Vyléčení (S12E01) (epizoda)

 • Velká Británie

  Cured

Komedie / Sci-Fi

Velká Británie, 2017, 29 min

Režie:

Doug Naylor

Scénář:

Doug Naylor

Kamera:

Ed Moore

Kostýmy:

Howard Burden
(další profese)
 • Cheeter
  *****

  Navazujeme plynule na desátou a jedenáctou sérii, stejná úroveň, vtip dobrý, má logiku. Díl jsem si dost užil, protože společnost psychopatů byla vskutku super!(22.10.2017)

 • DocBrown
  *****

  Ze všech Hitlerů, co jsem kdy viděl, tenhle byl ten nejhorší. Hlavně že to má logiku. Ten song Der fröhliche Wanderer, co předvádí Lister s Hitlerem, předváděl už René s Edith v Allo Allo https://www.csfd.cz/film/109401-halo-halo/511451-rene-v-anglii/. Měl jsem to štěstí a oba díly viděl v rozmezí 2 dnů.(12.10.2017)

 • korbitch22
  ****

  Tomu říkám panečku návrat ve velkém stylu. Zatímco 11. série začala nejhorším dílem v dějinách Červeného trpaslíka (Twentica byla opravdu hodně mizerná), tak Cured je start v celku parádní. Po epizodě Give and Take z 11. série 100% nejlepší díl z nově natáčených v posledních letech. Ono co si budeme povídat, může za to hlavně Ryan Gage, jeho Hitler je naprosto luxusní a já si upřímně nepamatuju, kdy sem se tak nahlas smál, selfie nebo kytarovej duet s Listrem to je neskutečný nářez. Ono je to taky tím, že Gage je o proti klukům z trpaslíka herec z první ligy, se zkušenostmi z Hollywoodu (Hobbit) a jeho herectví je o level jinde. Nic proti základním stavebním kamenům, prvních 52 epizod miluju nadevše, ale nikdo z herců to nikdy nikam mimo tento sitcom nedotáhl a prakticky je celý život živý jeden televizní pořad. Trpaslík byl vždycky takový, že se nepárá s logikou a ve všech rolích excelují epizodní divadelní herci, ale v dnešní době už to nestačí a opravdu výrazný herecký talent tomuhle dílu odvedl vlastně veškerou službu. Tohle by nový trpaslík potřeboval, v každém díle jednu velkou hereckou hvězdu s výrazným partem. Co si budem povídat, borcům dochází dech, Kryton je neviditelný a Kocour je hodně mizerný. Snad se 12. série vydá tímhle směrem. Dal bych plnej počet, ale finále bylo opět zbytečně rychle utnuté, i tak....za návaly smíchu poctivých 85%.(18.10.2017)

 • PanCitron
  **

  Mít v jedné epizodě "Hitlera" a "Stalina" a využít je jen k jednomu slušnějšímu vtípku, tomu říkám ukázkově promrhaný potenciál. Pro mě docela nijaký začátek série.(16.10.2017)

 • filmmovier
  *****

  Naprosto fantastický návrat. Zatímco Twentica byla až do Krysis nejhorším dílem vůbec, Cured je naopak jedním z nejlepších a to nejen v rámci nových sérií. Vynikající nálož poctivého trpaslíkovského humoru od začátku až do konce, fantastické hlášky, scény, výtečný nápad (který se mi zpočátku příliš výtečně nejevil) a navíc sympaťák Hitler, který byl v podání Ryana Gage naprosto neskutečný a jeho kytarový duet s Listerem tomu nasadil korunu (jedna z nejlepších scén celého seriálu). Finále bylo sice předvídatelné a trochu urychlené, ale to je naprosto fuk a myslím, že to snad nikomu nemůže vadit. Já jsem naprosto spokojenej (lepší to fakt být nemohlo) a nadšenej. A na další díly se po tomhle úvodu těším ještě o něco víc. Snad mě kluci nezklamou. 100%.(24.10.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace