Když John (Marcel Ruiz), adoptovaný syn Joyce Smith (Chrissy Metz), propadne prasklým ledem jezera v Missouri, každého nad bezvládným tělem opouští veškerá naděje. Přes pochmurné předpovědi lékařů i vědců Joyce neztrácí víru a stane se inspirací i pro ostatní, kteří se začnou modlit za Johnovo uzdravení. Snímek Zlom, který vznikl podle neuvěřitelného skutečného příběhu, je fascinující připomínkou, že víra a láska mohou přinést vlnu naděje a někdy dokonce i zázrak. (Bontonfilm)

pato15

Vůbec nevím co si mám o tom filmu myslet. Strašná agitace na Boha. Maminka mi byla velmi nesympatická. A celkově byl ten film velmi nudný. Ano byl to zázrak, ale přesně jak říkala učitelka: Proč zrovna tento chlapec? Vždyť každý kdo má někoho kdo bojuje o život se modlí, aby to přežil. Zároveň se mi nelíbí tento typ lidí, kteří v mládí vedli divoký život a pak u nich došlo je zlomu, který u nich vyvolal náboženské osvícení a nyní žijí podle Boha a mají plnou pusu Boha, Ježíše atd.. Pro silně věřící Američana bude tento film top, ale já asi nejsem jejich cílová skupina. ()

Lodovico

Viera niečo stojí, nadávať a pľuť okolo seba nestojí nič. Je smiešne ako človek vo chvíľach slabosti, neúspechu, zranenia alebo choroby vzýva "HENTOHO", a pritom v neho neverí, ale jeho pomoc by sa hodila... ()

dchvalda odpad!

Americká církevní propaganda. Víra dokáže víc než moderní medicína. Koukal jsem na to na dvakrát, poprvé se to prostě "nedalo". ()

maxs

Samotný film si čtyřku nezaslouží. Proti způsobu natočení, dialogům a tak vůbec bych našel deset výtek hned z fleku. Je to taková hezká 3*. Ale do mého hodnocení se promítá zejména to, že se nejedná o scénář vycucaný z prstu, ale že jde o skutečný životní příběh skutečných lidí. Proto jsem přimhouřil oko a napasoval tomu 4*. Zázraky se dějí! ()

Jirka.Daniel

Za mě krásný film, s krásnou myšlenkou.. Ano, jde o film, který je především pro věřící lidi, ale myslím, že může oslovit i spoustu diváků nevěřících. Kdo se na tento fakt nepřipraví, může být zklamán (to je ale problém diváka a ne filmu!!!). Za mě super. ()

swn

Reálny príbeh o zázraku. Samozrejme, že pre neveriaceho materialistu ide o bláznovstvo. | Nediv se, že jsem ti řekl: Musíte se narodit znovu. Vítr vane kam chce, jeho zvuk slyšíš, ale nevíš, odkud přichází a kam směřuje. Tak je to s každým, kdo se narodil z Ducha." Nikodém se ho otázal: "Jak se to může stát?" Ježíš mu řekl: "Ty jsi učitel Izraele, a tohle nevíš? Amen, amen, pravím tobě, že mluvíme o tom, co známe, a svědčíme o tom, co jsme viděli, ale vy naše svědectví nepřijímáte. Jestliže nevěříte, když jsem vám mluvil o pozemských věcech, jak uvěříte, budu-li mluvit o nebeských? | Ale telesný človek nechápe vecí Ducha Božieho, lebo sú mu bláznovstvom, a nemôže ich poznať, lebo sa majú duchovne posudzovať. Ale duchovný človek posudzuje všetko a sám nie je posudzovaný od nikoho. | Stáva sa, že spravodlivý hynie vo svojej spravodlivosti, ako sa tiež stáva, že bezbožný dlho žije vo svojej zlobe. Nebuď príliš spravodlivým ani sa nerob nadmier múdrym; prečo by si mal seba priviesť na skazu? Nebuď príliš bezbožným ani nebuď bláznom; prečo by si mal zomrieť pred svojím časom? Je dobre, aby si sa držal tohoto, ale ani od tamtoho nespusti svojej ruky; lebo ten, kto sa bojí Boha, ujde všetkému tomu. Múdrosť pomôže múdremu viac ako desať vladárov, ktorí sú v meste. Lebo niet spravodlivého človeka na zemi, ktorý by robil dobré a nehrešil. ()

Dark_Hark

Ako začať ? Ja sa len pýtam, kde nájdem viac hviezd na hodnotenie ? Tento film ma 2 krát rozplakal a donútil zamyslieť sa na hodnote môjho života. Akú cenu môže mať každá sekunda môjho života tu na zemi a taktiež každého iného človeka. Tento film zmenil z cela môj postoj, čo sa týka doktorov. Keď som videl tu lásku a snahu navrátiť Joycovi " ducha ", keď som videl, ako matka prosila o to, aby sa Boh zľutoval a poslal Joyca späť na svet, tak som skutočne plakal a vôbec sa za to nehanbím. Ta materinská láska, ktorú nemôže nahradiť nijaký človek na svete ku svojmu dieťaťu je naozaj krásna. Príroda je skvelá vec, keď matka vidí, ako je jej dieťa v nebezpečí a priam v tomto prípade života tak naberie silu 10 priam 100 doktorov a začne sa synovi venovať až tak, že zabudne sama na seba. Tento film som si zamiloval a musím aj povedať, že dal iskru pre moju vieru a aj pre váhu svojho života. Ako to zakončiť ? Hodnotením. Ale tento film sa nedá ohodnotiť. Neexistuje vec menom 100% u tohto filmu, preto použijem označenie v matematike a to: ∞ Dlho vo mne nijaký film nevyvolal to, čo tento. Prajem aj reálnemu Joycovi veľa zdravia, lebo dostal dar od Boha - druhú šancu na život. ()

La Llorona ovládla Velikonoce

La Llorona ovládla Velikonoce

22.04.2019

Nadpřirozený horor La Llorona: Prokletá žena, jenž je spin-offem k V zajetí démonů a zároveň samostatně stojícím filmem, ovládl v zámoří nejhorší velikonoční víkend za poslední dekádu a půl. Snímek… (více)