Náčelník Apačů Abahachi a jeho pokrevní bratr Ranger se starají o dodržování míru a spravedlnosti na Divokém Západě. Potíže nastanou, když si Abahachi vezme od kmene Šošonů půjčku na financování nové knajpy. Narazí na padoucha Santa Mariu, ten na něj sehraje habaďůru a práskne do bot i s vypůjčenými penězi. Oba odvážné muže pak u Šošonů očerní a obviní je z vraždy syna náčelníka Lstivého Mloka. Šošoni neváhají a vykopou ze země, pro nedostatek válečných seker, skládací židli. Westernová parodie může začít, a ušetřena nezůstane ani Leoneho klasika... (oficiální text distributora)

marv.

Průměrná parodie (čekal jsem víc) , ale občas jsem se zasmál. Skládací židle, Apollo 13 a zvracející klisna "Zakelyna" ()

Mirokukii

Parodie čehosi, na čem jsem vyrůstal a mám rád snad víc než sebe. Některý hlody byly dobrý, u jiných by se ve mě krve nedořezal. Celkově vzato přesto zábavné pokoukání. ()

karlik4801 odpad!

Neskutečná sračka, která dokáže být jedině nevtipná. Nenašel jsem jediný vtipný moment. Postavy mě po chvíli začali neuvěřitelně štvát. A kromě prostředí ve kterém se natáčelo není opravdu nic povedené. Když se hlavní postavy zrovna nesnaží být vtipné, scény jsou naprosto o ničem. A kostýmy byly také hrozné. ()

lennyd

Náčelník Apačů Abahachi si chce splnit svůj dávný sen, a pořídit si pravou indiánskou putyku. K tomu si půjčí zlato od kmene Šononů, ale je obelstěn padouchem Santa Mariou, a dokonce je zabit syn náčelníka Šošonů. Abahachi a jeho pokrevní bratr Ranger jsou ale čestní muži, takže chtějí Šošonům jejich peníze najít, a pomstít se hlavnímu padouchovi. K tomu potřebují ale najít bájný poklad... Postupem času se k ním připojí snůčka různých individuí (homosexuální bratr Abahachiho, řek, který chce být indiánem, barová tanečnice) a bitva o poklad může začít... Německé westerny byly vždy oblíbené, a vzhledem k tomu, že dneska se všude točí parodie tak proč nenatočit parodii i na tyto westerny ? Oproti různým holkám, klukům to indiáni sice chtěj taky, ale kvalitativně se celý film pohybuje v jiných úrovních. Neříkám, že zde nejsou trapné fóry, ale oproti výše zmíněným je jich mnohem méně, a ty opravdu zábavné převládají ... Skvělé... ()

uiu

Komedie u které se tu a tam zasmějete (někdy fakt pořádně, někdy se jen uchichtnete) a někdy budete raději mlčet nad tou trapárnou, která se tam právě stala. Suma sumárum - příjemná komedie na jedno podívání se. Kdyby to nebylo z německé produkce, určitě by se některé hlášky uchytili. ()

hanagi

A pak, že Němci nemají smysl pro humor...?! Na tuhle věc bych se nikdy v životě dobrovolně nepodívala a tímto dík tatanapope, že mě k tomu přiměla a rozšířila mi obzory. To, že jsem na mayovkách vyrostla, bylo pochopitelně velkou výhodou. ()

Mihail123

Niektoré vtipy sú celkom obstojné, ale 90% je ich jednoducho trápnych. Toto sa Nemcom moc nepodarilo. Nebudeme si klamať. Je to blosť. ()

davidek

Dobrá parodie na westerny a indiánky. Dostal mě teplý bratr indiánského náčelníka Abahachiho. Jeho bojový výcvik nemá chybu. ()

V.Silver

Fakt jsem se bál si to pustit, ale protože mám parodie opravdu, opravdu rád, překonal jsem se - a dobře jsem udělal. Typicky německy koprní herci do tohohle sednou jak prdel na hrnec, pravda, většina gagů s Šošonama mi přišla naprosto nevtipná (snad až na natírání teepee:), ale Abahači (skvěle dabovanej Petrem Rychlým) a hlavně padouch Santa Maria a jeho ujetí poskoci to bravurně vynahradili. Super perforator song nelze nezmínit, stejně jako vynikající kopírování (dnes už starého) humoru Připoutejte se, prosím! nebo Bláznivé střely ("Nechceme nikam jet, jsme unavení!" "Kdo to řekl?" "John, John!" "Tak ty jsi unavený, Johne... Dobře, Johne, šup do postele a ostatní na sedla! A jak se říká?" "Dobrou noc, Johne!":) 65% ()

Miki8888

Některé hlášky a scény slušné při kterých se člověk celkem zasmál, ale naproti tomu se zde nacházejí naprosto uhozené, nudné někdy až neuvěřitelně stupidní pasáže jako např: "muzikálové" vsuvky apod. Nic hrozného ani převratného prostě 50/50 ()

Molir

Parodie jsou dvojiho typu - "sklebive", jako je tahle, a "s vaznou tvari", jako je treba Limonadovy Joe. Ty druhe mam radsi, protoze gag podany s kamenou tvari je mnohem pusobivejsi nez kdyz se vsichni porad posklebuji. Ale to vubec neznamena, ze jsem se u Manituovy boty skvele nepobavil :-) ()