M*A*S*H - Série 4 (1975) (série)
Komedie / Drama / Válečný
USA,
1975, 25 min
Tvůrci:
Larry GelbartRežie:
Gene ReynoldsKamera:
William K. JurgensenHrají:
Alan Alda, Mike Farrell, Harry Morgan, Loretta Swit, Larry Linville, Gary Burghoff, Jamie Farr, Christopher Allport, Todd SusmanVOD (1)
Obsahy(1)
Během mrazivé noci se dostane dělostřelecká palba velmi blízko k táboru, což způsobí zhoršení zdravotního stavu několika pacientů. Frank se dozví, že Margaret si schovává všechny jeho dopisy a rozhodne se, je zničit, přičemž obrátí Šťabajznin stan naruby. (TV Nova)
Recenze (4)
"Měl v břiše 18 děr..18 děr!...Hloupé místo na golfové hřiště..." ()
Dal mi návrh o kterém si myslím že je fyzicky neproveditelný... Stalo se mu něco? Líná...😀 Jestli mě vyléčite tak vás zabiju...(Klinger)... ()
Na tomhle dílu mám nejraději pixlu fazolí z roku 1943, tenhle nápad byl prostě skvělý. ()
Zajímavosti (2)
- Margaret (Loretta Swit) má ve stanu tranzistorové rádio. První komerčně vyráběné tranzistorové rádio bylo Regency TR-1, představené 18. října 1954, tedy rok po válce v Koreji. (sator)
- Název epizody byl inspirován filmem Stalo se jedné noci (1934). (sator)
Reklama