A Christmas Prince: The Royal Wedding

USA, 2018, 92 min

• bubun

Glockenspiel consulting.(3.12.2018)

• hansel97

Z letošní vánoční nabídky Netflixu dost možná ten největší výplach. Vzhledem k tomu, že jde o sequel k prvnímu filmu, který byl také horší než letošní kousky, to nepřekvapí. Ovšem snaha o příběh, nové postavy a to všechno jde vedle. Příjemné jsou vánoční kýčovité scenérie a Rose McIver je mi trochu líto, ale tohle by se vám nelíbilo ani na drogách.(3.12.2018)

• hazdrova

Toto som si zapla jeden večer, keď som sa nudila. Radšej som si mala pozrieť nejakú klasiku a neplytvať svojim časom. Odpad.(16.4.2019)

• anetd1

pořád bolestivej zážitek, ale už jsem si nechtěla tak moc vypíchnout oči, jak při prvním díle(8.12.2018)

• Domislava95

Já vlastně nevím, proč jsem se na to dívala, když jsem věděla, že to bude strašný sebemučení. Prosím, už žádný pokračování tohodle mega cringe příběhu.(8.1.2019)

• farbi

Jednička sa mi páčila. Ale toto bolo veľmi, veľmi slabé. Nemali to ani točiť, nasilu dať pokračovanie filmu, ktorý sa skončil a uzavrel uspokojivo. V jedničke mi hlavou blysla myšlienka, že tí dvaja s k sebe vôbec nehodia, ale neriešila som to, veď filmový zážitok ako taký bol príjemný, aj príbeh sa mi páčil. Ale tu v dvojke už bolo úplne okaté, ako veľmi sa ústredná dvojica k sebe nehodí. Okrem tejto skutočnosti bolo všetko ostatné len proste úplne zbytočné, nudné, trápne, nezaujímavé... Veľmi dúfam, že na trojku tvorcovia ani nepomýšľajú. Dve samovraždy po sebe - to sa predsa nedá.(4.2.2019)