Neopatrné pátrání po informacích udělá s Cassiana Andora (Diego Luna) hledaného zločince. (Disney+)

jjjerry

Nuda. Absolutně bez špetky SW. Cítím z toho spíše Blade runnera. Navíc utahané, zbytečné, nudné. Diego Luna aboslutně nesympatický. Na druhou stranu to má zatím logiku, žádné rádoby vtípky Disney a gender rasa kraviny. ()

ChuckOnly odpad!

umění natáhnout 20 minut obsahu na 3 40 minutové episody.... kouzlo star wars je naprosto mrtvé, nudné prázdné ploché bezduché.... vypadá to úplně stejně jako všechny ostatní star wars produkty od disney. Politické woke agitky by jim šly, ale přinést něco skutečně zajímavého do příběhu to ne.... extrémě zaměnitelné planety, lokace, kostými, droidi, vše bez nápadu. Doporučuji ignorovat. ()

Johny203

40 minútová epizóda, pocitovo však 20 minútová. Celkovo zatiaľ málo obsiahle avšak, aspoň na úvod, prekvapivo drsné. Atmosféra fajn ale epizóda sana o sebe až tak nechytí. Asi vedeli prečo to vypustili v trojici. ()

handz

Andor Šándor. Strašná nuda, vůbec opět nechápu ty jedince kteří křepčí něco o "dospělých" SW. Star Wars  odjakživa jsou sci-fi pohádkou pro všechny generace, ne severská detektivka nebo Nolanův Batman. Vůbec nechápu proč z nich dělat jakýsi krimi/thriller kterých jsou hromady. Reálie světa SW tu zatím k ničemu nejsou.  Postavy kromě zástupce šerifa (nebo co to je ) jsou vesměs hodně slabé.  Nejhorší je za mě ale hlavní protagonista. Andor mi přišel nesympatický už v jinak dobrém Rogue One, ale tam to tolik nevadilo, neměl hlavní roli a na konci stejně umřel. Tady mi zatím také k srdci nepřirostl. Uvidíme. ()

d.p.1

Je těžké tomu uvěřit, ale Disney po dlouhé době vytvořilo něco, co nejspíše nepsala menšinová aktivistka plná nenávisti k majoritě a obzvláště k mužům, které je třeba od začátku do konce ponižovat a zesměšňovat (pokud tedy nejsou menšinou). A světe div se, fanouškům se to líbí, že nejsou ponižováni... Zatím mi to příjde jako taková trochu slabší detektivka z prostředí StarWars, ale jelikož mám SW rád a zároveň to není znásilnění této značky, jako tomu bylo v epizodách 7,8,9 a jak to teď Disney dělá Marvelu, čtyři hvězdy tomu dám, i když je to pravděpodobně trochu nadnesené. Kéž by se poučili a všechny ty žlučovité aktivisty, vyházeli.. ()

zborja

Po třech epizodám říkám jen to, že toto jsem očekával od Bobi Fetta i částečně od Obi-Wana. Fett měl mít tu zemitou drsnost a přímost, Kenobi zase nádech zoufalství se skrytou nadějí. A to jsem byl na ty dva natěšený a o Andorovi jsem přemýšlel jako o dílku na dlouhé zimní večery, kdy nebude co dělat. Navíc mi postava Andora nebyla ani sympatická v Rouge One, ale film se mi líbil v rámci Star Wars filmové produkce moc. Pro mě to právě hraje na notu ve stylu Rouge One a Hana Sola. Ale opravdu je to "dospělejší". Pro ránu se nejde daleko, to je zřejmé už v první epizodě, stejně jako z prvních minut Rouge One. Není třeba nic moc dlouze vysvětlovat, vše je čitelné i z dialogů v naprosto neznámém jazyce Kenariů. Postavy nemusí být sympatické, ale jejich chování je uvěřitelné a "reálné", např. paní Dursleyová mi nikdy nebyla sympatická, když, všichni víme, že se o Harryho zrovna moc dobře nestarala. Ani s Janou Eyrovou to moc dobře neuměla. Ale tady si mě získala. Dále je vidět, že by se to mohlo obejít i bez Impéria, pokud jsou kdejací pohraničníci schopnější, než imperiální elita. Třeba akce ve městě a ve skladišti byla mnohem lepší, než co předváděla Fettova jednotka na Tatooinu. Lokace bez komentáře, 100% paráda a z hudby běhá mráz po zádech. Jak už bylo několikrát řečeno, jak z Blade Runnera. Zatím se mi to líbí a moc, ale to se mi líbila i první řada Mandaloriana, než se začal rozvíjet příběh Grogua atd. Jen doufám, že si Andor udrží tuto rovinu. Vždyť ani ten robot, byť trochu v dabingu koktá, není dětsky pitomý. ()

Neikn

Tento seriál má své kvality, kterými jsou herci, hudba, atmosféra. Ale pro ty kteří chtějí super akci a napínavé souboje tento seriál úplně nebude, protože se v něm "nic neděje". Bohužel jsem dokoukal pouze první díl do 30 minuty a nebylo tam nic co by mě jako fanouška akce, výjimečných postav a Star Wars soubojů zaujalo, tím pádem jsem to nevydržel a musel jsem to vypnout. Pokud jste si ale přišli pouze odpočinout a shlédnout klidný seriál, tak se rozhodně nemusíte bát že to nebude kvalitní podívaná. ()

Fearghast

První díl je takový trošku moc rozskákaný na můj vkus, moc se snaží nabušit "charakterizace" postav do jednoho krátkého dílu. Ale celkově to má potenciál ... snad to nedopadne jako ostatní SW seriály v posledních letech. Celkem nuda, ale to se dá u prvního dílu omluvit. ()