Trailer

korok

Oproti naprosto skvělé jedničce a dvojce, zde ve trojce ubylo, dle mého pocitu, vtipných scének, nicméně stále si to drží slušnou úroveň. Nicméně jsem toho názoru, že z témat jako seznamování s rodiči, rozlučka se svobodou, potažmo samotná svatba (o den dříve jsem shlédl polský film Wesele/Svatba - masakr) se dalo vytřískat více. Na druhou stranu mi přišlo, že přibylo citových momentů. Velmi solidní zakončení (nebo ne?) trilogie. ()

Necrotongue

Nebyl jsem si tak úplně jistý, zda polští tvůrci dokáží i potřetí vstoupit do téže řeky, aniž by příběh výrazně tratil na kvalitě. Nedokázali. Herecká sestava byla pochopitelně stále fajn, vesnické křepčení mi ale až příliš neodbytně připomínalo Mistrův film Slunce, seno a pár facek (zabalený do znatelně sofistikovanějšího hávu), a abych náhodou nepocítil náhlou spokojenost, byla sem zákeřně připsána i zákeřná choroba. Nechci tvrdit, že jsem se vůbec nebavil, ale humor tentokrát neměl na přehršel emocionálních okamžiků a hloupých scének. Poláci zopakovali chybu, které se dopustili už u trilogie Listy do M. Tehdy i tentokrát by dva díly bohatě stačily. 3*- ()

Arsenal83

O dosť slabšie ako jednotka i dvojka. Prvá polovica sa ešte dá, aj keď prešli už do sexuálne ladených fórov (ale zas ten so psom a umelou frndou bol fajn), druhá polovica je o jednej domrvenej dedinskej svadbe, ale vidím, že v Poľsku to funguje presne ako u nás. Každý sa dobre ožerie, niekto sa pobije a nakoniec to aj tak dobre dopadne. Sympatické. ()

Morholt

V třetím díle Ania a Tomek chystají svatbu, což sebou obnáší i setkání se s Tomkovou rodinou. Je fakt, že, pokud mohu soudit, tak těch klišé je tady asi nejvíc. Máme tu srážku vesnického a městského světa, vyjasnění si pošramocených vztahů, srážku se školními tyrany a poučku o tom, že láska kvete v každém věku a za všech okolností. Nicméně i když tento díl je asi nejslabší a dojíždí na setrvačník, pořád jsem se díky osvědčené herecké sestavě bavil. Kor když do ní přibyl můj oblíbený Boguslaw Linda. Z mého pohledu obstojné zakončení trilogie a doufám, že tvůrci budou mít tolik soudnosti a nebudou to chtít hnát do dalších dílů. 70% ()

EvilPhoEniX

Trochu nastavovaná kaše a rozhodně nejslabší článek Trilogie. Úplný výkyv od ústředního námětu a humoru taky výrazně ubylo. Na Agniezsku se pořád skvěle kouká, je roztomilá herečka a Maciej Stuhr je taky sympaťák, ale trochu zbytečný a nepotřebný díl. 6/10. ()

• Po závěrečných titulcích následuje ještě jedna krátká scéna. (Rollo_Tomasi)