Reklama

Reklama

Recenze (14)

PKD 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Aha. Takže UFP 20 let od ST X už staví jen 1 typ lodí. Tj. jakousi ostře řezanou Akiru, s ostře řezanými rysy, páč fakt jsem se díval pozorně a nad Marsem jsem neviděl nic jiného,haha. Ani se nedivím,že ti syntíci,to všechno zlikvidovali,když viděli,jak návrhářům a projektantům typ: Kurtzman,prostě došly idee=nápady=fantazie.:)))) Ale,má to spád,nenudí to,tak za 4. ()

Martrix 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Wow! Parádní úvod, kde uvidíme fragment ze vzpoury syntetiků dává tušit, že tvůrci mají schopnosti vysoce převyšující matlaly pracující na Discovery. Zdejší nářky mě nechávají úplně v klidu, protože konečně dostávám od seriálového Star Treku to, co mělo přijít už dávno. Solidní příběh o umělé inteligenci, na pozadí nikdynekončícího konfliktu s Romulany a ještě s příspěvkem v podobě Borgů...resp ExBorgů (bezva název). Že je tam i Picard je nostalgická třpytka navíc, nicméně z toho co jsem četl, měl Stewart nemalou zásluhu na tom, že je tento seriál v duchu Ocelových jeskyní od I. Asimova...jehož kniha se vtipně mihla v jednom záběru. Takže za to jsem mu vděčný. Kňourání, že je pomalý tempo a nic se neděje...potřebujete narvat do jedné seriálové epizody děj celého filmu? Ani trochu mi nevadí, že se s Picardem tvůrci mazlí a nehrnou to překotně dopředu. Pořád je nač se dívat, vizuál je super a ano, než akce a akce...jsou důležitější postavy. A s radostí kvituji i absenci vlezdoprdeláckého genderismu, takže se nemusím dívat na srdceryvné homosexuální scény a okaté udržování rasově homogenního obsazení, aby se necítil nějaký color man ublíženě. ()

Reklama

sirien 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Soutěž o "kolik toho zvládneme NEdat do 45 minutový epizody" vesele pokračuje. Za celej díl se prakticky nic nestalo a nic se nikam nevyvinulo. Celej díl je plnej zbytečnejch záběrů plus celejch zbytečnejch dějovejch linek (které hloupému divákovi opět sdělují už dávno sdělené, protože Star Trek je teď očividně nově seriál pro nepozorný idioty). Lacinej "fan servis" kdy se lidi co o Star treku moc nevědí snaží zavděčit fanouškům tím málem co znají vesele pokračuje - bejt tam o jeden další Earl grey navíc, tak si ho snad už pudu i udělat. Btw. stařeckej Picard (a tím fakt nemyslím věk samotného Patrika Stewarta) mě začíná iritovat podobně, jako alzheimerovitej Xavier - neschopnost opustit postavu se ctí je fakt smutná. ()

Praxis 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Souhlasím s uživatelem Spielbergo. Jestli se vám to nelíbí, tak na to prostě nekoukejte. Dávat odpad! je alibistický. Blbečci. A to jsem trekkie tělem i duší už od mých osmi let. Od doby, kdy jsem poprvý viděl v televizi Premiéra DS9. Stewart je skvělej a pomalé tempo vůbec ničemu nevadí. Těch 42 minut uteklo takovým způsobem, že jsem se ani nestačil nadechnout a vydechnout. Jediný, co mě trochu mrzí, je to, že nejspíš tvůrci nereflektují děj z knižních řad (ačkoliv se dušovali, že budou reflektovat minimálně velkolepou trilogii Volání osudu). ()

cyphercz 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

CSI: Picard... úvodní "detektívka" v bytě Dahj byla k uzoufání nudná a za celý díl se děj v podstatě moc neposunul, což je u skoro 45 minutové epizody dost na pováženou... alespoň vítám dění na borgské krychli, alias rekultivační klinice a Romulany, co podobně jako v TNG intrikují co to jde - ideální villain rasa. Pořád tu je dobrý potenciál na rozvinutí zápletky a stále jsem zvědav, co se bude dít dál, jen doufám, že to tempo trochu zrychlí, protože tohle bylo snad ještě pomalejší než průměrný díl To je vražda, napsala. ()

Galerie (16)

Reklama

Reklama