Coma (S02E02) (epizoda) (neoficiální název)

Drama / Mysteriózní

USA, 1990, 46 min

Komentáře uživatelů k epizodě (3)

 • SpaceOdyseus
  *****

  Ano, Lynch s timto serialem pracuje, jako iluzionista od ktereho muzeme cekat naprosto cokoli. Ted si z nas i dela srandicky tim, ze se zde jako kouzelnik i zpodobnil.(24.7.2017)

 • Slasher
  *****

  Ten závěr s Major Briggsem, jeho zprávou z daleký galaxie a "togeeeether foreeeever" songem nemá chybu no 😆(4.6.2017)

 • Frajer42
  ****

  Spoilery! Tak druhá série se prozatím nese ve velice mysteriózním duchu, kde hlavní roli hrají sny a vize. Mimo to bylo divákům představeno, že Lauřin den trval zřejmě déle, než trvají dny běžných smrtelníků. Stíhala totiž přes den doučovat retardované dítě Hornů, rozvážet jídlo důchodcům, obšťastňovat Bobbyho a po večer stíhala ještě pracovat jako kurva v místním bordelu. V tom bordelu, kde se momentálně značně přiostřuje pobyt Audrey, která vyšetřuje na vlastní pěst, aby oslnila agenta Coopera a mohla s ním následně za odměnu kopulovat. Právě sex a partnerské vztahy představují v Twin Peaks velice důležitou roli, která popohání motivace postav. Tak nějak bylo naznačeno, že Lauru zřejmě ubil k smrti vyšinutý Indián, který vstupuje do vizí hned několika postav a kterého zatím není na planetě Zemi možné dohledat. Uvidíme, jaká bude nakonec jeho role v příběhu. Každopádně se seriál vyvíjí moc hezky.(18.5.2019)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace