Erotickým filmům se v Čechách nikdy nedařilo a nezachránila je ani předloha od slavného spisovatele, v tomto případě Vladimíra Párala. Kolísání mezi pornografickou dráždivostí, kriminální zápletkou a ztopornělou studií mravů poznamenává tento příběh o luxusním podniku, který svým hostům nabízí snad cokoli, nač si vzpomenou, více, než je zdrávo.
První část erotické komedie o třech dívkách, které se rozhodnou založit exkluzivní erotický salón pro bohatou klientelu, a pak se pustí do složitých intrik, jejichž výsledek je však zcela nečekaný. Na počátku příběhu se vrací do Prahy z nezdařeného výletu do USA třicátnice Eva Joštová, aby zjistila, že její milenec Patrick Škoda ji vystěhoval ze svého bytu, kde nyní žije se svou třiadvacetiletou sekretářkou Štěpánkou Vranskou. Advokát Ota Lambet nabídne bezradné ženě místo masérky v erotickém salónu. Ta však odmítne. Z psychiatrické léčebny je propuštěna nesmělá katolička Klárka Jágrová, která se nedokázala vyrovnat s rozvodem. Společně se svou kamarádkou Ájou Machovou, majitelkou zprostředkovatelské kanceláře se Eva s Klárkou rozhodnou otevřít luxusní erotický salón nazvaný Playgirls. Aby získaly pro svůj výnosný podnik další peníze, začnou spřádat intriky kolem prodeje činžovního domu bratrů Patricka a Ludvíka Škodových. Jenže ve hře je také záludná Štěpánka, která má zcela jiné plány a jako Patrickova sekretářka a milenka má v ruce všechny trumfy. (oficiální text distributora)

Enterprise

Oproti druhému pokračování se v prvnímu dílu vyskytuje i pár osob, které sice neumí hrat, ale zase působí civilně a celkem sympaticky. A za odvahu paní Kuklové něco ukázat :-) ()

Honzeechec

Jako jasně že je to špatný, ale takovym tim hezkym českym způsobem. Musim přiznat, že jsem se docela zasmál a vůbec - určitě dam dvojku. Láska nebeská jako nejslizčí film historie stále zůstává nepřekonán. ()

Aleix

Veledílo to nebylo , ale ve dvanácti letech jsme potají koukali před půlnocí a doufali ,že zahlídnem nějakou bradavku ! Jo a Jirka Pomeje by sekáč :-) ()

Psycho.R

Nechtělo se mi věřit, že je to až takový shit. Po shlédnutí musím uznat, že je tomu tak. Ale zkusím dát i tu dvojku, abych ji mohl ohodnotit 😂. ()

Chamyl odpad!

Tento film má dle mého názoru jediný přínos, kterým je možnost názorně divákovi ukázat, jak vypadá čistokrevný odpad. Jinak jde o výraz čirého filmařského zoufalství parazitujího na Páralově věhlasu. Omluvou snad může být jenom to, že i většina dalších adaptací tohoto autora nedopadla zrovna valně. Faktem je, že tady to bylo zabité již výběrem představitelky hlavní role (i když důvodům pro její obsazení rozumím) a dále pak i dalšími hereckými esy: Martincová, Kornová, Pomeje, Boura... ()

Marty7CZ odpad!

Prostě Olmer.Olmer nebo Soukup,je to vlastně jedno.Jejich výtvory by nemohli fungovat ani při promítání v Laosu na stromech-džungle by zela prázdnotou!!!! ()

qVitek odpad!

Vít Olmer je ko*** . Nechápu, kdo mu mohl poskytnout peníze na tento film. Olmera pravděpodobně odmítly všechny prostitutky které si pokusil koupit, jinak by tohle nemohl nikdy myslet vážně. Olmer si asi musí myslet, že divácí jsou napsto stupidní dav krav, které sežerou všechno, co se jim předhodí ! ! ! ! ! ! Ale i stádo krav odmítne takovou sra***, kterou uvařil Olmer. Slovo vkus Olmerovi asi nic neříká. ()

coco.brice odpad!

ten film je stejně tak příšernej jako knižní předloha..bohužel..to že takhle uletí pan Olmer jsem čekal,ale u pana Párala mě to fakt zklamalo:-) ()

Speck

Noční sebetrýzeň se vším všudy, chvílemi jsem se cítil coby masochista. V kombinaci s bondage v podobě lenosti je dílo duševní zkázy dokonáno. Dílo Vladimíra Párala jsem nikdy nevyhledával, tudíž nemohu doporučit ni knihu, ni film. ()

Jacccob odpad!

Pár pěknejch záběrů krajiny tam je, ale dokud neuvidim potvrzení, že Olmer tu přírodu nechal vyrůst sám, staral se o ní, a pak jí teprv natočil, dal bych za 1*, ale to se nikdy nestane, protože Olmer se staral jen o tu sračku jménem Playgirls... ()

PB2

Víte jaký je rozdíl mezi kurvou a děvkou? Děvka je povolání, kurva je charakterová vlastnost. Jenom v tomhle filmu je to trochu jinak, tady jsou všichni obojí. A asi proto je to taková s*ačka. ()

PRobin odpad!

Po hodině a půl jsem z lechtivých scén téhle erotické pecky opravdu těžce funěl. Přesněji řečeno; z toho, že jsem musel sledovat lechtivé scény v tomhle filmu jsem opravdu těžcce funěl. Větší odpornost, než prasečího Pomejeho zlitého laciným sektem jsem si nedokázal ani představit. Zbytek zcela antisexuálních slepic, u kterých jsme nuceni sledovat i ukňourané kraví myšlenkové pochody, nás nenechá v klidu vydechnout. Navíc v každé scéně, kde žádná z nich nekdáká, se producíruje kompras s mobilama (WTF???). Světlým bodem tak je Oldřich Vízner v roli Patrika, který čte hinduistické učení, je živ snad jen z Prány a má rád měření teploty v kaďáku (možná byl buddhistou a hinduistou díky komparzu plného krav a vola Poloczka :). Ale tyto úsměvné momenty přebije detail na Bobra (ne bobra, ale Bobra!) M. Kuklové, spolu s jejím laciným tetováním na pravé půlce (zajímavost: jedná se o kobru, k tomu ještě špatný obrácený plagiát kobry, kterou má ve znaku Shelby :) Rozhodně první erotický film, který všechnen můj sexuální apetit uzemnil slepičími dialogy (ne)hrajících kurev a dodupal všema scénama, kde se objevila nahá prsa. Jak holek, tak Jiříka Pomejů. A to mám prsa rád! ()

Zemřel herec Jiří Pomeje

Zemřel herec Jiří Pomeje