Audrey objeví cosi nečekaného, když se v přestrojení dostane k pultu s parfémy, kde pracovala Laura. (SkyShowtime)

Frajer42

Spoilery! Trošku se začíná vyjasňovat, kam míří všechny stopy v otázce odhalení vraha kurvy Laury. Stále více otazníků se ovšem rojí v otázce, kdo všechno a především jak se do tohoto případu zapletl, a to je to, co mě zajímá nejvíc a proč se těším na každý další díl. Divák je znamenitě navnaděn a lační po vysvětlení a Lynch dokonale a velice pomalu otáčí dílky skládačky, které si ovšem musí spojovat sám divák. Utvořily se nám definitivně již tři vyšetřovací skupinky, z nichž každá zjišťuje informace na jiné frontě a diváci tak skládají puzzle s milionem dílků. Děj začíná mít opravdu hromadu vrstev, což už u většiny dnešních seriálů nebývá obvyklé. Nad tím vším panuje opravdu luxusní mysteriózní atmosféra a já se těším, co nám přinese finále. Jedno je jisté. Rozhodně nestihne přinést nějaké rozuzlení. Kvalitu stále srážejí nepřesvědčivé herecké výkony velkého počtu postav. Například komparz z Islandu je příšerný. Pevně věřím, že po čase odezní i tento velký nedostatek. ()

fabecc1222

Tak s Leem jsem se minule trochu unáhlil, a úplně zapomněl, že je ještě spousta věcí, které má vykonat. Tenhle díl je Leo skoro v hlavní roli, a rozjíždí si svojí akční jízdu s odstřelovačkou (RIP Waldo). Největším tahounem tohohle dílu je pro mě ale amatérská parta vyšetřovatelů James - Dona - Maddy. Skoro až hororové pojetí scény převtělení Maddy do Laury skrze telefonám Jacobymu, další z vrcholů první řady. Audrey jakožto další amatérský vyšetřovací prvek je mi prostě krajně nesympatická, a za mě by potřebovala dostat pár facek, klasické rozmazlené, znuděné dítě bohatých rodičů. ()

honajz2

Zatím nejlepší epizoda. Tady totiž poprvé naprosto bezchybně fungovalo propojení vztahů postav a mysteriózní atmosféry, nebyla tady žádná vata, takže to ani nenudilo a bavilo mě to celou epizodu. Tahle nějak si to představuju, i když by to mohlo být i silnější, ale už tohle mi stačí. 5* ()

Yarwen

Vyšetřování vraždy se rozvíjí do třech odnoží - jednak tady máme to oficiální policejní (Leo? Jacques?), zároveň se zapojuje Audrey, která tuší nějakou zradu v Jednookém Jackovi a pak tady máme trio Jamese, Donny a Maddy, kteří podezřívají doktora Jacobyho. Krásná rada agenta Coopera ohledně toho, že bychom si každý den měli dát jeden malý dárek - tuhle poučku opakuji a šířím dodnes. ()