Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Jeden z pacientů, které se podařilo lékařům zachránit, pošle jako výraz vděku zvláštní dárek - půlku krávy. Toto nečekané obohacení jídelníčku se zalíbí všem, Margareta však má jiné starosti - do MASHe přijíždí na návštěvu její otec a doktoři se mu příliš nezamlouvají. (TV Nova)

Recenze (4)

sator 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Víš že je v Asii miliony lidí kteří trpí hladem? včetně mě... V několika předchozích epizodách, zejména v prvních třech sezónách, Margaret (Loretta Swit) mluví o svém otci (Andrew Duggan) v minulém čase, což naznačuje, že je mrtvý; při několika příležitostech se mezi Margaret a maj. Frankem Burnsem (Larry Linville) otevřeně diskutuje o událostech, které se staly „před smrtí táty“.  V tomto díle říká Pierce (Alan Alda) "kterýkoliv Margaretin otec je i mým otcem" je to nejspíš narážka na to, že stran otce Margaret je ve faktografii postavy zmatek. Psychologie postavy otce Margaret dává pochopit proč je taková jaká je... ()

Zajímavosti (1)

  • V několika předchozích epizodách, zejména v prvních třech sezónách, Margaret (Loretta Swit) mluví o svém otci (Andrew Duggan) v minulém čase, což naznačuje, že je mrtvý. Při několika příležitostech se mezi Margaret a majorem Frankem Burnsem (Larry Linville) otevřeně diskutuje o událostech, které se staly „před smrtí táty“. V tomto díle říká Pierce (Alan Alda): „Kterýkoliv Margaretin otec je i mým otcem.“ Je to nejspíš narážka na to, že ohledně otce Margaret je ve faktografii postavy zmatek. (sator)

Reklama

Reklama