poster

Let vetřelce

 • USA

  Flight of the Intruder

 • slovenský

  Let votrelca

Akční / Válečný

USA, 1991, 110 min

 • blitzer
  ****

  Hlavní hrdina mi nebyl ani trochu sympatickej a při finální bitvě jsem si přál, aby to schytal právě on a ne Dafoe, kterej byl naopak výbornej. Jednu * navíc dávám za něj a jednu za Rosse a Pana Velkýho.(31.1.2008)

 • Tommassi3
  ***

  "Celá země se trhá na dvě půlky !! Myslíš, že je v téhle válce něco, co za to stojí ??"(18.10.2013)

 • lennyd
  **

  Vietnam. Námořní loď. Bojoví piloti každý den podnikají výpady na území nepřítele, bohužel ale díky rozkazům zezhora bombardují jen nevýznamné cíle (lesy, křižovatky). Když při jedné této nevýznamné misi je zabit jeden z pilotů, vojáci se rozhodnou pro opravdovou misi - na vlastní pěst... Tak vám nějak nevím - když jsem viděl herecké obsazení a námět filmu, mé srdce zaplesalo - Dannyho Glovera můžu kdykoliv, pokud ho podpoří ještě Willem Dafoe nebo Tom Sizemore, není co řešit. Ale abych pravdu řekl - kromě Dannyho Glovera jsou ostatní hodně nevýrazní (a Danny Glover je výrazný převážně díky barvě své pleti a barvě námořní uniformy). U filmu jsem se nehorázně nudil, a zájem ve mne vzbudilo jen těch pár leteckých útoků - ty byly naopak zase skvělé. Ale kdybych chtěl vidět jen letecké útoky, tak si pustím nějaký dokument nebo simulátor na počítači...(22.10.2009)

 • 5150
  **

  Tak nevím jestli to měla být obžaloba špatné válečné politiky USA nebo oslava statečných amerických chlapců bojujících ve Vietnamu, ale to je dost možná úplně jedno. Prostě jen další z řady válečných filmů, který už dávno upadnul v zapomění.(16.3.2006)

 • mandes
  **

  rozpočet : $35 million tžby americké : $14,587,732(17.12.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace