Reklama

Reklama

TvMiniUni: Zloděj otázek

  • angličtina TvMiniUni: The Question Thief (festivalový název)
Trailer

Obsahy(1)

Televize TvMiniUni vysílá, a i tentokrát tvrdí, že odpoví i na ty nejvšetečnější dětské otázky. Ovšem popravdě pan Vrána dnes nemá moc dobrou náladu, a tak žádá pana praještěra Voráčka, aby vybral jenom lehké otázky a ty složité vyřadil… ale pozor!!! Žádné otázky od dětí tu nejsou, všechny zmizely! A s nimi zmizel i lapač otázek. Do TvMiniUni navíc začínají volat znepokojení rodiče. Něco se stalo s jejich dětmi. Najednou už se na nic neptají, nemají žádné otázky! Žádné proč, nač, jak, kde, kolik, a co když? Všem z TvMiniUni začíná být jasné, že se děje něco závažného. Rozjíždí se velké pátrání plné dobrodružství i záhad. Stopy nakonec vedou až k herně, kterou řídí chlapeček Bambino a strašidelná a nepříjemná paní Konvičková. Spolu ukradli lapač otázek, aby všem dětem vysáli z hlav jejich otázky. Na Bambina totiž nemá jeho maminka čas a táta po jedné hádce od nich odešel a vůbec. Rodiče jsou často nespokojení, když se jich dětí na něco ptají, nemají čas, potřebují pracovat a chtějí ticho a pokoj. Tak teď mají všichni, co chtěli. Klid bez otázek. Bez nich je ale nuda a taky chybí odpovědi. Jak tohle celé dopadne? (Bontonfilm)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (10)

Slarque 

všechny recenze uživatele

Uznávám, že něco takového se hned tak nevidí. Na první pohled kombinovaný rodinný film cílený na malé děti (ale patří do něčeho takového vtipy s krytím u psů?), ale tak úplně si nejsem jistý, kolik dětí tohle opravdu dokáže zabavit. ()

bellasquires 

všechny recenze uživatele

Asi takhle: moje autistická a mentálně postižená dcera byla dokonalá cílovka. Neskutečně si to užila. Zbytek dětí v kině se ani moc nesmál, a kdokoliv s běžným IQ ať to raději prospí. ()

Reklama

Wewik 

všechny recenze uživatele

Podle toho, že vnuk u toho vydržel asi 5 minut usuzuji, že tohle není zrovna pro nejmenší děti. A kdyby uměl mluvit, tak by mě asi poslal někam. Já jsem tu slátaninu dokoukal dokonce, ale nějak mi uniklo poselství. Jediné, co jsem si z toho vzal je, že se rodiče občas musí vyřvat ze svých mindráků, a děti by je měli ignorovat. A Pavel Liška jako ženská taky zrovna nebyl nejlepší nápad. ()

oveckaoa odpad!

všechny recenze uživatele

V roce 2019 něco takového může poslat do kin jen blázen nebo někdo mentálně retardovaný. Proti tomuhle jsou i Hurvínek a kouzelné muzeum nebo kozí příběhy oba veledíla. P.s. v zajímavostech se píše Barbora Poláková se při čtení scénáře rozbrečela já to mět před sebou tak bych se spíše poblil P.s 2 začínám chápat stát že nepodporuje tak moc českou filmografii neboť kdybych měl dávat prachy do takových ´´projektů,, tak bych to radši prochlastal například. ()

Galerie (16)

Zajímavosti (9)

  • Když Ajka s Jackem volají Vránovi o tom, že jsou u nějaké velké herny, tak Vrána říká, že hned jede za nimi. Oni mu ale neřekli kde velká herna stojí. I tak to tam nějak trefí. To stejné platí o rodičich. Když nevěděl kde to je ani Vrána, pak to logicky nemohli vědět taky. Oni však k herně i tak dojeli. (Petr.Penicka)
  • Celosvětová premiéra proběhla 24. května 2019 na Zlínském Film Festivalu. (Duoscop)

Reklama

Reklama