Nová majitelka salónu Playgirls Štěpánka Vranská, která v první části převezla své soupeřky, chce zvýšit úroveň služeb svého podniku, s nimiž není příliš spokojena, gigolo Tom Rodr nestačí na nymfomanku Deckertovou, prostitutky Ája a Irena nemají dost fantazie. Současně si sebevědomá majitelka skrytými kamerami tajně pořizuje kompromitující videonahrávky svých klientů a klientek. Podaří se jí získat několik nových dívek a také schopného a výkonného gigola Martina, kterého chce získat pro sebe. Ten však zcela chladně odmítá návrhy své šéfky a místo toho se začíná scházet s jednou bývalou modelkou Lenkou, kterou Štěpánka přetáhla do svého podniku. Ani pokus vydírat bohatého podnikatele videonahrávkou jeho ženy, Štěpánce nevyjde. Muž je předem informován Lenkou. Jeho komando vtrhne do podniku, kde hledá kopie nahrávky. Když je nenajde, rozhodne se je mučením získat přímo od Štěpánky. (oficiální text distributora)

Brain32 odpad!

Olmere, gratuluji Ti! Právě si dokázal jak moc moc moc moc moc velkýýý si KOKO* - omlouvám se, ale jinak to napsat nejde. Jestli někdo může klesnout na úplné flimařské dno, tak je to právě pan Olmer - ten nasadil laťku tak nízko, že už ji snad nikdy nikdo nepodleze... No, i když Troška by se mohl pokusit. ()

andy60

Dva filmy na jednom DVD? No nekupte to..., co na tom, že druhý díl je zřejmě ještě horší, než první. Kdyby tam aspoň nehráli takoví křupani jako Boura a Pomeje. Ale na druhou stranu, kdo z dobrých herců by do toho vlezl, že? ()

Hanecek odpad!

Pomeje kdysi v televizi označil filmy Playgirls a Playgirls II za kultovní filmy. V tom okamžiku jsem pochopil, že Pomeje je kripl. ()

Milonak

Je to ukrutná blbost, jedinými světlými body jsou těla a tváře Míši Kuklové a Dagmar Ďáskové. Doslova šílené je obsazení rolí dvěma ze suverénně největších karikatur herců - a to Bourou a Pomejem. Toť asi tak vše. 10% ()

DarthArt odpad!

PODAŘILO SE! V české kinematografii vznikl film s pořadovým číslem dvě, který není katastrofálně horší než jednička! A to se jen tak nevidí! Playgirls II si udržel stejnou úroveň jako Playgirls I a režisér, produkce i herci dokázali svou konzistentní tvůrčí úroveň! ()

d-nao odpad!

Škoda, že sa tu dá dať maximálne odpad! tento film by si zaslúžil nové hodnotenie a to "sračka!" ()

yarca odpad!

Po shlédnutí téhle hrůzy jsem pokorně změnila hodnocení prvního dílu a dala mu aspoň jednu hvězdičku. Protože tak strašlivá sračka, jako tohle, to přece jen nebyla... ()

Polik_ odpad!

Návrh na chlastací hru: „Ty hajzle!“, hyper futuristická hudba s dramatickým záběrem na monitor, hluboká filozofická rozprava, které nerozumí ani sám mluvčí (čili každá), kameraman je prostě honič a nakonec „Tyvole, ta Kuklová není vůbec špatná“. Jestli film dokoukáte do konce a neskončíte potom na JIPce s otravou alkoholem, neváhejte mi napsat o cenu za nejsilnější žaludek (a játra). ()

CSGoddess odpad!

Pokračování kokotiny která není ani dobrá komedie ani porno takže není nic jiného než odpad české kinematografie. ()