Je právě 55 let před Kristem a Římané, mocní dobyvatelé, podnikají krvavé tažení Evropou. Jejich zájem teď upoutává ostrov za neklidnými vodami Kanálu. Zatím netuší, že zde žijí tři sestry, které jsou odhodlané bránit svou rodnou zem do posledního dechu. Krásná a nepřístupná Dwyfuc, silná Smirgut a nejmladší a nejupřímnější Worthaboutapig. (oficiální text distributora)

Cruchot

Kdyby si autoři odpustili dětinský a onen v současnosti bohužel tolik rozšířený fekální humor, nemuselo být tak zle. Bez závažnější újmy jsem dokoukal až do konce a jen jsem tak trochu zalitoval, že se tvůrci k námětu nepostavili trošku jinak. ()

Argondia

Protože tu hrají hned tři výborné komičky ze seriálu "Smack the pony" (Ženská liga), čekala jsem, že film bude na trochu lepší úrovni. Nejvíce se tu blýskla jednoznačně Doon Mackichan v roli Dwyfuc, ale scénář byl tak slabý, že to nebylo moc platné. První polovina byla zoufale trapná a ve druhé části se objevilo jen tak málo vtipných momentů, že si film ani přes celkem zdařilý hudební doprovod více než jednu hvězdičku nezaslouží. ()

Rodin

Blbé a blbější. Vypadá to jako do celovečeráku poslepovaný sled skečů z Ženské ligy, zabalený do quasihistorického kabátu. Přiznávám, že jsem se párkrát i zasmál. Proto taky dávám jednu hvězdičku za tenhle trapný kousek navíc. ()

Sir Ludvig

Ak chcete videť "céčko" v historickom kabáte, ktoré je také strašné až som mu musel dať 4*, tak Gladiátorky sú pre vás to pravé orechové. A v tom Nana Funk! ()

Pitryx

No, já si komedii představuji poněkud jinak. Moc jsem se nezasmál, děj mi přišel kapánek stupid, ale přežít se ta nuda dala. 201107298152/8535 ()

Galenius

Dokonale ironický film s krásným suchým britským humorem. Zas jednou jsme se od srdce zasmáli, což se nepodařilo mnohým komediím. ()

Merenre

Libové hlášky a fascinující figurky. Jeden z mých velmi oblíbených spektáklů. "Tebe jsem dneska už jednou zabil....no co, einmal ist keinmal." ()

Chaospunx

Nechápu špatné hodnocení tohoto filmu! Klasická suchá anglická komedie, ostrá jako břitva! ... protože mam blbý kozy a ksicht jako vdolek, tak si myslíte, že mě nemusíte vůbec poslouchat!.... Nemůžu si pomoci, ale film je vynikající s inteligentním i perverzním humorem! Asi ostatní "kritici" koukali na jiný film se stejným názvem! ()

wenda1

Úžasný film. Začal jsem na něj koukat s trochou obav - vyděšen odsuzujícími komentáři. Ale byl jsem mile překvapen. Hluchých míst bylo málo, stále se něco dělo. Nečekané dějové zvraty, pěknáý výprava - stavby, kostýmy. ()

Polda99

Dost jednoduchý, přihlouplý s naprosto šíleným dějem....přesto jediná parodie, která se mi kdy líbila. Smál sem se od začátku až do konce.... ()

goldvise

Zábava na jedničku, mě to prostě sedlo. Příjemný "pritský" humor. Je to hravá věc, která nic nepředstírá. :-) Souhlasím s Chaospunxem........." utíkejte do pevnosti v horách!!!" ...."my nemáme pevnost v horách"...." Nechoďte do pevnosti v horách!!!" ()

elho_cid

Narozdíl od té divné verze s Russell Crowem tohle je historicky celkem přesné a dává smysl. A navíc je to sranda. ()