Hrátky s ohněm

• USA Playing with Fire (více)

Když úzkoprsý velitel Jake Carson (John Cena) přispěchá se svým elitním týmem zkušených hasičů (Keegan-Michael Key, John Leguizamo a Tyler Mane) na záchranu tří sourozenců (Brianna Hildebrandová, Christian Convery a Finley Rose Slaterová) ze spárů ničivého požáru, rychle si uvědomí, že je žádný výcvik nemohl připravit na dosud nejnáročnější práci ze všech – hlídání dětí. Životy, zaměstnání a dokonce i požární sklad hasičů, jimž se nedaří vypátrat rodiče nezbedných ratolestí, se rázem obrátí vzhůru nohama. Záhy zjistí, že děti jsou – stejně jako oheň – divoké a nepředvídatelné. (HBO Europe)

JohnSmith

Ze začátku to vypadalo jako strašná blbost, ale pak to začalo být celkem zábavný a ve finále jsem se slušně bavil. Že by se Cena dal na komediální dráhu? ()

blackkocour odpad!

No ty píčo, člověk si jen tak omylem přepne z porno kanálu na čanel pro dětské lobotomy se žlutou uječenou houbičkou na mytí, a infantilní mořskou hvězdicí, a běží tam biják Hrátky s ohněm, ale nikdo neočekává Skleněné peklo nebo Man on Fire, ale oktagonskou sestavu WWE a bandu komiků ze Stojáka, co si právě z vtipů na pedofílii postaví celou kariéru, ale pak se spawnou v rodinném hororu o posraných hasičských uniformách, brutálních tvrďasů koukajíc na růžové poníky, nebo žraní palačinek se slaninou. Co se to kurva s dnešním světem děje? Opravdu ty tupé výrazy z malých smradů stojej točit takový srance? Děcka dneska už nečuměj do bedny, radši skrolujou Tik Tok, tancují skibidi tanečky, a přežíraj se HHC bonbóny do zblednutí. Ty bloopery na konci nepotřebuji sekci k závěrečným titulkům, když film hoví dojem že je točen jen z blooperů ze Saturday Night Live. ()

sedm.1

Upřímně, já čekal neuvěřitelně teatrální a nesnesitelnou titěrnost, které jsem dal šanci jen a pouze kvůli tomu, že v tom hraje John Cena, u kterého mě ale zároveň jen tak mimochodem neskutečně vytáčí výběr jeho rolí, kdy místo toho, aby to se svou muskulaturou a ksichtem řezal v akčních vypalovačkách hlava nehlava, tak se naopak povětšinou zúčastňuje podobných rodinných komedií, kde se akorát ztrapňuje. Každopádně, já jsem ale ve výsledku nakonec s tímto filmem docela spokojený, a to i přesto, že jde skutečně dle očekávání o teatrální, naivní a afektovanou podívanou, plnou rozječených parchantů a přihlouple se chovajících dospělých, jenže její zpracování je prostě zábavné, svižné a přes všechno výše zmíněné i velmi příjemně snesitelné. Úroveň vtipných scén tedy odpovídá věku dětskám, pro které je tento snímek určen primárně, tudíž zhruba tak 8-12 let, ale že dokázali častokrát pobavit i mě, popřít nemohu, většina postav pak působí sympaticky a neotravně, což se rovná v tomto typu filmu také skoro až zázraku, a dokonce zde s přimhouřením obou očí chvílemi fungují i emoce, a když vezmu v potaz, že mě nedokázal nasrat ani happyendově megakýčovitý, přeslazený závěr, tak to je už co říct. Já tak zkrátka musím Playing with Fire docela pochválit a i přes svou šílenou infantilnost se jedná o film, který dokáže skutečně převážně pobavit, a to klidně i celou rodinu. ()

