Holka nebo kluk? (S01E12) (epizoda)

 • USA

  The One with the Dozen Lasagnas

Komedie / Romantický

USA, 1995, 22 min

Komentáře uživatelů k epizodě (4)

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  "Kdybyste mě zavřeli do dělohy kterékoli ženy, bez kompasu, tak bych našel hravě cestu ven." Já zase v pohodě najdu, asi tak na třetí pokus, cestu dovnitř a taky se tím nechlubím. Takže bude mít Ross syna nebo dceru? Stane se tedy strýčkem nebo tetičkou? Ono je to jedno, protože tady jde o "dospělé" rozhodnutí Chandlera s Joeym ohledně nového stolu. Hned jsem chtěl bydlet s nimi.(12.7.2018)

 • Tommassi3
  *****

  "Naopak ty mi dlužíš stůl, Joey !! Protože tenhle malý kousek nábytku byl naprosto v pořádku, až do tý tvý aféry s Angelou Delvechiovou !!" - "Ty o tom víš ??" - "No, ano !! Ony totiž ty stopy v másle zanechaly jen malý prostor pro pochybnosti.." ;)(14.8.2017)

 • Loki_Six
  *****

  - I love babies with their little baby shoes and their little baby toes and their little hands. - Okay, you' re gonna have to stop that. Forever.(10.9.2018)

 • kratajirka
  *****

  Chandler: Rossi, fakt jsi četl všechny ty knížky o dětech? Ross: Jo, strč mě do libovolný dělohy bez kompasu a vždycky najdu cestu ven.(6.5.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace