Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Hawkeye, B.J. a ostatní osazenstvo 4077 objeví novou cestu k útěku před depresivní atmosférou války a zůstanou v baru u Rosie, který nemíní opustit přes velkou nelibost plukovníka Pottera. (TV Nova)

Recenze (5)

sator 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jak bych se mohl podívat své puse do očí... Nechci vás rušit uprostřed pití... Zlákal tě Leavenworth říká  B.J. (Mike Farrell ) Hawkeymu (Alan Alda), poté co se odmítá vrátit do tábora. Leavenworth  je věznice s v severovýchodním Kansasu. Provozuje jej Federální úřad vězení , divize ministerstva spravedlnosti Spojených států. ()

Cheeter 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Pro mě legendární díl který se zcela vymaká zajetým kolejím. Ožrala z Honolulu, kostky, vlastní stát, dezertér. A určitě by se nechalo říci více. Tuhle část si vždycky naplno užiju. ()

Reklama

Zajímavosti (2)

  • Seržant (Joshua Bryant) je označen jako dezertér, kterým ale nebyl. Byl takzvaně AWOL – „absent without leave“ (nepovolená nepřítomnost). Na to, aby byl označen jako dezertér, by musel být mimo jednotku 30 dní. (sator)
  • „Zlákal tě Leavenworth,“ říká B.J. (Mike Farrell) Hawkeymu (Alan Alda) poté, co se odmítá vrátit do tábora. Leavenworth je věznice v severovýchodním Kansasu. Provozuje jej Federální úřad vězení, divize ministerstva spravedlnosti Spojených států. (sator)

Reklama

Reklama