Polda, co dostal na starost boj s přelidněním, se musí srovnat s vysokou cenou svojí práce – i když to bude pár lidí stát život. (Netflix)

PanTumnus

To, že tahle naprostá vykrádačka obou Blade Runnerů (koncept detektivů zabijáků z jedničky, koncept zabíjení dětí z dvojky) má 87%, nádherně podtrhuje pochybné místo ČSFD na poli filmové publicistiky. ()

Paul_cz

Perfektní atmosféra a dokonalej vizuál v kombinaci se sice neoriginálním, ale řemeslně bezchybně vystavěným příběhem, co by si zasloužil širší rozpracování. A btw, českej dabing je tu ještě lepší než originál, a to mám Nolana Northa dost v oblibě. ()

FeriusParfax

Perfektní animace a hezky zpracovaný nápad o nesmrtelnosti lidstva. Trošku to tématem připomíná knihu od mého oblíbeného autora N. Shustermana – Smrtka. Asi bych ocenila rozvinout tento nápad, ale chápu, že do 17 minut se toho zas tak moc nevejde. ()

xsexbox

Sychravá atmosféra s lietajúcim Batmobilom ktorý má na sebe síce nápis Polícia , no motto pomáhať a chrániť už neplatí.Teda platí ,pomáhať a chrániť občanov nad 200 rokov. Luxusný diel. ()

Nathaniell

Tak tohle byla PECKA!!! Inspirace filmy jako Blade Runner (hlavně ten nový), Equilibrium a přijde mi, že i vyměřeným časem, se ukázala jako výborná kombinace. Jistě: Neuvidíte nic vyloženě originálního. Jistě, na celovečerák to dost dobře nemá smysl... A řekněme si to narovinu,  sci-fi na téma: Děti jsou smysl našeho života - už jsou celkem dost klišé. Ovšem ani tak se nedá upřít nápaditost, epické provedení a... není to zkrátka dost dlouhý na to, aby člověk na něco vůbec MOHL nadávat. 5* ... ... PS: Příště prosím snímek na téma: Je cool střílet děti. (jen vtip. Trapnej, blbej vtip.) ()

yugy

Příběh se snaží tvářit jako hluboký existencionalismus ale přitom obsahuje takové množství žánrových klišé že se nedá brát moc vážně. ()