Nechvalně proslulý boss Salazar (Florin Piersic Jr.) byl dlouho svrchovaným vládcem nemilosrdného drogového kartelu v Mexiku. Když zradí kumpány a souhlasí, že proti nim bude svědčit, situace se dramaticky a drasticky mění. Kartel chce Salazarovu hlavu. Do Spojených států ho má bezpečně převést tým elitních agentů DEA. Velí mu drsný major Tom Jensen (Luke Goss) a jeho zkušený nadřízený John Harrison (Steven Seagal). Agenti DEA mají plné ruce práce a rychle se ocitají pod ostrou palbou. Zločinci a vrazi vedení nekompromisním zabijákem Brunem (Georges St. Pierre) napadnou hotel, ve kterém se Salazar ukrývá. Jejich cíl je jasný: zabít každého, kdo se jim postaví do cesty! (TV Prima)

iXtr3m3

Steven v ďalšej zápornej úlohe. Okolo neho céčkoví herci na čele s Lukeom Gossom a totálne ale totálne zbytočne kastingovaný ale pritom ani spolovice nevyužitý Georges St-Pierre. ()

TERRORDROME

Tak kto zabije Salazara, bude to Seagal? Netvrďte mi že je to taká beznádejná sračka, veď je tam dosť akcie a brutálnych priestrelov, nič viac od takého echt béčka čakať nemožno, zvlášť ak je v tom zainteresovaný kotlíkový superman Steven. Má to úderný dej kde musia komanďáci v jednom hoteli chrániť ruského drogového bossa pred plešatým žabožrútom a jeho pirátskou družinou. Seagalov najväčší režisérsky kamarát Keoni Waxman našťastie na tomto jednoduchom základe nedokázal nič posrať a tak ide len o to aby bolo čo najviac stenových plôch v hoteli postriekaných krvou. Akčné scény by sa dokonca dali označiť za celkom nápadité, lebo taká brokovnicou odstrelená ruka vždy značí pridanú hodnotu. Bitky a demolácia nábitku taktiež fajn, aj keď Svätý Piér ochutnávač slimákov by určite dokázal aj väčšie rošambo. Najdiskutabilnejšia je tak rozhodne jeho záverečná bitka s Pupkidom, ktorý však tentoraz dokonca pár krát schytá a preletí cez zábradlie, čo samé o sebe činí z tohto filmu fenomén. Inak je samozrejme Steven v titulkoch ako prvý aj keď má vedľajšiu rolu, zatiaľ čo chudák Luke Goss až posledný. Ale Stevenovi nemožno odporovať, inak by zjedol slnko a svet by sa ponoril do temnoty. Rozmýšľal som či tri alebo štyri, ale vzhľadom k tomu že som aj Adkinsovmu Psovi dal tri, nepôjdem vyššie. Ale bol som celkovo len príjemne prekvapený, očakával som totiž srajdu. ()

mira007

"Kdo jste? Někdo koho voláte, když nevíte , co dělat" Seagal vždycky uměl dialogy namíchané testosteronem, ale na tohle béčko sedí popis, že je to seagalovka bez Seagala, který tady je dohromady asi patnáct minut, z toho tři minuty akce. Zápletka, kdy americké komando hlídá v hotelu spolupracujícího narkobarona, pro které si přijde komando padouchů. Trochu bizár, že se to odehrává v rumunské Mamaie, ale Amíci se tam pohybujou v uniformách. Jak už jsem psal kdysi. včera jsem viděl nejhorší film Stevena Seagala a dneska ještě horší. ()

Hapretor

Z těch naprosto nepovedených, trapných a nudných hovadin na jedno brdo, je tato aspoň jakž takž koukatelná a není vyloženě stupidní. To odříkávání textu ústy S. Fekála je ale stejně velké utrpení ... já bych s ním hrát nemohl ... já bych to nevydržel poslouchat ... hlas má úplně debilní ... nebo jen prostě debilně mluví ... WTF ?! ()

BOURQUE

Oproti posledných filmov od S. Seagala tento má celkom slušne premyslený scenár. Jednotlivé akčné scény blížia k lepšiemu priemeru. Samotný pán Seagal tu hrá len na druhej husle, ale to nevadí. Podľa záveru asi bude pokračovanie. Osobné hodnotenie: 60% (**) ()

helloween93

Čekal jsem úplný odpad, nakonec to bylo o něco lepší. Seagal má minimum prostoru, v podstatě je ve filmu v úvodní a v závěrečné akci. V čase mezi tím sedí u stolu a vyslýchá Luka Gosse z Rallye smrti. Překombinovaný děj s rádoby chytrým a provokativním koncem, kdy Salazar a Goss spolupracovali a všechny přechcali a naprosto zbytečná postava Seagala, která rozdává moudra a v závěru vysvětlí hlavního záporáka v typicky sestříhaném souboji, který Seagal, jako už dlouhá léta sledoval z produkčního zázemí. Výprava je východní, jak je u Waxmana zvykem, ale aspoň to není z nějakého skladiště nebo východního činžáku. Ono to má logiku, že už Seagal v těch filmech hraje vedlejší role, protože co tam má dělat? Bitky, které dříve táhly jeho filmy jsou o ničem, protože když se pohne, tak se instatně zadýchá, běh nebo nějaký rychlejší pohyb je rovněž zcela vyloučen, zvlášť když na sobě ještě nosí taktickou vestu s full výbavou aby zamaskoval tlustou postavu. Dabing Štěpničky se k Seagalovi už moc nehodí, na jeho hlase je slyšet, že je to už starší pán a když se snaží říct něco drsně, zní to spíš komicky. Pravda ovšem je, že Seagal je komický a nemusí ani nic říkat, stačí jen když si stoupne do záběru v těch jeho oranžových mlhovkách. * ()

