Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Ross dostal opičku jménem Marcel. Všichni přátelé se domluví, že oslaví Silvestra jen v šesti. Když Phoebe zpívá své songy v kavárně, přeruší ji dva vědci. Jeden z nich se do Phoebe zamiluje. Popravdě řečeno, jí také není lhostejný, a proto ho pozve na oslavu. Chandler pozve Janice a Joey svoji známou z obchodu, kde pracuje jako skřítek Santa Clause. Ross přichází s Marcelem a Monika si pozvala bývalého přítele Bobbyho. Rachel jde přivítat Paola na letiště, kde zjistí, že zmeškal letadlo. Při čekání se pohádá s nějakou protivnou ženskou. Nakonec všichni přátelé na oslavě zůstávají bez svých partnerů. Phoebe je smutá, protože její přítel odjíždí do Minska. (Česká televize)

(více)

Recenze (8)

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"Když jsem tě viděla v obchoďáku, bylo to asi poprvé, co jsem v duchu svlíkala skřítka." Takže kdo bude mít na Silvestra partnera? Nikdo? Všichni? Nikdo? Mě to tedy celkem bavilo, ale opičák Marcel, který dal této epizodě název, to při své premiéře moc nerozbalil. ()

Galerie (11)

Zajímavosti (8)

  • V této epizodě je na začátku párty slyšet píseň „Shiny Happy People“ od americké skupiny R.E.M. Tvůrci chtěli tuto píseň použít jako titulní píseň seriálu, ale nakonec se rozhodli pro „I'll Be There for You“ od The Rembrandts. (Hromino)

Reklama

Reklama