Pán Domu

Pán domu

Man of the House

Akční / Komedie

USA, 2005, 96 min

Celkom príjemné prekvapenie. Taká pohodová komédia. Tommy už síce vyzeral dosť staro, ale toho bručouna som mu celkom veril ("this is my happy face"). Dievčatá sú roztomilé a bolo jasné o čo tvorcom ide. Nemôžem povedať, že to nezabralo. Občas som sa zasmial. Dostal som aj nejakú akciu, ktorá síce nie je až tak super, ale pár kladných bodov znamená. Samozrejme, mohlo to byť vtipnejšie. Potenciál tam bol. A zápletka bola ultralacná. Na scénary sa proste dalo veľa vylepšiť. 65%. Bavil som sa aj keď nie královsky, ale celkom príjemne.(25.9.2010)

Průměrná komedie jejíž hlavní hrdina je pěkně nabručenej policajt co má chránit nesnesitelné svědkyně. Je sice pravda, že námět není nic originálního a celkově ten film není nic světoborného, ale zase jsem se docela nasmála a navíc jsou roztleskávačky moje oblíbené postavy. Tommy Lee Jones se do té role dobře hodí, a i když to není zrovna žánr ve kterém by se měl nějak vyžívat povedlo se mu to uhrát dobře. 3 hvězdičky za příjemnou a trochu ujetou komedii...(29.7.2008)

• Rosalinda

Tak ty americké pipiny roztlezteskávající byly nejdříve i zábavné... včetně scény s pizzou, dietama a ukradením zrní k snídani..., ale ve chvíli uvědomění si jakýchsi vyšších hodnot u těchto lehkovážných pipin, přes první rande svého věznitele a ve chvíli, kdy film nabyl svůj původní směr, se z toho celého stala totální sešívaná fraška, kterou opravdu nenatočí nikdo jiní než Američané! Scény z kostela... Roztlečkávačky ve velkém...To opravdu jinde není možné. Ale to by mi tam snad ani tak nevadilo, kdyby to celé bylo uchopené úplně jinak. Je to prostě slátaná slátanina působíci na nejprimitivnější pudy a totální nemyšlení diváka.(8.1.2015)

• Gemini

Tommy Lee Jones se rozhodl vyzkoušet si komediální žánr. Bohužel natrefil na ne zrovna originálního režiséra a na scénář, ve kterém není originálního absolutně nic. Kolikrát už jsme viděli nabručeného poliše lezoucího si na nervy se svědkem, kterého má chránit a kolikrát už jsme viděli jak k sobě naleznou cestu... Ale párkrát jsem se zasmál, obzvlášť při roztomile bezprostřední scénce s pouty:) Což je ovšem na skoro sto minut málo a těch několik jakožeakčních scén skóre rozhodně nezvedne. Nenepadá mě žádná příležitost, při které by mohl Pán Domu splnit úkol zábavného rozptýlení, a to jsem vzal v úvahu i mejdan šachového kroužku. 20% a tenhle film už nikdy víc.(30.3.2007)

• Sabiana

Na tenhle film si ani nevzpomenu. Po týdnu ani nevím, na co jsem se dívala. Proč taky? Obyčejná komedie o uječených a nafintěných holkách, které si bez mobilu nedokáži představit svět. Takových komedií je teď dost a dost. Nebýt Tommy Lee Jonese, bůh ví, kam by to režisér dopracoval. Raději ani nevědět...(14.4.2009)

• - Ve scéně, kdy Heather (Vanessa Ferlito) vstupuje k Sharpovi (Tommy Lee Jones) do auta, aby mu pomohla z pout, sundává si vlásenku z vlasů. Avšak v dalším záběru si do vlasů teprve sahá. (Tessx)

• - Během natáčení automobilové honičky dostal autobus smyk, převrátil se, vrazil do jedné z kamer a zničil ji. (Karlos80)

• - Původní název filmu byl "Cheer Up". (Karlos80)