Shoky a Morthy jsou kamarádi od školních let a zároveň youtubeři s našláplou kariérou. Morthyho však už jejich dětinské pranky přestávají bavit, také díky vlivu jeho přítelkyně, ambiciózní influencerky Sáry. Když poslední video kluků sklidí na sítích vlnu kritiky, jejich kanál přestane vydělávat a vyslouží si za něj veřejně prospěšné práce, vypadá to na jejich definitivní rozchod. Jedinou šancí, jak si napravit youtuberskou pověst, je společný plán na „poslední velkou akci“. Shoky, Morthy, Sára, svérázná lovkyně duchů Lucie a prodejce vysavačů (a neúspěšný youtuber) Radomil se vydávají po dálnici D1 na divokou jízdu vstříc objasnění záhady Devíti křížů. (Falcon)

PoprockCZ

Řemeslně celkem hezky zvládnuté (až na ten měkký anamorf, který snad doostřit ani nešel). Co se týče příběhu, je to prostě absurdní nadsázka, s tím do toho každý divák asi šel. Akorát ten konec je trochu jak český parazit, absolutní drasťárna pro vyvrcholení... (Ano, točil to režisér Nenasytné Tiffany, takže by mě to taky nemělo překvapovat.) Ale jo, jsem ráda, že se tvůrci aspoň snaží přijít s novým formátem. ()

Annaroz

Tak tohle byla nuda k uzoufání a velké zklamání. Zřejmě i proto, že se zde většina hodnotících rozplývá nadšením a dává velký počet hvězd. Člověk pak přirozeně očekává víc. Komedie? No tak to asi nemám vůbec smysl pro humor. ()

HMTD

Moje hodnocení asi neberte tak vážně, tenhle humor se mi moc netrefuje do vkusu navíc vyvrcholení zápletky jsem neocenil už vůbec. Pro mne byl na filmu skvělí zejména výkon Tomáše Magnuska, jako vím že občas umí dobře zahrát, ale v téhle roli mi seděl skvěle. Na filmu mi vlastně seděla většina pasáží které se moc netočili kolem humoru hlavní dvojce, kdyby to bylo pojato jako nějaká epizoda ze života youtube celebrit za vrcholem jejich slávy a nebyla by tam ta "Poslední velká akce", užil bych si to víc. ()

VOjtalapunIK

Jedna hvězda za dobrou hudbu je naprosté maximum, co si tento film zaslouží. Neoriginální, velmi nudný, bez vtipných scén, bez nápadu. Musím dodat, že jako fanoušek třech tygrů i Vyšehradu jsem snad nemohl být více zklamaný. Tohle se vážně nepovedlo... ()

vinducha

Nemám vůbec nic proti . Pan Fehu ani napodruhé nezklamal , jen tak dál. Sice nejsem cílová skupina , a to , že nějaká trubka může fungovat na tom , že jí sledují jiné trubky či trubice moc nechápu. Ale jinak parádní filmové řemeslo předčící v současnosti ledacos z našich krajů od známějších tvůrců . Pan Magnusek zde za mě nejzábavnější role. Tohle sedlo. ()

Lovin

Nevím. Oba hlavní protagonisty mám rád a sliboval jsem si tedy od toho dobrou zábavu. Bohužel to vyznělo tak jakoby doprázdna a film je takový jako videa povedené dvojky v něm. A asi hlavně pro fanoušky co mají ve filmu tedy děti. Bohužel jsem se zasmál asi jednou a to je u komedie málo. Velebí se tady Magnusek ale nějak mi to nepřišlo a předvedl svůj obvyklý standard. Nepovedlo se... ()

sibskyn

Jsem se na to hlavně díval, protože jsem do toho dělal komparz, tak jsem rád, že jsem svoji držku viděl na Netflixu 😃 ()

futislav

Po první půlhodině jsem to chtěl vypnout. Ale přemluvili mě, že se to rozjede. Nakonec ano. Co ten film totálně sráží je dikce herců. Drmolí, není jim rozumět, některé scény jsou vyloženě amatérsky zahrané i natočené. Myšlenka dobrá, ale ty výkony jsou pod psa. K čemu je film dobrý je zjištění, jaké duševní zvratky produkují youtubeři a nejvíce šokující je, kolik vypatlanců to sleduje. Slabých 60% ()

Milo384

Ze začátku mě to moc nebralo, ale po setkání s Krvavou nevěstou je to dost dobré. Humor fungoval, zasmál jsem se. Herci byli dobří. No a písnička bratří Nedvědů, která zní několikrát během filmu, nemá chybu. Je dobré, že se film nebere vážně a že to není jen o tvorbě dvou youtuberů, no vlastně je, ale trochu jinak. ()

Ondak

Zábava od začátku do konce. Herci skvělý, humor skvělý. Ani chvíli jsem se nenudil a film jsem si užíval. Možná jen ten konec... ale byla to také zábava. Nemůžu jinak než plný počet. Nikdy bych nevěřil, že v takovém filmu uslyším písníčky bratří Nedvědů. ()

Filitron

Štáfek a Kozub rozhodně skvělá dvojka a určitě bych je chtěl vidět ve vícero filmech. Trošku weird příběh, ale v celku můžu říct, že u mě převažují pozitiva nad negativy. 7/10 ()

motyka52

Kdo má rád Štáfka a Kozuba (já prvního jo, u druhého si nejsem jistý), tak si přijde na své. Ale i on bude muset na konci filmu sportovně přiznat, že žádná revoluce se nekonala. Příběh je blbej, ale blbej má bejt. Jeden z hlavních hrdinů je ultrakokot, ale ultrakokot měl být. Tvůrci si tady prostě natočili film jakej chtěli, tak jak chtěli a buď se ti to líbí nebo si naser. Já se docela bavil - a zároveň jsem ocenil, že to trvá jen půldruhé hodiny - ale znovu to rozhodně vidět nepotřebuju. Nicméně musím ocenit, že jsem se zcela nečekaně něco dozvěděl - o historii Devíti křížů jsem nikdy nepřemýšlel, nic jsem o ní netušil, zaujala mě a hned jsem si musel googlit, jestli se o ní ve filmu nekecá. Nekecá. Kdo by to řekl, že zrovna tenhle film člověka poučí o nějaké reálii ... Jo a Magnusek překvapil, vtipnej. ()

Kubasino

Má to pro mě všechno - Štáfek s Kozubem (oba mám rád), Magnusek je v pohodě, paroduje se youtubing. Chybí tomu vlastně jen jedno...humor... ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD