ruku na točení filmů, které nezapadnou, nebo se stanou kultovní (Pomáda, Matrix apod.), ale zde mu jela ruka či spíše mozek. ()

DEXTER099

Příjemná kriminálka v hlavní roli s Johnem Travoltou,který si roli užívá a film na vás dýchne atmosférou filmu z devadesátek,ale příběj není zrovna dvakrát zajimavý a celkově jsou v žánru daleko lepší kusy, na druhou stranu jak John tak i Morgan Freeman zde působili dobře a určitě ne znuděně.Takový oddechový film s hezkou nostalgickou strunou.Takže hlavně za tu nostalgii dávám celkově 65% a tři hvězdy. ()

silentname

Ako malé krimi béčko je ”The Poison Rose” celkom okey. Ako film s veľkými menami je to trošku zlyhanie. Chápem divákov, ktorých to nudilo. Na mňa to prvýkrát pôsobilo rovnako a preto som film odložil na inú príležitosť. A vyplatilo sa. Hoci je to relatívne jednoduchá záhada a vysvetlenia nebudú ani trošku prekvapivé (možno s výnimkou toho posledného), tak vďaka Travoltovi sa to dalo dobre skusnúť. Občas som mal síce pocit, že jeho vnútorné monológy neboli potrebné, ale inak mi povahovo aj ako postava dobre zapasoval. Nemal som s ním problém. Ostatní sa snažia, no nie som si istý či im scenár umožňuje dať do toho niečo viac. Všetci dávajú podľa mňa taký štandard. Ale nenájdem výkon, ktorý bol podľa mňa nefunkčný. Inak ani neviem čo viac povedať. Na jedno pozretie je to okey, no nemyslím si, že tento film raz pre niekoho bude nedocenenou klasikou. A čoskoro si uvedomíte, že je film vlastne poriadne zabudnuteľný. Hodnotenie: C ()

Tom Hardy

Lepší režisér by možná podobný námět očesal o nepřirozeně znějící dialogy, dodal mu tempo a vylepšil dojem z některých těžkopádných odhalení. Nemluvě o tom, že by akční scény (kterých naštěstí není moc) pak nemusely působit komicky. ALE, i když má The Poison Rose pořád daleko k něčemu opravdu dobrému, je třeba jedním dechem dodat, že kdyby kousky takovéhle kvality nyní natáčel například Bruce Willis, byli bychom za to ještě rádi. Protože když už mít nakročeno k hereckému důchodu, kde zkrátka kinohity do klína nepadají, je i lacinější televizní detektivka lepší než tupé akční céčko. ()

• Film se natáčel v Savannah a Richmond Hill v Georgii a v San Antoniu v Texasu. Točilo se také v Římě v Itálii. (rafix)