rublik05

Po zdařilém začátku, kdy vidíme Seagala v první z jeho dvou větších výstupů v tomto snímku, nám režisér Keoni Waxman přichystal další těžce průměrnou "seagalovku", která nijak nevybočuje z jeho tvorby posledních let, a kterou zase zachraňují ostatní herci. Tentokrát se jedná o dva pány, jmenovitě Luke Goss a Georges St-Pierre, z čehož druhý jmenovaný si zde střihne parádní souboj v závěru filmu se samotným mistrem Seagalem. Scénář a režii asi nemá cenu moc hodnotit, z nízkorozpočtového akčního béčko se prostě žádná velká sláva udělat nedá. Vše zde působí velmi lacině, příběh je dost jednoduchý, atmosféra a zvraty nulové. Kamera kupodivu celkem ujde, přestřelky a souboje jsou tím pádem koukatelné. Celkově vzato se jedná o podprůměrné akční béčko, kde se samotný Seagal objeví v minimum scénách (což je zde mimochodem velmi ku prospěchu věci), a které zachraňují zejména výkony ostatních herců. 3/10. ()

Likan7 odpad!

Když si to Georges St-Pierre ve druhým Capovi rozdal s Rogersem, byla to pastva pro oči. Proč to tady vypadá tak strašně, Seagal je vypapaný prase a kameraman dělal co mohl, aby to nevypadalo trapně. A výsledek? Další z nekonečné řady zaměnitelných filmů, ve kterým se Seagal napasuje do vojenskýho, vezme svý oranžový brýle a jako nejlepší bojovník na světě vymlátí/vystřílí všechny padouchy. Baví to někoho? Dost možná, mě ale rozhodně ne...98 minut trvající nuda a srágora. ()

johnsnow

a sme späť na 3 hviezdach. Toto totižto Seagalovka nie je. pišta iab sedí na zadnici, pičuje jedna radosť, a my sa retrospektívne vďaka gossovi dozvedáme čo sa vlastne stalo. Akcia je teraz tiež taká, že bitky výborné, aj Seagalova záverečná bola fajn, ale prestrelky chaotické jak sviňa. A ten otvorený koniec, tak to beriem za vtip storočia. ()

borohub

Už i ty ukázky na ty nové Seagalovky vypadají prostě stupidně, možná i díky těmto ukázkám jsem měl hodně nízké očekávání a proto jsem nebyl až tak zklamaný. Seagal je ve filmu minimálně a totálně nicotná role (ono by se asi tak nestalo, kdyby tam vůbec nebyl..), příběh ne příliš zajímavý a ne příliš originální, postavy žádná sláva, prostředí hrozné (zase nějaké Rumunsko tvl, celý film se odehrává v jednom hotelu..). Ano uznávám, že z těch novějších seagalovek je to nadprůměr, ale celkově žádná sláva. Taková jednorázovka. 35% ()

JackBurda

Luke Goss to celý táhnul a měl tu i pár ok bitek. Pak docela zábavní byl GSP a ten co hrál Salazara. Krom toho, nuda nuda nuda. ()

Reiner

Rozhodně to nebylo tak špatné. Scény samozřejmě jako vždy nafouklé, ale co byste chtěli? Seagal prostě žije v jiné době ;) ()

PatrikP4

Jediné co mě bavilo byly přestřelky... Jinak kdybych mohl spát tak rozhodně na toto nekoukám... Ale pravdou je že mužete narazit na daleko horší film než je toto... ()

Faltyni

Ačkoliv mám Seagalovi filmy docela rád, u tohoto snímku jsem už na začátku dostal strach. Jakmile se totiž v první scéně ukázal Steven, bylo jasné, že už není ve formě. Naštěstí, jak jsem záhy zjistil, byla jeho role spíše vedlejší a otěže za něj převzal mladší a hbitější Luke Goss. Proto film nebyl zas tak špatný, herci nehráli špatně (postava Salazara se povedla) a našlo se i par dobrejch akčních scén. Kvůli tomu jsem byl dlouho přesvědčen o 3*. Naneštěstí pak přišel Steven na scénu a já věděl, že bude zle. Kdybych viděl jen tenhle souboj z celého filmu, řekl bych, že jde o naprosté béčko a ještě k tomu komedii (já se opravdu smál). Proč tam proboha tenhle souboj dávali ? Po jeho skončení a uklidnění se, jsem usoudil, že ty hvězdy musejí být jen 2. ()

Fenk

Při minulém natáčení si prý hlavní hvězda stěžovala na nepoměr kuřecího masa ku římskému salátu. Proto se v Killing Salatcezar (Kotel smrdí) stávkuje posedávánim a žvanenim. Občasné odskočení si od stolu k nějaké té akcičce slouží jako maskování jeho účasti ve vedlejší roli. Nechápu proč Seagul nehraje v nějakém romantickém dramatu, kde by se mohl natáhnout a dát si šlofíka s pěknou dvacítkou a vychlazenou dvanáctkou pod postelí... catering opět kompletně vyjeden. ()