Tess McGillová není příliš spokojená se svou současnou prací. Její nadřízený David Lutz jí dohodí možnost pracovat pro jistého Boba v oddělení arbitráží. Jak se ale ukáže, opilý Bob hledá spíš holku do postele než asistentku. Rozzlobená Tess rozešle všem o Lutzovi nelichotivý mail … a  musí si hledat novou práci. Nakonec sežene místo sekretářky oddělení, které právě dostalo novou šéfku, Katharine Parkerovou, stejně starou jako Tess. Katharine se chová velmi přátelsky, dá Tess několik dobře míněných rad a na oplátku vyslechne Tessin nápad na výhodnou obchodní transakci. Pak ale Tess oznámí, že příslušný klient nemá o transakci zájem. Brzy nato odjíždí Katharine na víkend na hory. Zlomí si tam ale nohu a zdá se, že si několik týdnů pobude na lůžku. Tess ji má zastupovat a postarat se též o její byt. A právě tam Tess v počítači najde, že se Katharine zcela bezostyšně chystá prodat její nápad klientovi. Hodlá transakci uskutečnit spolu s jistým Jackem Trainerem. Tess ani minutu neváhá: rozhodne se, že transakci uskuteční sama… (TV Prima)

Blazkowicz

Úplně o ničem to bylo. Hlavní hrdinka je nesympatická až hrůza. Vlastně nejenom ona, všichni tam stojí za prd. Nemá to žádný dobrý moment, žádný pořádný děj, ani nic vtipného. Na to, že je to tak dlouhé, jsem teda neusínal, ale jen těsně. 3-* ()

tavvva

Osmdesátkově naivní a jako komedie trochu působily spíš ty extrémně "hluboké" obchodní vysvětlivky, ale film dělá dobrou náladu, tak ho vezmu na milost a hvězdu přidám. ()

Bilky

Priehrštie hviezdnych mien a slušný scénar urobil z tak sprofanovaného príbehu viac než prierný film a tak jediné čo mi kazilo dojem okrem toho že bolo jasné čo kto spraví a ako to skončí bola nemožná MELANIE GRIFFITH s umelohmotným výkonom aj výzorom. A za ten účes by som ju nakopal do tej velkej zadnice ;) ()

honzic

Komedie jen částečně, ale docela se dá na to koukat, herecké výkony také nejsou tak špatné, i když místy to byla celkem nuda. Dobrý průměr pro film. ()

route60

Krásný film který ma vše co má podobný snímek obsahovat, vtipný, nápadity a výborni herci včéle s Sigourney Weaver která svou roli mrchy zvládla na jedničku,Harrison Ford a Mlanie Griffit ji zdatně sekundují, Mike Nicholson natočíl film ke kterému se rád vracím. ()

Gladi

Hlavu mám na biznis a telo na hriech:-)príjemná romantická komédia s hviezdnym obsadením a vynikajúco napísaným scenárom. ()

Danulinda

Romantické filmy bývají většinou nudné a neoriginální. Když však autor spojí romantické scény s komediálními, je možné dosáhnout něčeho zajímavého a poutavého, jako je tomu i v tomto případě, kde scénář i herci jsou na jedničku a svou vysokou kvalitou to nemá daleko od mého oblíbeného "romanťáku" s Melem Gibsonem Po čem ženy touží. V obou filmech se člověk ani na okamžik nenudí, což je u filmů tohoto typu vzácné. ()

Reiner

Miluji takové filmy. Taková pohádka pro dospělé o charakteru a slušnosti. Jenže víte co? Mně se to prostě i po těch letech moc líbí ;) ()

`barocco

Stale svieza romanticka komedijka ktora isto neublizi ani neurazi. Naviac dycha optimizmom a zdravou ctiziadostivostou a toho nikdy nie je nadostac. ()

Leník

Tenhle film byla srdcovka mého mládí a teď po letech zjišťuji, že se mi líbí pořád stejně. Je to sice trochu naivní, ale závěr s pohledem na obří kancelářskou budovu vlastně celý úspěch hlavní hrdinky trochu shazuje, což je sympatické. Takže nemůžu než dát pět hvězdiček - mj. také kvůli fascinujícím účesům a líčení a miniroličkám Kevina Spaceyho a Davida Duchovneho (kterého jsem tedy odhalila až v titulkách, takže se budu muset kouknout ještě jednou). ()

jjjerry

Je to taková klasika konce 80.let, ani nenadchne ale určitě nezklame. Jen mně tam prostě nesedí ta "Rippleyová" =) ale to už je osud jedné velké role. Díky za komentář Golfisty- těch rolí jsem si fakt nevšiml:( ()

zigy

Zklamání. Jak jinak lze vyjádřit pocit nad filmem, který natočil tak známý režisér a hraje v něm Harrison Ford? Možná za to může nevýrazná hlavní hrdinka, nevtipný scénář, nebo podivné chování hlavních postav....nebo všechno dohromady. Zajímavé na filmu je pouze přehlídka módních účesů osmdesátých let. Už nikdy více! ()

PeteBuck

Pozeral som sa na to, lebo sa tam objavilo toľko môjmu srdcu milých hviezd. Čakal som, že to bude nejaká tá romantická hovadinka, kde sa dievčatko stratené v neľútostnom svete zamiluje a nakoniec sa vyšvihne nahor. Trochu ako neskôr Pretty Woman. Bol som prekvapený, dalo sa na to pozerať, aj keď klišé tam bolo na plný kýbel, takže tú štvrtú hviezdičku za to hviezdne obsadenie. A tá malá úloha Kevina Spaceyho, tak to bola sila. Fakt som sa nasmial. Davida Duchovnyho som ani nepostrehol, až pri záverečných titulkoch. Pekná spomienka na osemdesiate roky, nielen čo sa týka účesov ale aj hudby. ()

Fjera

Mírně podprůměrná oddechová komedie překypující bláznivými účesy z osmdesátých let. Plus jednu hvězdu dávám za dobrý výběr hudby. Alec Baldwin hraje toho slizáka fakt dobře. ()

allegria

Tyhle příběhy typu Popelka prostě miluju, nemůžu si pomoct, k filmu se během let pořád vracím. Vždycky znovu mě dojímá jak děj, tak skvělí herci, a hlavní hrdince fandím jak o život :-) Za mě jeden z nejpovedenějších filmů na podobné téma, jaké jsem kdy viděla. ()

Zemřela herečka Olympia Dukakis

Zemřela herečka Olympia Dukakis