Komentáře uživatelů k TV seriálu (7)

• woody

Mimozemšťan(Bronson Pinchot, určitě si na něho pamatujete jakožto na teplého prodavače Serge z Policajta v Beverly Hills) přistane v rodince, skamarádí se s dětmi, dospělí jsou z něho paf a všichni si užívají hodně, hodně srandy...Ale počkat někdo ne! Kdo? Divák, kterého už takovéhle hlouposti štvou a díví za co jsou české televize schopny utratit za dabing (už tak odfláknutý, tak alespň za práva).(12.7.2005)

• corpsy

Bronson Pinchot nieje ani z polovice taký vtipný ako v geniálnych PERFEKTNÝCH PRÍBUZNÝCH. A rovnako aj dej stojí za starú bačkoru.(20.2.2011)

Zajímavý seriál, ale Bronson pro mě bude vždycky už jen "Krok-za-krokový" Jean-Luc Reperoux :)(15.6.2007)

• Šimpy

Moc si z toho nepamatuju, větší dojem to na mě neudělalo. Potrhlý mimozemšťan představovaný Bronsonem Pinchotem, kterého si pamatuji spíše jako potrhlého frantíka ze seriálu krok za krokem. (a taky se mihnul v seriálu Superman)(12.4.2007)

• Almásy

...(30.12.2007)

• DANAT

Ved to nebolo az take hrozne...(2.3.2008)

Dobrá oddychovka. Zlaté časy americkej televíznej zábavy. Moje študentské roky.(5.8.2011)