iXtr3m3

Príliš to zhadzujete. Ste boli slepí, že to produkoval Nickelodeon? Boha, to ako keby som pozeral dokument od National Geographic a nadával, že to nie je tak uletené ako Jackass. Alebo lepšie prirovnanie, ako keby som vedel, že idem pozerať seriál od CW alebo SyFy a potom nadávam, že to nie je ako na HBO alebo Netflixe, či Amazone. Fakt sú dnes niektorí ľudia blbí ako tága. Podobne ako pri aktuálnom Bloodshote. Ale to odbočujem. Objektívne by to bolo na tri hviezdy, ale za tie fórky perfektného dua Cena - Key, dvíham o hviezdu hore. Toto nebola klasická bláznivá komédia pre teen, alebo pre intelektuálov, toto bol rodinný film pre rodiny a nie pre osamotených jedincov, honibrkov, homoklady, mileniálov, gendermanov, LGBTQXYZWU fanúšikov a iné indivíduá. Ja som sa bavil. Ako vravím, objektívne tri hviezdy, kvôli ústrednej dvojke o hviezdu viac. A pre hnidopichov rada do budúcnosti, najprv si pozrite, od koho to je film, potom sa rozhodujte a až potom kydajte svoje komenty. ()

Hanys_

Cenovi jsem poprvé žral roli toho bouchače se smyslem pro humor (Arnie 2.0) a tady mu navíc záda kryjí Leguizamo a K-M Key, takže za mě překvapivě fakt schopná rodinná komedie. A to není málo, protože upřímně tenhle žánr obvykle tak vtipný a bez trapností není. 6.5/10 ()

woodsman

john cena celkom pohodak taka vtipna rodina komedia vau z deadpoola ta holohlava baba tu hra a tu vizera odost mladsie som si hovoril ze som ju uz niekde videl ()

Rathalos

Myslim,ze je to dost podceneny film tu na CSFD,nahodou ako komedia to fungovalo vyborne,John Cena a spol ako partia hasicov cisty ulet,hlavne Keegan-Michael Key sa mi ratal,bol jednoducho smiesny,deti mile,havkac tiez a celkovo som sa velmi dobre bavil,taka pohodovka pre krajsi den...:-) ()

BOURQUE

Klasický príbeh v podpriemernom predvedení a to jak na strane hereckej tak aj režisérskej. Je jasné, že tvorcovia filmu nemali nejaké zvláštne ciele, ale to ešte neznamená, že ten výsledok by nemohol byť na trošku vyššej úrovni. Keď už úroveň – tak z tohto hľadiska zábavné scény mnohokrát nemajú dostatočnú úroveň. Osobné hodnotenie: 59% (*) ()

dalziel

Vydržal som 38 minút. Takú ľahvôdku si treba vychutnať.Preto som si to rozdelil na dva diely. Druhý 58 minútový diel ma čaka v najlepšom prípade o rok.Po druhom Matovičovom výškrabe a plnej miske fazuľovej polievky som sa odhodlal to dopozerať.Nakoniec hodnotenie navyšujem na 60% ()

Tipko

Dobrá rodinná komédia o požiarnikovi, ktorý zachránil troch súrodencov pred požiarom a získal si ich srdce. Adoptoval si ich a napokon si našiel i ženu. Rodinným fandom film odporúčam. ()

Pecan206

První hodina vcelku děs, až trapné pokusy o srandu, poslední třetina však vydařená, mohla to být vskutku povedená rodinná komedie, takhle tomu ale víc jak 2,5* opravdu nedám ()

blazma

Pořád se nemůžu zbavit pocitu, že John Cena zkrátka nepatří do komedií. I přesto že ho to baví a nejspíš bude i zábavnej v reálu. Ta jeho postava a celkový obličej prostě křičí se mnou sranda nebude. Nejspíš i proto mám z takových filmu trošku zvláštní pocity. Ostatní herci jsou výborní a ta komedie funguje, jenže pořád se nemůžu zbavit toho pocitu že John Cena který ještě má hrát v komedii někoho kdo nemá skoro ani špetku humoru a má být neustále vážný, tak je to hrůůůza. ()

Heywood

V kategorii dětských filmů je to rozhodně nadprůměrná komedie, u které mátě pocit, že děti to bavilo a herce ještě více. A o to v tomhle filmu šlo, o drama, napětí, tajný útěk a nakonec šťastný závěr, protože děti musí mít šťastné konce a jim byl film určen. A pár dobrých sekvencí pro dospělé se taky našlo (tažená sekera jako z The Shining byl fórek excelentní o jakoby maršálu Malinovském ani nemluvě a tohle tvůrci z našich Pelíšků nejspíše vůbec neznají). ()