Dlouho po pádu lidstva se tři roboti vydávají na procházku postapokalyptickým městem. (Netflix)

Mkartaylas56

Z čisté gore řezničiny se skočilo do neškodné a zábavné komedie se třemi roboty, která se mi i více líbila jak po obsahové, tak i po vizuální stránce. 80% ()

Rayen1

Dlouho jsem se takhle nenasmál :D Dokázal bych si představit delší formát (klidně i 90 minut), ale i takhle to bylo super... asi nejlepší reklama na Výbušná koťátka, co jsem kdy viděl :D ()

moviefan4

,,Pozabijali sa lebo boli banda debilov."😂 Druhý diel nasadil humoru nôtu ale nebolo to na škodu. Trio robotu ktorý si robia prehliadku v post apo svete a komentujú zvyky ľudí je super. Keď sa nato pozriete presne takto vyzerajú moderní ľudia v múzeu a raz aj my budeme exponáty na ktoré sa niekto bude chodiť pozerať. Možno aj naše trio 😁 ()

Dejf4

Roboti a jejich satira, která je správně cynická a dokáže pobavit. Ale snaha to celé nějak zakončit tomu nepomáhá a finální rozuzlení je absurdní až skoro hloupé. 7/10 ()

IZFNP

Po Sonnie's Edge prichádza nový štýl kresby, nový žáner, nové pojatie. A strašne moc to funguje, tých 12 minút diváka nestihne nudiť a celé je to tak uletené a rozkošné a zábavné, že nemôžem inak, ako dať plný počet. ()

Slayaphine odpad!

Výkladná skriňa mileniálneho humoru. Neustále sa tu variuje iba jeden vtip a to je "aha vec ktorá nedáva zmysel a napriek tomu sa deje!" Animácia aj dizajn oproti zvyšným dielom výrazne zaostáva, charaktery neexistujú ponad muž, žena a smiešny muž a celé to skončí mačkami. Prisahám že scenár napísal priemerný Redditor... ()

CheeseFigure

Animácia fajn, rozdielny dizajn robotov tiež (ten oranžový sa mi ľúbil najviac), nad vtipmi založenými na nechápaní klasických ľudských vecí (hádzanie loptou o zem = zábava, jedenie) som sa pousmial, záver trošku prekvapil, ale v konečnom dôsledku vyšumel do prázdna. Takže vlastne okrem prechádzania zničeným svetom, nechápania ľudí a vystríhania pred ekologickou katastrofou to bolo celkom o ničom. ()

lajkus

Pokus o komedii, kde jsem se moc nezasmál. Roboti jsou idioti, neschopní chápat lidské emoce a zvyky, přestože se chovají jako velmi emocí-schopní retardi. Nechápou, jak lidé mohli jíst jídlo, přestože předpokládám, že jiná zvířata na tomto světě pořád existují. Všichni lidi chcípli, protože nechránili matičku zemi? Naštěstí se konec nebere moc vážně a díky tomu za 3*... ()

Elizabethx

Pro mě jeden z nejlepších dílů celého seriálu. Rozhodně mě bavil ze všech dílů nejvíce a nejspíše se k němu ještě někdy vrátím, jen pro ty skvělé hlášky. Trojice hlavním představitelů se dokonale doplňuje a musím říct, že je mi líto, že to není celovečerák. ()