Reklama

Reklama

Akta X - Série 7 (1999) (série)


Tři přání (S07E21)

(epizoda)

VOD (1)

Recenze (7)

Tommassi3 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"Pojď se na něco podívat, Scullyová !! Neblázni, ten ti nikam neuteče !!" ;) Takový Gilliganův ostrov v x-filesovském moři.. Velmi zábavná epizoda předcházející velmi zásadnímu cliffhangeru sedmé řady.. ()

Grogan 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Sice dost komediálně laděná epizoda, kde se ale přesto objeví prostor pro přemýšlení - třeba jak moudře by někdo volil kdyby měl libovolná tři přání (ani jeden z bráchů se moudrým výběrem zrovna chlubit nemohl), jestli i dobře míněné přání nemůže přinést víc škody než užitku (klid a mír na Zemi) nebo jak by člověk měl něčeho dosáhnout sám a nesnažit se to nějak oklikou obejít. ()

Reklama

Trevor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

V Crave Coer,Missouri je pracovník skladu poverený vyprataním jedného z nich. O čosi neskôr za agentmi pracujúcimi na Aktoch X prichádza šéf skladu, ktorý musel podstúpiť operáciu aby mu spravili nový otvor na ústa nakoľko jeho jednoducho zmizli. A to už je nevysvetliteľný jav. Výborná epizóda podáva humorným spôsobom, ktorý tentokrát naozaj tvorcom vyšiel.Príbeh o Aladinovi (teda Aladinke) uväznenej v čarovnej lampe je zaujímavý, rovnako zábavný je aj spôsob, akým minú svoje želania hlupáci a aj to čo si želá Fox. Dávajte si vi svojom živote pozor nato. čo si želáte. ()

Colonist 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Zas jeden odlehčený a komediální díl. Nedovedu si představit, že by se epizoda tohoto ražení objevila v prvních sériích. Ale v této fázi seriálu si už tvůrčí tým mohl dělat prakticky cokoliv. A já to holt musím respektovat, i když to prostě nikdy nebude můj šálek čaje. "Je Souhaite" není špatný díl, párkrát jsem se zasmál opravdu nahlas a epizodní postavy mě bavily (tupí bratři Anson a Leslie jsou super). Příběh je zajímavý a skrývá se v něm určitá myšlenka. Na to, jak má 7. série nevyrovnanou kvalitu vizuálních efektů (někdy jsou fakt úděsné - viz konec "Signs and Wonders" nebo skoro celý "First Person Shooter"), tak tady jsou vážně povedené, to CGI i takhle po letech vypadá dobře. Je znát, když za epizodou stojí kvalitní tvůrce (Vince Gilligan). To pak i ze stupidního příběhu o džínce dokáže hodně vytřískat. Proto dávám slabší čtyři hvězdičky. Je to o dvě třídy lepší než třeba z této řady odlehčená "The Goldberg Variation" (na rozdíl od ní se na Gilliganův výtvor dá koukat víckrát a pokaždé se slušně pobavit). Ale já prostě tyhle humorné epizody nevyhledávám a až na výjimky ("Bad Blood") nepatří k mým oblíbeným. A z principu zastávám názor, že valná většina z nich by spíše pasovala do nějaké mysteriózně-komediální antologie než do Akt X. Ostatně Mulder se hlavní postavou tohoto příběhu stává až v posledních 10 minutách, jinak je to vyprávění o dvou bratrech, do něhož se náhodou přimotají naši agenti. ()

Galerie (7)

Reklama

Reklama