Epizoda 16 (S03E16) (epizoda)

Drama / Mysteriózní

USA, 2017, 1 h

To byla panečku jízda. Dovolím si tvrdit, že všechno na co tady fanoušci TP je v téhle epizodě, a že se s tím nesere. Naprostý kontrast, proti zdlouhavým ostatním dílům. Hudba Badalamentiho ze starého Twin Peaks, na konci mindfuck. Proste díl Twin Peaks jak má být. Škoda že už v Cooperovi nevidím moc toho Coopera, ale Dougieho :D Možná se to ještě změní v nadcházejících epizodách :)(16.11.2017)

Excelentní! Už po 16. části může i průměrně vzdělaný člověk objektivně říci, že je Twin Peaks Return jedním z deseti největších uměleckých děl všech dob! Já, ježto jsem nejvzdělanější na csfd.cz, jsem to poznal už po prvních dvou částech, ale teď už to snad mohu říct naplno, aniž bych se dotkl i těch méně vzdělaných jedinců, vyjma toho nejméně vzdělaného, který v životě nečetl nic jiného než 500 sešitů Kačera Donalda - Mantegny. Toho se to dotkne i tak. Edit: Jak lze vidět z jeho komentáře, Mantegny se to skutečně dotklo! 😂(28.8.2017)

No, tak Twin Peaks začíná solidně gradovat a nabírat na obrátkách!! A konečně zazněly i dva kultovní hudební motivy z původního seriálu a to zrovna v parádních působivých situacích. Pecka, bomba, Lynch je borec!! Jen mě začíná moc mrzet, že všemu tomuhle mysterióznímu divadýlku bude už tak záhy konec....(30.8.2017)

A máme tu další skvělou epizodu, jehož hlavní událostí je to, že se nám Dale Cooper konečně probral z tranzu (a taky hláška I´m FBI.). Děj se taky celkem posunul a přibylo hned několik nových zvratů, včetně toho finálního, na který jsem civěl s otevřenou hubou. No, zbývají se dvě epizody, moje teorie o tom, co se stane zatím ještě nebyla potvrzena, ale ani vyvrácena, jenže objevují se tu jisté náznaky, že by to tak být mohlo. Nechci předbíhat, nějaký ucelený dojem a děj poskládám dohromady až v poslední epizodě, nebo v komentáři k celé sérii (jestli se mi ho bude chtít psát). Každopádně, zbývají už jen dvě epizody a jsem zvědavý, co na mě ještě čeká. Snad to bude mít aspoň částečně uzavřený konec. Dneska to je opět za 5*, ale za nejlepší epizodu třetí série Twin Peaks bych to fakt neoznačil. 5*(11.11.2019)

Tak z Dougieho se stal opět nepříjemný, posesivní starý Dale Cooper ze staré série TP . Všechno mající pod palcem a udávající všem rozkazy a formálně se tváříci jako kamarád, jak jsem to už rozebral detailně před třemi měsíci na diskuzi k TPR. Scéna přestřelky na ulici v autech potěšila i s hláškou: co to tu ku... mají za sousedy? 😊A Cooperovo I am the FBI. Zbytek jen obvyklý standard TPR. Fando 351 aliaz Krokove nedotkne, vzdálenost mojí intelektuální úrovně tomu brání, abych se dotýkal s pablbem tvých rozměrů.😂🤣😁😆😁😃😀😉😉😛 Celé TPR těží svoji kvalitu u pětihvězdičkářů jen z pomrkávání a z odvolování na staré TP, a to jen ukazuje na ubohost a vyčpělost této pětihvězdičkářské pakomunity.🙈🙊Také by bylo záhodno zde uvést jména popřípadě multy místních, ustrašených, zbabělých zmrdů, kteří se mi v seriózní diskuzi nejsou schopni postavit, tak se jako správná sebranka dají dohromady a zákeřně se postarají o můj ban, aby mohli dál šířit své triviality na hlavní diskuzi. Takže jedná se o L.O.U.S.E o obvzláště vylízaného Krokova aliaz fanda 351 / neplést si nick fanda s přátelstvím je to vygumovaný, nepříjemný ocas bez jediného nápadu / a vsadím boty, že prodavač pseudopojmů Bluntman si také přisadil. Teď už hlavní diskuzi čeká jen hovadská oslava bezduchých pětihvězdičkářů s vkusem a soudností prašivého dobytka.🐂🐄🐂🐄🐃🐃🐂🐖🐖🐖🐖🐖🐖Dokonce i pták Waldo se obrací v hrobě z té blbosti zvané Twin Peaks Return.⚰️⚰️⚰️(28.8.2017)