Epizoda 16 (S03E16) (epizoda)

Drama / Mysteriózní

USA, 2017, 1 h

To byla panečku jízda. Dovolím si tvrdit, že všechno na co tady fanoušci TP je v téhle epizodě, a že se s tím nesere. Naprostý kontrast, proti zdlouhavým ostatním dílům. Hudba Badalamentiho ze starého Twin Peaks, na konci mindfuck. Proste díl Twin Peaks jak má být. Škoda že už v Cooperovi nevidím moc toho Coopera, ale Dougieho :D Možná se to ještě změní v nadcházejících epizodách :)(16.11.2017)

No koment... kvůli tomuhle dílu prostě třetí sérka vznikla a že v něm ještě navrch zahrál Eddie je u mě jasnej'ch 5:) Z celý řady mám podobně úžasný dojmy co z prvního Temnýho případu nebo seriálovýho Farga, takže i kdyby zbejvající epizody snad už nebyly tak dobrý (pevně věřim v pravej opak), nemůžu bejt s pokračováním TP-okultu spokojenější!(30.8.2017)

Matka Laury je klon ? Diane je klon ?... nebo mimozemšťan ? Nebo nějaká tulpa nebo kurva CO ??? Otevírající se obličeje, zlaté kuličky do kterých se mění tyto postavy - mně to připadá už naprosto debilní. . Blbý na tom je, že sledovanost returnu je naprosto mizivá, takže další televizní Lynch asi už nebude, k mé velké lítosti. Lynch si opravdu natočil co chtěl, ale bylo to na úkor diváků a točit filmy nebo seriály jen sám pro sebe nebo pro pár nadšenců se nikomu nevyplatí. Těším se na velké finále, škoda, že Cooper je Cooprem jen na poslední tři díly, ale někomu se třeba mohla jeho přeměna na totálního blba ve 12 dílech líbit. Mně tedy ani náhodou. Vzhledem k tomu, že v Twin Peaks je v dobrém slova smyslu možné vše, je škoda, že Laura a Leland (řekne celkem dvě slova) dostali v celém returnu tak mizivě málo prostoru.(29.8.2017)

Při závěrečné písni jsem si říkal, jak rychle tenhle díl utekl. Obávám se, že byl možná nejlepší z celé série i díky očekávané proměně. Ale ono to písní nekončí a přichází další nápověda. V tomhle dílu se toho na Lynchovy poměry vysvětluje poměrně hodně, takže se obávám dalšího zašmodrchání ve finále. Ale od toho Lynche, my bezduchá hovada, máme, ne?(7.9.2017)

Tak z Dougieho se stal opět nepříjemný, posesivní starý Dale Cooper ze staré série TP . Všechno mající pod palcem a udávající všem rozkazy a formálně se tváříci jako kamarád, jak jsem to už rozebral detailně před třemi měsíci na diskuzi k TPR. Scéna přestřelky na ulici v autech potěšila i s hláškou: co to tu ku... mají za sousedy? 😊A Cooperovo I am the FBI. Zbytek jen obvyklý standard TPR. Fando 351 aliaz Krokove nedotkne, vzdálenost mojí intelektuální úrovně tomu brání, abych se dotýkal s pablbem tvých rozměrů.😂🤣😁😆😁😃😀😉😉😛 Celé TPR těží svoji kvalitu u pětihvězdičkářů jen z pomrkávání a z odvolování na staré TP, a to jen ukazuje na ubohost a vyčpělost této pětihvězdičkářské pakomunity.🙈🙊Také by bylo záhodno zde uvést jména popřípadě multy místních, ustrašených, zbabělých zmrdů, kteří se mi v seriózní diskuzi nejsou schopni postavit, tak se jako správná sebranka dají dohromady a zákeřně se postarají o můj ban, aby mohli dál šířit své triviality na hlavní diskuzi. Takže jedná se o L.O.U.S.E o obvzláště vylízaného Krokova aliaz fanda 351 / neplést si nick fanda s přátelstvím je to vygumovaný, nepříjemný ocas bez jediného nápadu / a vsadím boty, že prodavač pseudopojmů Bluntman si také přisadil. Teď už hlavní diskuzi čeká jen hovadská oslava bezduchých pětihvězdičkářů s vkusem a soudností prašivého dobytka.🐂🐄🐂🐄🐃🐃🐂🐖🐖🐖🐖🐖🐖Dokonce i pták Waldo se obrací v hrobě z té blbosti zvané Twin Peaks Return.⚰️⚰️⚰️(28.8.2017)