Love, Death & Robots - 1. svazek (2019) (série)

Mrtvý úhel (S01E15)

(epizoda)

Gang zlodějských kyborgů naplánuje bleskurychlou loupež po zuby ozbrojeného konvoje. (Netflix)

Naushika.

Krátká akce s minimem zápletky, ale na ten rozsah dobře nahozenými svébytnými charaktery, humorem, který se obejde bez prsou a penisů, a koncem s pointou. Nijak zvlášť mě to nenadchlo, ale je to jeden z těch lepších dílů. ()

Rayen1

Ok, tak tohle byl hodně úlet o ho*ně, kdy parta nesympatických blbů okrádá konvoj u tunelu. Byl to návrat do devadesátek k béčkovejm anime seriálům, který, stejně tenhle díl, nemaj absolutně nic co nabídnout. Akorát tady to bylo na deset minut, ty seriály v devadesátkách to rozblemcali na celou sérii... ()

KukulienkaHO

Nič moc. Príbeh nulový. Akurát akcie plno. Ani neviem o čom to bolo. Doteraz každá časť mala ucelený príbeh, boli to de facto mini-filmy. Toto je iba nejaká misia bez kontextu. A ten koniec... ako OK, ale... detské. Tento seriál nastavil nejakú hranicu istej kvality a osudovosti deja. Lenže toto mi pripomenulo niečo na spôsob TMNT (nie, že by boli Korytnačky špatné). Toto bol skrátka úlet, ktorý verím, že sa už nezopakuje. P.S.: Animácia bola navyše strašne obyčajná, čo pri tomto seriáli znamená veľké špatné. ()