VOD (1)

Poručík Roland Sharp a jeho kolegyně Maggie vypátrají informátora Morgana Balla, po němž FBI chce, aby svědčil proti bossovi Johnu Cortlinovi. Když ho však předávají agentu Zaneovi, napadne je odstřelovač, který zraní Maggie a poté zabije Balla. Svědkyněmi jeho smrti se stane pět rozjívených roztleskávaček Anne, Teresa, Evie, Heather a Barbara. Jsou sice vyslechnuty, jejich popisy vraha jsou však k ničemu. Zklamaného Sharpa čeká ještě horší zpráva. Dívky se ocitly v nebezpečí a někdo je musí chránit. Přesněji řečeno, on je musí chránit. Je rozvedený, a přestože má na střední škole dceru Emmu, svět rozjařených holek je mu úplně cizí. Nastoupí jako nový asistent trenéra s vědomím, že uhlídat holky, které se chtějí jen bavit, bude téměř nemožné. Proto se rozhodne nastolit tvrdý řád. Dívky se sice snaží jeho pravidla sabotovat, Sharp ale dosáhne svého. Situace se zkomplikuje, když jedna z dívek použije telefon a zavolá Sharpově dceři. Zrádný agent FBI, který pracuje pro Cortlina, ji totiž zná a dostane se tak na stopu Sharpa a jeho roztleskávaček. (TV Nova)

Trailer

Sabiana

Na tenhle film si ani nevzpomenu. Po týdnu ani nevím, na co jsem se dívala. Proč taky? Obyčejná komedie o uječených a nafintěných holkách, které si bez mobilu nedokáži představit svět. Takových komedií je teď dost a dost. Nebýt Tommy Lee Jonese, bůh ví, kam by to režisér dopracoval. Raději ani nevědět... ()

Arsenal83

Podľa hodnotenia som čakal niečo horšie, ale nakoniec to bolo celkom milé. Jeden starý bručoun - Tommy Lee Jones už iný nebude - a pár stredoškolských kočiek. Teda kočiek z High school, lebo v Amerike je stredná škola vysoká. A dokonca jedna vtedy začínajúca a neskôr superhviezda R&B Christina Millian. Tá akože akčná, detektívna línia tu bola zbytočná, veľmi plytká, ale zas ako mali dosiahnuť, aby mal starý poliš na dome kopec tenageriek? Takže ak sa film neberie príliš vážne, dá sa s prižmúrením akceptovať ako priemerný. ()

Jara.Cimrman.jr

"Chci vás vidět živou. Akademicky, fyzicky a vůbec." Tohle mohlo být hodně vtipný. Mrzutej texasskej ranger chrání pět dle mýho názoru mentálně retardovanejch roztleskávaček. Tady si ty střety týpka v poklidu procházejícího ohněm ve skladu výbušnin s rozjíveným inteligenčním výkvětem Ameriky přímo říkaly o smích. Já jsem se teda párkrát zasmál. Třeba když ranger složil maskota nebo při kostelním tanečním souboj roztleskávaček s kazatelem. Navíc k tomu všemu hrál šílenej hudební doprovod mixující leccos od gospelu až po The Clash, takže to určitě nemohlo být tak špatný, jak se to tváří. ()

Krchy

Vcelku pohodová jednohubka, ve které Tommy Lee Jones s kamenným ksichtem sobě vlastním krotí hejno slípek (na které se pěkně kouká, to zase jo). Nenadchne to, ale ani neurazí, ideální na zabití času a netřeba se ani soustředit. Navíc se párkrát dá i slušně zasmát. Po všech stránkách průměrná komedie. ()

dopita

Klasická srágora, která může vzniknout jen v USA. Film si neklade jiný cíle, než pobavit. Moc se mu to nedaří. Chvílema je to celkem zábava, jenže chvílema nuda a chvílema neuvěřitelně otravná blbost. Scénář je tak strašně stupidní, že se divím, že ho Tommy Lee Jones vubec dočetl do konce. Ale možná to ani nečet a hraje v tom jen díky tučnýmu šeku. Aspoň doufám. ()

• Heather (Vanessa Ferlito) zmíní, že snímek Olověná vesta (1987) je jejím velmi oblíbeným. R. Lee Ermey, který zde ztvárnil roli kapitána Nicholse, se objevil právě i ve filmu Olověná vesta. (Coldrex)
  • Původní název filmu byl "Cheer Up". (Karlos80)
  • Během natáčení automobilové honičky dostal autobus smyk, převrátil se, vrazil do jedné z kamer a zničil ji. (Karlos80)